Aleksander Kwaśniewski przekazuje krawat. youtube.com/Rzeczy Od SercaŹródło: youtube.com/Rzeczy Od Serca
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 27 Stycznia 2021

Aleksander Kwaśniewski ruszył ze swoją aukcją na WOŚP. Jego dar licytuje już ponad 20 osób

Aleksander Kwaśniewski gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Były prezydent Polski przeznaczył na licytację niebieski krawat, element garderoby uszyty przez firmę, która towarzyszyła mu podczas jego prezydentury. W tej chwili o przedmiot walczą już 23 osoby!

  • Aleksander Kwaśniewski po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
  • Były prezydent przekazał na licytację krawat, który służył mu w czasach działalności państwowej
  • Obecnie cena na licytacji przekracza już 6 000 zł

Aleksander Kwaśniewski nie po raz pierwszy wspiera akcję charytatywną Jurka Owsiaka. 

Aleksander Kwaśniewski gra z Wielką Orkiestrą

Były prezydent Polski po raz kolejny postanowił osobiście wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sympatycy Aleksandra Kwaśniewskiego będą mogli w tym roku zdobyć element garderoby podarowany przez głowę państwa, a jednocześnie pomóc w zorganizowaniu funduszy na tak szczytny cel. 

- Cieszę się, że jak co roku, już tradycyjnie, mogę wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - powiedział Aleksander Kwaśniewski w nagraniu promującym aukcję. 

Kaja Godek Kaja Godek "świętuje" publikację wyroku TK ws. aborcji. "Strasznie się cieszę"Czytaj dalej

Co zatem można licytować? Przekazany został wyjątkowy niebieski krawat, uszyty przez firmę krawiecką, która związana była z prezydentem podczas pełnienia przez niego funkcji państwowych. 

Były prezydent podkreśla, że to ważna część garderoby, dobrej firmy, która pomagała w prezydenckiej aktywności. A do tego ów krawat przynosi szczęście! - czytamy w opisie aukcji. 

Licytacja prezydenckiego krawata 

Aktualna cena na licytacji przedmiotu powierzonego przez Aleksandra Kwaśniewskiego to 6 700 zł. W tej chwili o prezydencki krawat walczą aż 23 osoby.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo panującej pandemii koronawirusa, Jurek Owsiak zdecydował się nie rezygnować z akcji, a jedynie przenieść ją w bezpieczniejsze miejsce - do internetu

Na ulicach nie spotkamy zatem tradycyjnie kwestujących z puszkami WOŚP-u osób, ale wsparcie można przekazać przesyłając pieniądze na zbiórkę dostępną w serwisie Siepomaga.pl oraz licytując przedmioty, takie jak chociażby krawat Aleksandra Kwaśniewskiego, na portalu aukcyjnym Allegro. 

Dostępne są również inne, niezwykle ciekawe licytacje. Darczyńcy mogą w tym roku zdobyć m.in. Ferrari z dołączoną książką Radka Koterskiego (w tej chwili cena to 450 001 zł), czy koszulkę reprezentacji Polski z autografem Łukasza Fabiańskiego (obecnie 1 075 zł). 

Wiele z aukcji zostało już zakończonych. Dotyczy to m.in. kultowej już kurtki Marcina Najmana, w której oczekiwał na Krzysztofa Stanowskiego w Częstochowie. Licytacja zakończyła się na kwocie 20 100 zł. 

(Zdjęcie wyróżniające jest screenem nagrania "Prezydencki krawat od Aleksandra Kwaśniewskiego" dostępnego na kanale YouTube Rzeczy Od Serca - youtube.com/Rzeczy Od Serca)

Źródło: allegro.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: