Zofia Klepacka. (zdj. il.) ; YouTube/Rafał Betlejewski/10.07.19/Screen
Źródło: (zdj. il.) ; YouTube/Rafał Betlejewski/10.07.19/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 22 Listopada 2020

Zofia Klepacka powraca i grzmi o Strajku Kobiet. "Nie widzę, aby homoseksualistów ktoś bił"

Na antenie publicznego radia Zofia Klepacka w ostrych słowach skrytykowała Strajk Kobiet. Mówiła o oderwaniu od koryta oraz zbyt łagodnych działaniach policji. Prawa człowieka, według komentatorki, mają być przykrywką dla obalenia rządu.

Polska windusrferka postanowiła zająć się komentowaniem bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Opinia publiczna mogła poznać Zofię Klepacką jako zagorzałą konserwatyskę, przeciwniczkę mniejszości seksualnych oraz działań Strajku Kobiet. Jej poglądy wywołały skandale również w świecie show-biznesu, bowiem w zeszłym roku Kinga Rusin zaczepiła sportowczynię na ulicy. Wymiana zdań zakończyła się istną awanturą.

Wczoraj Zofia Klepacka zagościła na antenie Polskiego Radia. Tym razem nie chodziło o komentowanie sportu, a o stanowcze skrytykowanie protestujących kobiet. - Wykrzykują jakieś hasła, ale brakuje jakichkolwiek argumentów. Nie chcą rozmawiać o swoich postulatach, tylko bardziej chcą wymuszać i terroryzować innych. Jestem w szoku, jak może taka małą grupka terroryzować całe miasta - tłumaczyła.

Zadziwiające sugestie wobec Niemców w Wiadomościach TVP. Zadziwiające sugestie wobec Niemców w Wiadomościach TVP. "Kto nie zna historii, skazany jest na jej powtarzanie"Czytaj dalej

Sam prowadzący określił Zofię Klepacką jako gościa nietypowego. Radiowiec wspomniał o wstąpieniu sportsmenki do Straży Narodowej, czyli grupy złożonej ze skrajnie prawicowych działaczy. Inicjatywa powstała, by chronić Kościół przez ruchem społecznym. Klepacka uskarżała się na groźby i wyzwiska, padające pod jej adresem. - Jak tylko wróciłam z Włoch, wstąpiłam w szeregi SN, by bronić między innymi mojej parafii - podawała w "Temacie Dnia".

Zbulwersowało ją też demolowanie pomników. Należy zaznaczyć, że w wyniku demonstracji niczyja podobizna nie uległa zniszczeniom. Najprawdopodobniej mogło chodzić o akcję wieszania tęczowych flag, jednak działanie to rozpoczęła Margot na długo przed orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego. Część monumentów zostało ewentualnie pomazanych sprayem.

Hubert Urbański ujawnił wielką tajemnicę Milionerów. Wielu widzów zachodziło w głowę, teraz sekret jego ekranu został odkrytyHubert Urbański ujawnił wielką tajemnicę Milionerów. Wielu widzów zachodziło w głowę, teraz sekret jego ekranu został odkrytyCzytaj dalej

- Nie znam osobiście pani Lempart, ale jest bardzo wulgarną osobą. Nie da się z nią dyskutować. Ona wykrzykuje jakieś hasła, ale tym osobom brakuje argumentom. Oni nie chcą rozmawiać o swoich postulatach, ale wymuszać i terroryzować innych - tłumaczyła Zofia Klepacka.

Działania kobiet mają wynikać z "oderwania od koryta". Mistrzyni olimpijska pochwaliła Prawo i Sprawiedliwość za dążenie do poprawy sytuacji Polek i Polaków. Powiązała także strajki z ostatnimi wyborami, które przegrały ugrupowania opozycyjne.

- Nie uważam, aby praworządność w Polsce była naruszana, nie widzę, aby homoseksualistów ktoś bił - dodawała Klepacka.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. Kaufland podjął kluczową decyzję przed świętami. Tysiące osób czeka fantastyczna niespodzianka
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

- Słyszymy lament, jak to kobiety są źle traktowane przez policję. Nie zgadzam się z tym. Nie pamiętam, aby homoseksualistów ktoś bił. Jestem w szoku, jak taka mała grupka może terroryzować całe miasta - wskazała w Polskim Radiu, po czym wyraziła żal na zbyt delikatną postawę policji.

Przypomnijmy, że Strajk Kobiet ponownie ogłoszono 22 października, gdy Trybunał Konstytucyjny uznał aborcję z przyczyn embriopatologicznych za niezgodną z ustawą zasadniczą. W związku z tym, po opublikowaniu wyroku, kobiety będą mogły przerwać ciąże jedynie w przypadku zagrożenia zdrowia i życia oraz czynu zabronionego. Należy zaznaczyć, że wyrok nie został nadal opublikowany.

Organizatorki lawinowych demonstracji obiecały, że nie zejdą z ulicy, dopóki rząd nie zrealizuje ich postulatów. Wśród żądań jest m.in. pełna liberalizacja prawa do terminacji ciąży, dymisja Rady Ministrów oraz unieważnienie decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Uwaga, ważne wieści dla seniorów. Media podały, ile dostaną do emerytury. Czy wystarczy?Uwaga, ważne wieści dla seniorów. Media podały, ile dostaną do emerytury. Czy wystarczy?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Nowe ogniska koronawirusa. Jednym z nich jest dom dziecka
  2. Sok z kiszonej kapusty najtańszym skutecznym probiotykiem. Pomaga też we wszelkich chorobach układu pokarmowego
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. TVP: Ewakuacja setek osób na Bałtyku. Potrzebowali pomocy. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe
  7. Czy czeka nas scenariusz z Planety Małp? Naukowcy stworzyli hybrydę człowieka i małpy

Źródło: [Polskie Radio]