wtv.pl
Kinga Rusin vs Weronika Rosati

East News/Rex Features, Tricolors

Wielki konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati. "Ja nie komentowałam Twojej relacji"

28 Kwietnia 2021

(Ostatnia zmiana: 1 Maja 2021)

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Kinga Rusin zaatakowała Weronikę Rosati po tym, gdy aktorka skrytykowała jej zachowanie podczas ubiegłorocznej pooscarowej imprezy. Znana dziennikarka złamała wówczas nieoficjalny savoir vivre i relacjonowała wydarzenie na swoim Instagramie.

  • Weronika Rosati w jednym z ostatnich wywiadów skrytykowała zachowanie Kingi Rusin podczas ubiegłorocznej imprezy po zakończeniu gali rozdania Oscarów

  • Zdaniem aktorki, dziennikarka złamała zasady niepisanego savoir vivre'u

  • Kinga Rusin odpowiedziała na jej zarzuty na swoim Instagramie, nawiązując do jej relacji z Harveyem Weinsteinem

Kinga Rusin nawiązała w swojej odpowiedzi do kwestii dawnej relacji między Weroniką Rosati, a producentem oskarżanym o nadużycia seksualne Harveyem Weinsteinem. 

Weronika Rosati o Kindze Rusin 

W wywiadzie dla portalu Plejada.pl Weronika Rosati została poproszona o skomentowanie ubiegłorocznej wpadki Kingi Rusin podczas prywatnego pooscarowego after party w Los Angeles, organizowanego przez Beyonce i Jaya-Z, na którym dziennikarce dane było bawić się wśród wielu gwiazd światowego formatu. 

Rusin miała wówczas złamać zasady niepisanego savoir vivre'u i zrelacjonować imprezę w swoich mediach społecznościowych, zamieszczając również fotografię z Adele, która obiegła cały świat. Polskiej gwieździe zarzucono niedostosowanie się do wymogów panujących podczas wydarzenia i naruszenie prywatności. 

Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (...) z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego, że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem-Z - to tylko fragment tego, co rok temu na swoim Instagramie po gali rozdania Oscarów napisała Kinga Rusin. 

W rozmowie z Plejadą, Weronika Rosati, która wystąpiła w kilku hollywoodzkich produkcjach (m.in. "Kuli w łeb" z Sylvestrem Stallonem, czy "Icemanie: Historii mordercy" z Michaelem Shannonem i Winoną Ryder) i zna środowisko amerykańskich filmowców, przyznała, że zachowanie polskiej dziennikarki było wyjątkowo nie na miejscu

- Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. Zresztą nie tylko na imprezach. Jak wchodzi się do znanej restauracji w Los Angeles, obsługa zakleja aparaty w telefonie - opowiedziała Weronika Rosati - Absolutnie nie można robić zdjęć - dodała. 

Kinga Rusin o Weronice Rosati 

- Tutaj gapienie się na gwiazdę jest postrzegane jako szczyt chamstwa - powiedziała w rozmowie z Plejadą Weronika Rosati, komentując instagramową relację Kingi Rusin - To jest fajne, bo dzięki temu gwiazdy mają prywatność i namiastkę normalności

Zwierzenia aktorki najwyraźniej wyjątkowo rozwścieczyły dziennikarkę, ponieważ postanowiła odnieść się do nich na swoim Instagramie. W zamieszczonym poście oskarżyła ją o "naruszanie dóbr osobistych"

- Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych - skomentowała Rusin - Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem dlaczego tak postępujesz

Z niewiadomych przyczyn, gwiazda TVN nawiązała również do dawnej relacji Weroniki Rosati z hollywoodzkim producentem Harveyem Weinsteinem, który jest w trakcie odsiadywania wyroku za przestępstwa seksualne. Aktorka była z nim niegdyś widywana w Warszawie. Warto zaznaczyć jednak, że wówczas opinii publicznej nie było jeszcze znane żadne z nadużyć, jakich dopuścić miał się Weinstein. 

- (...) ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona - napisała Kinga Rusin - Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem

Czy Weronika Rosati zdecyduje się odpowiedzieć na zaczepki Kingi Rusin, czy też pozostawi sprawę bez komentarza? Dowiemy się zapewne już wkrótce. 

Źródło: pudelek.pl, instagram.com, plejada.pl, wirtualnemedia.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko pilnie potrzebowało pomocy

  • Onet: Są dowody obciążające Morawieckiego i Dworczyka. Chodzi o wybory kopertowe

  • Wiadomo już, co z komuniami i weselami 2021. Wiceminister Semeniuk przekazała informacje

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >