Wypadek na S7. Wikimedia Commons/Piotrus
Źródło: Wikimedia Commons/Piotrus
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 19 Listopada 2020

Roztrzaskane, luksusowe auto, jedna osoba nie żyje. Zmarłym mógł być znany biznesmen, nieoficjalne doniesienia

Do wypadku doszło wczoraj przed wieczorem na trasie S7. Samochód dachował w rowie przy jezdni, wypadł z niego także kierujący pojazdem, który poniósł śmierć na miejscu. W lokalnej rozgłośni radiowej poinformowano, że jest nim znany biznesmen.

W wyniku wypadku na trasie S7 zginął mężczyzna, którego w lokalnej rozgłośni radiowej przedstawiono jako "znanego biznesmena".

Nagła, poważna awaria w Pekao. Klienci bez dostępu do ważnej usługi, o co chodzi?Nagła, poważna awaria w Pekao. Klienci bez dostępu do ważnej usługi, o co chodzi?Czytaj dalej

Wypadek na S7

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na trasie S7 pomiędzy miejscowościami Napierki i Powierz w województwie warmińsko-mazurskim. Kierowca jechał w kierunku Gdańska, nic nie wskazywało na to, by mogło dojść do nieszczęścia.

Pogoda sprzyjała jeździe autem, w rejonie nie zapowiadano mgły, powierzchnia nie była zbyt śliska. Nie wiadomo co spowodowało fakt, że samochód wypadł nagle z prostej drogi i wpadł do pobliskiego rowu. Auto zostało odnalezione na miejscu, skierowane dachem do ziemi.

Pojazd to samochód osobowy marki Bentley. Jak czytamy na stronie internetowej olsztyńskiej Eski, auto miało się "roztrzaskać w drobny mak". Nic więc dziwnego, że mężczyzna kierujący pojazdem nie przeżył wypadku.

Za kierownicą Benleya siedział 67-letni mężczyzna, wg. lokalnych mediów mógł to być znany warszawski biznesmen. Informacje te nie zostały jednak jeszcze potwierdzone, choć media donoszą, że może chodzić o rozpoznawalnego milionera.

Wypadek auta

Powyższa fotografia oraz zdjęcie wyróżniające, pochodzą ze strony OSP Janowiec Kościelny na portalu Facebook (facebook.com/ospjanowieckoscielny)

Klienci zdążyli zrobić zdjęcia produktu i wrzucić do sieci. Teraz Biedronka się tłumaczyKlienci zdążyli zrobić zdjęcia produktu i wrzucić do sieci. Teraz Biedronka się tłumaczyCzytaj dalej

Śmierć na miejscu

Mężczyzna kierujący samochodem miał podczas zdarzenia wypaść z samochodu, który następnie wpadł do przydrożnego rowu. Po zjawieniu się na miejscu służb, stwierdzono zgon kierowcy. Orzeczono również, że podczas wypadku w aucie nie przebywała żadna dodatkowa osoba.

Na Facebooku OSP Janowiec Kościelny, która podjęła interwencję w sprawie wypadku opublikowano komunikat dotyczący wczorajszego zdarzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

"W dniu dzisiejszym(tj.18.11.2020 r.) około godziny 17:34 nasza jednostka została zaalarmowana o wypadku drogowym na trasie S-7 w pobliżu węzła Powierz. Do działań wyjechał zastęp 509-26 GBARt w 6-cio osobowej obsadzie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy marki Bentley, który dachując znalazł się w rowie, samochodem podróżowała 1 osoba. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon kierowcy. Działania nasz zastęp zakończył około godziny 21:18." - czytamy na Facebooku OSP Janowiec Kościelny.

Na miejscu wypadku zjawił się również prokurator rejonowy, technik kryminalistyki i grupa dochodzeniowo-śledcza.

To już drugi w przeciągu ostatnich kilku dni tragiczny wypadek na S7. Zaledwie 5 dni temu doszło do śmierci 35-latka, który został przejechany przez ciężarówkę. Wpadła ona pomiędzy dwa stojące na poboczu auta, gdzie mężczyzna naprawiał usterkę.

Miał już kończyć Miał już kończyć "Fakty" TVN, niespodziewanie wypalił. W studiu zaległa głucha ciszaCzytaj dalej

źródło: facebook.com/ospjanowieckoscielny, warszawawpigulce.pl, nidzica.wm.pl, info112.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  2. Lepsze niż chipsy i frytki razem wzięte. Doskonały przepis na chrupiące pieczone ziemniaki
  3. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  4. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  5. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  6. Wszyscy myśleli, że nie żyje. Wyciekło jednak zdjęcie, które zmieniło wszystko. Księżniczka Tajlandii ma smutną historię
  7. Lego Masters okazało się wielkim sukcesem TVN. Odcinek zgromadził mnóstwo widzów, program uczy i bawi