wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Roztrzaskane, luksusowe auto, jedna osoba nie żyje. Zmarłym mógł być znany biznesmen, nieoficjalne doniesienia

19 Listopada 2020

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Do wypadku doszło wczoraj przed wieczorem na trasie S7. Samochód dachował w rowie przy jezdni, wypadł z niego także kierujący pojazdem, który poniósł śmierć na miejscu. W lokalnej rozgłośni radiowej poinformowano, że jest nim znany bi

W wyniku wypadku na trasie S7 zginął mężczyzna, którego w lokalnej rozgłośni radiowej przedstawiono jako "znanego biznesmena". 

Wypadek na S7

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na trasie S7 pomiędzy miejscowościami Napierki i Powierz w województwie warmińsko-mazurskim. Kierowca jechał w kierunku Gdańska, nic nie wskazywało na to, by mogło dojść do nieszczęścia. 

Pogoda sprzyjała jeździe autem, w rejonie nie zapowiadano mgły, powierzchnia nie była zbyt śliska. Nie wiadomo co spowodowało fakt, że samochód wypadł nagle z prostej drogi i wpadł do pobliskiego rowu. Auto zostało odnalezione na miejscu, skierowane dachem do ziemi. 

Pojazd to samochód osobowy marki Bentley. Jak czytamy na stronie internetowej olsztyńskiej Eski, auto miało się "roztrzaskać w drobny mak". Nic więc dziwnego, że mężczyzna kierujący pojazdem nie przeżył wypadku

Za kierownicą Benleya siedział 67-letni mężczyzna, wg. lokalnych mediów mógł to być znany warszawski biznesmen. Informacje te nie zostały jednak jeszcze potwierdzone, choć media donoszą, że może chodzić o rozpoznawalnego milionera. 

Powyższa fotografia oraz zdjęcie wyróżniające, pochodzą ze strony OSP Janowiec Kościelny na portalu Facebook (facebook.com/ospjanowieckoscielny)

Śmierć na miejscu

Mężczyzna kierujący samochodem miał podczas zdarzenia wypaść z samochodu, który następnie wpadł do przydrożnego rowu. Po zjawieniu się na miejscu służb, stwierdzono zgon kierowcy. Orzeczono również, że podczas wypadku w aucie nie przebywała żadna dodatkowa osoba

Na Facebooku OSP Janowiec Kościelny, która podjęła interwencję w sprawie wypadku opublikowano komunikat dotyczący wczorajszego zdarzenia. 

"W dniu dzisiejszym(tj.18.11.2020 r.) około godziny 17:34 nasza jednostka została zaalarmowana o wypadku drogowym na trasie S-7 w pobliżu węzła Powierz. Do działań wyjechał zastęp 509-26 GBARt w 6-cio osobowej obsadzie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy marki Bentley, który dachując znalazł się w rowie, samochodem podróżowała 1 osoba. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon kierowcy. Działania nasz zastęp zakończył około godziny 21:18." - czytamy na Facebooku OSP Janowiec Kościelny. 

Na miejscu wypadku zjawił się również prokurator rejonowy, technik kryminalistyki i grupa dochodzeniowo-śledcza. 

To już drugi w przeciągu ostatnich kilku dni tragiczny wypadek na S7. Zaledwie 5 dni temu doszło do śmierci 35-latka, który został przejechany przez ciężarówkę. Wpadła ona pomiędzy dwa stojące na poboczu auta, gdzie mężczyzna naprawiał usterkę. 

źródło: facebook.com/ospjanowieckoscielny, warszawawpigulce.pl, nidzica.wm.pl, info112.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >