wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

9-latka znaleziona skrępowana w wersalce. Sprawcą znajomy jej matki

22 Stycznia 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

9-latka z Gorzowa Wielkopolskiego była gwałcona, kneblowana i więziona w wersalce przez znajomego jej matki. Na jaw wyszły wstrząsające fakty. Sara przeżyła piekło w mieszkaniu wynajmowanym przez 25-letniego mężczyznę. Sprawa dotyczy wydarzeń z maja ubieg

W Gorzowie Wielkopolskim, w mieszkaniu wynajmowanym przez 25-letniego Mariusza K., policjanci znaleźli w wersalce 9-letnią dziewczynkę. Sara była skrępowana i zakneblowana. Sprawca to znajomy matki, która to, jak się okazało, dzień wcześniej zostawiła dziewczynkę pod opieką mężczyzny. Zapytany, dlaczego to zrobił, tłumaczył się, że dziewczynka uciekała mu podczas spaceru i dlatego zdecydował się na jej skrępowanie, zakneblowanie i umieszczenie w wersalce.

9-latka gwałcona i więziona w wersalce przez znajomego matki. Grozi mu dożywocie

Do tego wstrząsającego odkrycia i prawdopodobnie uratowania życia Sary przyczynił się jej 14-letni brat, który wraz ze swoim starszym kolegą poszedł do mieszkania wynajmowanego przez mężczyznę na gorzowskim Zawarciu. Pukali i próbowali wejść do środka, jednak nikt im nie otwierał. Kiedy usłyszeli niepokojące odgłosy dochodzące z mieszkania, wezwali policję.

Policja czym prędzej przyjechała na miejsce. Konieczne było wyważenie drzwi przez strażaków. Po wejściu do mieszkania policjanci znaleźli w nim zamkniętą w wersalce 9-latkę. Dziecko było skrępowane, zakneblowane i nieprzytomne. Dziewczynka miała płytki oddech. Została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Sprawcę policja zatrzymała zaledwie kilka godzin później. Po kilku miesiącach od tych wydarzeń Prokuratura Okręgowa w Gorzowie oskarżyła Mariusza K. o usiłowanie zabójstwa, gwałt i pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem.

Mężczyzna przyznał się do gwałtu i więzienia dziewczynki, jednak twierdzi, że nie chciał jej zabić. 25-latkowi grozi dożywocie. Według nieoficjalnych informacji, Mateusz K. już kilka lat wcześniej miał napaść i molestować chłopca. Wówczas, z powodu niepoczytalności, trafił jedynie do szpitala psychiatrycznego.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >