wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zbigniew i Monika Zamachowscy się rozstają? Skontaktowaliśmy się z aktorem

20 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Czy Zbigniew Zamachowski zakończył swój związek z Moniką Zamachowską? Tabloidy zaczęły przekazywać zaskakujące informacje. Skontaktowaliśmy się z uznanym aktorem teatralny. Wprost powiedział, że nie będzie rozmawiać o swoim życiu prywatnym.

Od 2014 roku Zbigniew Zamachowski tworzył zgrane małżeństwo z Moniką Zamachowską. Dla obojga był to już trzeci ślub. W ostatnim czasie aktor zmagał się z koronawirusem. Musiał wyprowadzić się, by zapewnić bezpieczeństwo bliskim. Dziennikarka dowoziła mężowi do kawalerki najbardziej potrzebne rzeczy, stale sprawdzając, w jakim stanie jest 51-latek. 

Czy Zbigniew Zamachowski rozstał się z żoną? Mamy komentarz szanowanego aktora

W godzinach popołudniowych, 20 marca fotoreporterzy dostrzegli Zbigniewa Zamachowskiego przy rodzinnej kamienicy na warszawskim Żoliborzu. Wykonano zdjęcia, na których możemy dostrzec, jak aktor wynosi meble z mieszkania. Podejrzenia dotyczące rozstania jako pierwsi zaczęli nagłaśniać redaktorzy "Super Expressu". 

Doniesienia tak zwanej kolorowej prasy nie zawsze znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zdjęcia wynoszonej szafy nie muszą świadczyć o rozstaniu bądź kryzysie w związku. Postanowiliśmy dopełnić obowiązków dziennikarskich i skontaktować się ze Zbigniewem Zamachowskim. - Nie odpowiem na żadne pytania, zwłaszcza, jeśli będzie dotyczyć mojego życia prywatnego. Nawet niech pan nie próbuje - usłyszeliśmy w rozmowie telefonicznej. 

Podjęliśmy próbę kontaktu z Moniką Zamachowską. Prezenterka nie odpowiedziała jeszcze na naszą wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo zamierza chronić swoją prywatność. Brak zdementowania prasowych doniesień daje jednak do myślenia. 

Od 1995 do 2000 roku Monika Zamachowska żyła w związku małżeńskim z Rickiem Richardsonem. Mężczyzna był amerykańskim dziennikarzem i podrożnikiem. Już rok później, bo w 2001 roku, prezenterka związała się z byłym pilotem brytyjskim Królewskich Sił Powietrznych. 

Pierwszą żoną Zbigniewa Zamachowskiego była Anna Komornicka. Na dłużej związał się z aktorką Teatru Narodowego - Anną Justą, z którą doczekał się aż czworga dzieci. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Facebook/Karol Rajewski]

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >