Wielka Brytania mierzy się z niepokojącym zachowaniem turystów.. ITV Wales News/screenŹródło: ITV Wales News/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Lipca 2020

Tłumy i zbiorowe bijatyki na plażach. Nagrania mówią same za siebie, ludzie całkiem zapomnieli o zagrożeniu epidemicznym

Wielka Brytania stała się miejscem kolejnej bijatyki. Tym razem do zaskakującego incydentu doszło na jednej z walijskich plaż w Ogmore-by-Sea. Zagraniczne media opublikowały nagranie z wielkiego zamieszania. Tłumy ludzi okładały się pięściami. Zaalarmowani policjanci aresztowali wiele osób.

Niepokojący film został przedstawiony przez brytyjską prasę. ITV Wales News za pośrednictwem Twittera relacjonowało przebieg kolejnej, gigantycznej bójki między plażowiczami. Radio Zet wskazuje, że w zamieszkach udział wzięło ponad 150 osób. Tamtejsze służby musiały interweniować aż w pięciu miejscach. Liczba aresztowanych wciąż rośnie.

Tysiące Polek i Polaków otrzymało druzgocące rachunki. Tysiące Polek i Polaków otrzymało druzgocące rachunki. "Myślałem, że oszczędzę czas i pieniądze"Czytaj dalej

Wielka Brytania. Nagranie z bijatyki trafiło do mediów

Przypomnijmy, że na brytyjskich plażach panują niemal idealne warunki pogodowe. Zachęcające do kąpieli upały wywołały tłumy urlopowiczów. Nad zbiornikami wodnymi mamy do czynienia nawet z tysiącami turystów. Na wybrzeżu w Devon doszło jednak do niepokojących awantur. Policja musiała podejmować liczne interwencje. Fala oburzonych mężczyzn i kobiet rzuciło się na siebie nawzajem. Porażające nagranie ze zdarzenia zostało opublikowane przez ITV Wales News.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
2. Smutek i żałoba w Watykanie. Tragiczna wiadomość obiegła media

W Wielkiej Brytanii zaangażowano do zamieszek przedstawicieli rządu. Pierwszy minister Walii, Mark Drakeford postawił obywatelom poważne żądania. Z jego wypowiedzi wynika, że jeśli takie incydenty będą się powtarzać, to wiele obostrzeń zostanie ponownie przywróconych. Możliwość korzystania z plaż została przywrócona przez brytyjskie władze przez wzgląd na poprawiającą się sytuację epidemiologiczną.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z nagrania ITV Wales News opublikowanego 26 czerwca. Link do nagrania znajdziecie TU.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci
  4. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  6. Ziemia jest najgorętsza od 6500 lat. Jaki los czeka naszą planetę?

Źródło: [Radio Zet/ITV Wales News]