wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Adam Małysz krytykowany za spotkanie z Dudą. "Wstydź się"

25 Listopada 2019

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Adam Małysz zmaga się teraz z falą krytyki i hejtu ze strony internautów, za wystąpienie z Andrzejem Dudą na skoczni w Wiśle, podczas zawodów narciarskich. Wiele osób nie kryje swojego rozczarowania względem słynnego skoczka.

W niedzielę odbywały się w Wiśle pierwsze w tym sezonie zawody o Puchar Świata w skokach narciarskich. Po zakończeniu konkursu, kibice mieli okazję zobaczyć jeszcze show polityczny z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy, który wkroczył na skocznię i Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości nagrodził m.im. najpopularniejszego polskiego skoczka - Adama Małysza. Ten podziękował mu serdecznie i odwdzięczył się lawiną komplementów przed kamerą TVP. Wielu polskich kibiców nie kryje swojego oburzenia i rozczarowania. Nie brakuje przy tym fali krytyki z użyciem mocnych słów. 

Przed kibicami i kamerami czołowych polskich stacji telewizyjnych, Prezydent wręczył Adamowi Małyszowi nagrodę za zasługi dla sportu i kraju. Kilka minut później pojawili się razem także przed kamerą TVP. Andrzej Duda pozwolił sobie wówczas na krótką recenzję konkursu i kilka uwag na temat panujących warunków atmosferycznych. 

– Wszystko Pan już nam tutaj zgrabnie opisał – odparł reporter TVP prowadzący rozmowę.

Fala ciepłych słów wobec Dudy popłynęła przed kamerą również z ust Adama Małysza.

– Muszę tutaj przyznać, że Pan Prezydent naprawdę jest bardzo, bardzo mocno poinformowany. I to jest pierwszy kibic Rzeczpospolitej! Dlatego, że to, co usłyszałem tutaj, to nie jeden trener na górze pomyliłby się z tym – ocenił. – To były bardzo fachowe odpowiedzi. Jedynie trener jest w stanie takich odpowiedzi udzielić – powiedział Małysz.

Adam Małysz zmaga się z falą krytyki

Słynny skoczek postanowił pochwalić się nagrodą otrzymaną od Prezydenta, na swoim profilu na Instagramie, co spowodowało liczne gratulacje, jak i krytykę, ze strony komentujących fanów.

- "Wielkim zaszczytem dla mnie było zostać uhonorowanym przez prezydenta Andrzeja Dudę Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości za zasługi dla Niepodległej" - napisał w poście Adam Małysz.

- "Z jego rąk to wątpliwy zaszczyt"; "Małysz, wstydź się"; "Ja bym od Dudy nie przyjęła. Trzeba mieć honor"; "Jak najbardziej zasłużenie. Szkoda jednak, że z rąk 'Adriana' w trakcie jego kampanii" - piszą w komentarzach rozczarowani i rozgniewani kibice.

Tagi:

PolskaAndrzej Duda

Pamela ObuchowskaAutor

Absolwentka kulturoznawstwa. Redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

"Nie jest pan dziennikarzem": kontrowersje wokół słów Donalda Tuska

Polityka

Do kogo Donald Tusk powiedział, że ten "nie jest dziennikarzem"? Nie był to Miłosz Kłeczek z TVP

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polityka

Tajne spotkanie na Nowogrodzkiej. Kaczyński może oddać Ministerstwo Sportu nowemu koalicjantowi

Czytaj więcej >
Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, jego pensja wzrośnie o 40 proc.

Polityka

Prezydent RP z podwyżką wynagrodzenia o 40 proc. Więcej zarobi nie tylko Andrzej Duda

Czytaj więcej >
Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ po 31 latach pracy

Polityka

Po 31 latach pracy Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polityka

Błażej Spychalski odszedł z Kancelarii Prezydenta, może trafić do Orlenu. Schetyna: tu nie ma żadnych standardów

Czytaj więcej >
Monika Pawłowska

Polityka

Od Lewicy aż po PiS. Monika Pawłowska dogadała się z Mateuszem Morawieckim? Gazeta.pl dotarła do niewiarygodnych informacji

Czytaj więcej >