Zofia Klepacka w ogniu krytyki. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 17 Listopada 2020

Zofia Klepacka uczy dzieci strzelać z broni, dodatkowo wszystko fotografuje. Internauci nie kryją oburzenia

Zofia Klepacka opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć, na których widzimy jak instruuje dzieci jak strzelać z broni. Choć w rękach nieletnich najprawdopodobniej widzimy wiatrówki, sytuacja wydaje się niepokojąca i budzi pytania czy to odpowiedni wiek na promowanie takiego "hobby".

Zofia Klepacka najwyraźniej zatęskniła za szumem wokół swojej osoby i po raz kolejny wzbudziła kontrowersje wśród internautów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia, na których zobaczyć możemy ją w towarzystwie dzieci, które w rękach trzymają broń. Na pozostałych fotografiach dostrzec możemy jak znana windsurferka uczy małoletnich strzelać do tarczy.

Kuriozum, totalna wpadka w TVN24. Wyemitowali wpis z fejk konta Kuriozum, totalna wpadka w TVN24. Wyemitowali wpis z fejk konta "na****nywikary", do którego odniósł się Karczewski, bo też się nie zorientowałCzytaj dalej

Zofia Klepacka i uzbrojone dzieci

34-letnia Zofia Klepacka to polska windsurferka, zdobywczyni brązowego medalu na XXX letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Choć bardzo zasłużona w sporcie, od jakiegoś czasu bardziej słynie ze swoich krytycznych wypowiedzi wobec społeczności LGBT w Polsce.

- Pamiętajcie o trzech wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć - mówiła na jednym z opublikowanych w internecie nagrań, które miało być odpowiedzią na podpisanie przez prezydenta Warszawy tzw. "karty LGBT". Homofobia to jednak nie jedyna cecha, z jakiej znana jest w ostatnim czasie Zofia Klepacka.

Prawdziwym viralem w okolicach świąt wielkanocnych stało się w internecie nagranie, na którym widzieliśmy Zofię Klepacką, która o świcie rozrzucała petardy na jednym z osiedli mieszkaniowych. "Jezus zmartwychwstał!" - krzyczała, budząc w ten sposób Bogu ducha winnych sąsiadów.

PiS traci większość? Grunt pali się pod nogami, kolejny poseł odchodziPiS traci większość? Grunt pali się pod nogami, kolejny poseł odchodziCzytaj dalej

Choć zdecydowana większość tego typu zachowań Zofii Klepackiej budzi wśród internautów bardziej litość niż złość, jej ostatnia publikacja spotkała się z wyraźną krytyką i niepokojem ze strony części komentatorów. Na instagramowym koncie windsurferki zobaczyć możemy zdjęcia, na których widzimy Klepacką w towarzystwie dzieci trzymających w rękach broń.

Broń i Zofia Klepacka

Zdjęcie przedstawia wpis Zofii Klepackiej zamieszczony na Instagramie (instagram.com/zofia_klepacka)

Zły przykład dla najmłodszych

"Konkurs na matkę roku uważam za zamknięty..." - kąśliwie komentuje na Twitterze jedna z internautek. W istocie, zdjęcia opublikowane na Instagramie przez Zofię Klepacką budzą niepokój. Promowanie broni wśród tak małych dzieci nie stanowi powodu do dumy.

To nie pierwsza sytuacja, gdy Zofia Klepacka fotografuje się z bronią. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć inne tego typu zdjęcie, które skomentował nawet jeden z celebrytów sympatyzujących z obecną władzą, Jarosław Jakimowicz. "Idziemy na nich?" - "żartował" wówczas aktor w komentarzu pod fotografią.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Rzeczpospolita" nie pozostawiła suchej nitki. Polacy ocenili Kościół, wystawiając rachunek, najbardziej zaskakuje opinia młodych
2. Ile zarabiał Lech Wałęsa przed pandemią? Były prezydent nazwał się bankrutem, ale stawki mówią co innego
3. Zażenowany Grzegorz Markowski przerwał milczenie ws. pieniędzy od Glińskiego. "Byłoby niemoralne"

Zofia Klepacka jest jednak osobą dorosłą i jeśli ma pozwolenie na broń lub posiada po prostu bardzo realistyczną replikę, nikt nie zabroni jej by się z nią fotografować. Problem pojawia się wtedy, gdy na zdjęciach pojawiają się również dzieci. Na Instagramie windsurferki widzimy chłopca i dziewczynkę, którzy trzymają w ręku broń wyglądającą na wiatrówki. Na pierwszym planie pozuje sama Klepacka, dzierżąca groźnie wyglądającą strzelbę. Kolejne fotografie przedstawiają dziecko, mierzące z broni do ustawionej w oddali tarczy strzeleckiej.

Broń i Zofia Klepacka

Zdjęcie przedstawia wpis Zofii Klepackiej z Instagrama (instagram.com/zofia_klepacka)

Fotografie zamieszczone na Instagramie Zofii Klepackiej budzą niepokój wśród internautów. Wielu zarzuca jej brak odpowiedzialności i promowanie złych postaw, szczególnie wśród tak małych dzieci.

Promocja broni palnej wśród polskich dzieci może być powodem prawdziwych tragedii. Statystyki wskazują, że w USA w wyniku jej użycia, ginie rocznie aż 1300 dzieci! Nasuwa się więc pytanie, czy ten amerykański model chcemy wprowadzić również w naszym kraju?

źródło: instagram.com/zofia_klepacka, gazetaprawna.pl, wprost.pl, twitter.com/izabela1027

Nagle Nagle "Rolnik szuka żony" wstrzymany. Co się stało?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapadł w śpiączkę przed pandemią. Gdy go wybudzono, nie mógł uwierzyć w to, co widzi
  2. Nie tylko dla fanów słynnego batonika. Przepyszne ciasto bez pieczenia „Prince Polo”
  3. "Proszę Boga, aby przebaczył zmarłemu". Zaskakujące kondolencje abp. Gądeckiego w związku ze śmiercią kard. Gulbinowicza
  4. Na planie "The Voice of Poland" polały się łzy, niespodziewane. Do czego doszło i skąd tyle emocji?
  5. Polsat: Zacznie się już dziś w części kraju. Nagły zwrot akcji w pogodzie. Podróżni powinni się spieszyć
  6. UOKiK ostrzega przed oszustami na Black Friday. Polacy mogą stracić pieniądze, koniecznie sprawdź jak się zabezpieczyć