wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Znacie ją? Pomóżmy znaleźć Oliwię, zaginiona ma jedynie 16 lat

1 Października 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Zaginieni oraz ich sprawy są przedmiotem śledztwa nie tylko policji. Spora liczba osób na własną rękę stara się sprowadzić poszukiwanych do domu. Na Facebooku jest wiele stron pomagających rozpowszechniać wizerunki zaginionych. Tym razem rodzina bł

Warto przyjrzeć się dziewczynie widocznej na zdjęciu, to zaginiona Oliwa Cyman. Policja od jakiegoś czasu próbuje ustalić, gdzie znajduje się nastolatka, jednak w tym przypadku niezbędna może okazać się pomoc świadków. Codziennie kolejni zaginieni się odnajdują, pozostaje mieć nadzieję, że w tym przypadku historia potoczy się podobnie. Policja oraz rodzina przekazują informacje na temat 16-latki, mogące pomóc w jej identyfikacji.

Zaginieni wracają do domów dzięki informacjom świadków. Nie wolno bagatelizować żadnej poszlaki

Oliwia Cyman ma zaledwie 16 lat i rodzina jest zrozpaczona faktem, że do tej pory nie udało się ustalić, gdzie przebywa i co stało się z nastolatką. Zaginiona dziewczyna ostatni raz widziana była w sierpniu, a więc ponad miesiąc temu. Policja bezskutecznie stara się dowiedzieć, co stało się, gdy 16-latka powiedziała, że pojedzie odwiedzić swoją babcię. Niestety nigdy tam nie dotarła i ślad po niej zaginął. Pojawiają się pewne niepokojące doniesienia i możliwe, że Oliwia Cyman nie przebywa sama. Śledczy podejrzewają, że w tym przypadku zaginione są dwie osoby, z tym że Oliwia, jako osoba niepełnoletnia, nie powinna znajdować się tak długo poza opieką dorosłych.

16-latka pod koniec sierpnia widziana była w okolicach Sulęczyna, teraz nikt nie wie gdzie przebywa

- Informacje, które posiadają policjanci, wskazują, że dziewczyna jest ze swoim pełnoletnim kolegą. Oboje mogą przebywać na terenie Polski, jak i za granicą. Jedna z informacji, jaką posiadają policjanci, wskazuje, że zaginiona może przebywać w Częstochowie lub jej okolicach - przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Bytowie, która zajęła się tą sprawą i nieustannie stara się ustalić, co stało się w trasie do babci nastolatki. Najbardziej niepokoi fakt, iż Oliwia Cyman w żaden sposób nie skontaktowała się z rodziną. W tym momencie informacje, jakie przekazać mogą osoby trzecie, wydają się kluczowe. Na co zwrócić uwagę, widząc dziewczynę podobną do zaginionej Oliwii i gdzie to zgłosić?

Opublikowano zdjęcia i rysopis poszukiwanej nastolatki

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez najbliższych 16-latki, Oliwia Cyman w momencie zaginięcia mierzyła około 165 centymetrów wzrostu i była bardzo szczupłej budowy ciała. Ważyła 45-50 kilogramów. Charakterystyczne są zwracające uwagę włosy koloru czarnego i kontrastujące z nimi niebieskie oczy. Wszyscy uważający, iż widzieli zaginioną nastolatkę, proszeni są o poinformowanie o tym fakcie śledczych pracujących nad sprawą w Komendzie Powiatowej Policji w Bytowie, poprzez skontaktowanie się telefoniczne z numerem tamtejszego dyżurnego: 47 74 38300. Można również przekazać te informacje najbliższej jednostce lub też anonimowo zadzwonić pod numer alarmowy 112. Każda poszlaka na temat zaginionej dziewczyny może okazać się przełomem w śledztwie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Bytowie

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Bytowie

Źródło: Gazeta.pl / KPP Bytów

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >