Wypadek autobusu. Kierowca prowadzący pojazd mógł mieć wysoką gorączkę.. wawainfo.plŹródło: wawainfo.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 26 Czerwca 2020

Wypadek autobusu w Warszawie. Nieoficjalne informacje na temat wczorajszego stanu kierowcy

Wypadek autobusu postawił wczoraj na nogi niemal całą Warszawę. Dotychczas niejasne były jednak przyczyny, z powodu których pojazd uderzył w bariery i spadł z mostu Grota-Roweckiego. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarło RMF FM, wynika, że kierowca mógł mieć bardzo wysoką gorączkę, co spowodowało zasłabnięcie.

Szczegóły wypadku, do którego doszło w czwartek 25 czerwca na trasie S8 w Warszawie, z wolna zostają wyjaśniane przez stołeczne służby. Przypomnijmy, że autobus miejski linii 186 przebił bariery, po czym przednia część pojazdu runęła w dół, spadając na Wisłostradę, nieopodal ścieżki rowerowej. Tylna część pojazdu zawisła na moście, co dodatkowo utrudniło zadanie pracującym na miejscu strażakom.

Wchodząc do lokalu wyborczego, czeka cię ogromna niespodzianka. Jest oficjalna decyzja, opublikowano wytyczne GISWchodząc do lokalu wyborczego, czeka cię ogromna niespodzianka. Jest oficjalna decyzja, opublikowano wytyczne GISCzytaj dalej

Wypadek autobusu. Nieoficjalnie: kierowca z wysoką gorączką.

Już wczoraj policjanci informowali, że prawdopodobną przyczyną incydentu na moście Grota-Roweckiego mogło być zasłabnięcie kierowcy. Niemal natychmiast wskazano, że mężczyzna, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala Bielańskiego, był trzeźwy. Portal Gazeta.pl zwraca uwagę, że zapewniono, iż prowadzący pojazd nie przekroczył 8-godzinnego czasu pracy, co mogłoby sugerować nadmierne zmęczenie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
2. W ciągu 4 miesięcy 200 tysięcy polskich turystów dostanie pieniądze. Nie chodzi o bon

Według nieoficjalnych informacji, do których udało sie dotrzeć dziennikarzom RMF FM, w momencie wypadku mężczyzna miał mieć wysoką gorączkę. Zdaniem Krzysztofa Zasady mogło być to ponad 39 stopni, co tłumaczyłoby tezę służb o zasłabnięciu kierującego pojazdem. Poszkodowanego kierowcę przebadano także pod kątem obecności substancji psychoaktywnych w organizmie. Na wyniki przyjdzie nam jeszcze jednak poczekać.

Przypomnijmy, że w wyniku wypadku autobusu rannych zostało 23 osoby. W przypadku 17 z nich konieczne było przewiezienie poszkodowanych do szpitala. Incydent na moście Grota-Roweckiego w Warszawie przyniósł niestety ofiarę śmiertelną. Śmierć poniosła 70-letnia pasażerka pojazdu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał
  2. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
  3. Skandaliczna manipulacja w TVP Info. Rafał Trzaskowski znów publicznie oczerniony, sytuacja, jakiej nie było
  4. Skandaliczne, znów zaostrzenie kar za aborcję? Kobiety mają dość i znów wyjdą na ulicę
  5. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet
  6. Bardzo ważne zarządzenie premiera. Wprowadzono II stopień alarmowy w kraju

Źródło: RMF FM / Gazeta.pl