wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zofia Klepacka uczy dzieci strzelać z broni, dodatkowo wszystko fotografuje. Internauci nie kryją oburzenia

17 Listopada 2020

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Zofia Klepacka opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć, na których widzimy jak instruuje dzieci jak strzelać z broni. Choć w rękach nieletnich najprawdopodobniej widzimy wiatrówki, sytuacja wydaje się niepokojąca i budzi pytania czy to

Zofia Klepacka najwyraźniej zatęskniła za szumem wokół swojej osoby i po raz kolejny wzbudziła kontrowersje wśród internautów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia, na których zobaczyć możemy ją w towarzystwie dzieci, które w rękach trzymają broń. Na pozostałych fotografiach dostrzec możemy jak znana windsurferka uczy małoletnich strzelać do tarczy.

Zofia Klepacka i uzbrojone dzieci 

34-letnia Zofia Klepacka to polska windsurferka, zdobywczyni brązowego medalu na XXX letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Choć bardzo zasłużona w sporcie, od jakiegoś czasu bardziej słynie ze swoich krytycznych wypowiedzi wobec społeczności LGBT w Polsce.

- Pamiętajcie o trzech wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć - mówiła na jednym z opublikowanych w internecie nagrań, które miało być odpowiedzią na podpisanie przez prezydenta Warszawy tzw. "karty LGBT". Homofobia to jednak nie jedyna cecha, z jakiej znana jest w ostatnim czasie Zofia Klepacka. 

Prawdziwym viralem w okolicach świąt wielkanocnych stało się w internecie nagranie, na którym widzieliśmy Zofię Klepacką, która o świcie rozrzucała petardy na jednym z osiedli mieszkaniowych. "Jezus zmartwychwstał!" - krzyczała, budząc w ten sposób Bogu ducha winnych sąsiadów.

Choć zdecydowana większość tego typu zachowań Zofii Klepackiej budzi wśród internautów bardziej litość niż złość, jej ostatnia publikacja spotkała się z wyraźną krytyką i niepokojem ze strony części komentatorów. Na instagramowym koncie windsurferki zobaczyć możemy zdjęcia, na których widzimy Klepacką w towarzystwie dzieci trzymających w rękach broń.

Zdjęcie przedstawia wpis Zofii Klepackiej zamieszczony na Instagramie (instagram.com/zofia_klepacka)

Zły przykład dla najmłodszych 

"Konkurs na matkę roku uważam za zamknięty..." - kąśliwie komentuje na Twitterze jedna z internautek. W istocie, zdjęcia opublikowane na Instagramie przez Zofię Klepacką budzą niepokój. Promowanie broni wśród tak małych dzieci nie stanowi powodu do dumy.

To nie pierwsza sytuacja, gdy Zofia Klepacka fotografuje się z bronią. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć inne tego typu zdjęcie, które skomentował nawet jeden z celebrytów sympatyzujących z obecną władzą, Jarosław Jakimowicz. "Idziemy na nich?" - "żartował" wówczas aktor w komentarzu pod fotografią. 

Zofia Klepacka jest jednak osobą dorosłą i jeśli ma pozwolenie na broń lub posiada po prostu bardzo realistyczną replikę, nikt nie zabroni jej by się z nią fotografować. Problem pojawia się wtedy, gdy na zdjęciach pojawiają się również dzieci. Na Instagramie windsurferki widzimy chłopca i dziewczynkę, którzy trzymają w ręku broń wyglądającą na wiatrówki. Na pierwszym planie pozuje sama Klepacka, dzierżąca groźnie wyglądającą strzelbę. Kolejne fotografie przedstawiają dziecko, mierzące z broni do ustawionej w oddali tarczy strzeleckiej.

Zdjęcie przedstawia wpis Zofii Klepackiej z Instagrama (instagram.com/zofia_klepacka)

Fotografie zamieszczone na Instagramie Zofii Klepackiej budzą niepokój wśród internautów. Wielu zarzuca jej brak odpowiedzialności i promowanie złych postaw, szczególnie wśród tak małych dzieci. 

Promocja broni palnej wśród polskich dzieci może być powodem prawdziwych tragedii. Statystyki wskazują, że w USA w wyniku jej użycia, ginie rocznie aż 1300 dzieci! Nasuwa się więc pytanie, czy ten amerykański model chcemy wprowadzić również w naszym kraju?

źródło: instagram.com/zofia_klepacka, gazetaprawna.pl, wprost.pl, twitter.com/izabela1027

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >