wtv.pl

WTV.pl łączy się z portalem goniec.pl

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Iberion Iberion

Portal wtv.pl łączy się z serwisem goniec.pl i przyjmie nazwę tego drugiego. Rebranding to efekt długoterminowej strategii grupy mediowej Iberion, która dąży do wzmocnienia flagowego produktu. Dzięki połączeniu redakcji, Goniec stanie się numerem 1 wśród polskich serwisów na Facebooku. To właśnie chęć zdobycia pozycji lidera w tej kategorii jest głównym powodem decyzji spółki.

Redakcje obu portali zostaną połączone, a na stronie goniec.pl pojawią się sekcje tematyczne. Portal goniec.pl będzie publikował treści informacyjne i rozrywkowe, a do tematów dołączą znane z wtv.pl sprawy społeczne. W przyszłości na stronie goniec.pl pojawią się również treści lokalne z całej Polski. 

Brand goniec.pl będzie równolegle rozwijać swoje kanały wideo w mediach społecznościowych - na platformach TikTok, Facebook i YouTube. Redaktorem naczelnym serwisu będzie dotychczasowy szef WTV.pl - Mateusz Dolak. 

- Naszym celem jest stworzenie jakościowego portalu docierającego do każdego zakątka Polski. Goniec.pl ma być nie tylko obiektywny i niezależny politycznie, ale przede wszystkim ma przekazywać najważniejsze wiadomości i dostarczać rozrywkę - podsumowuje Dolak.

- Iberion od dawna jest liderem, jeśli chodzi o zasięgi na Facebooku. Połączenie naszych dwóch mocnych projektów sprawi, że w najbliższym czasie nasza przewaga nad konkurencją w tym zakresie znacznie się powiększy - dodaje Maksymilian Tomanek, COO i współwłaściciel Iberion.

Dzięki takim działaniom Iberion będzie numerem 1 na polskim facebooku. Połączeniu serwisów towarzyszy również rebranding. Portal goniec.pl zyskał nowe logo oraz oprawę,

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

28-letni mężczyzna utopił się w czasie kąpieli w jeziorze w Boszkowie
Czytaj więcej >

Polska

Na autostradzie w okolicach Szczecina płonie czołg. Doszło do eksplozji
Czytaj więcej >

Polska

Wierzący antyszczepionkowcy próbują przekonać, że szczepienia są niebezpieczne. Odwołują się do Bożej Ochrony
Czytaj więcej >

Polska

Pożar w Nowej Białej. Spłonęły zabytkowe budynki
Czytaj więcej >

Polska

Rozpoczęto zbiórki na rzecz pogorzelców z Nowej Białej. Akcję ogłasza abp Jędraszewski
Czytaj więcej >

Polska

Tragedia na wsi. Nie żyje strażak
Czytaj więcej >
Iberion Iberion

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]