Wiec Andrzeja Dudy po raz kolejny zaowocował agresją wobec przeciwników kandydata PiS.. youtube/Kurier OlkuskiŹródło: youtube/Kurier Olkuski
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Lipca 2020

Nagła bójka na wiecu Andrzeja Dudy. Agresor wykrzykiwał wulgarne hasła, groził śmiercią

Wiec Andrzeja Dudy po raz kolejny zaowocował agresją wobec przeciwników kandydata związanego z PiS. Walczący o reelekcję prezydent w czwartek odwiedził m.in. Olkusz, gdzie zwolennicy Rafała Trzaskowskiego zostali nazwani zdrajcami, a wyjaśniający sprawę dziennikarze "szmac***zami". Nie zabrakło także incydentu o charakterze seksualnym.

Kampania prezydencka przed nadchodzącą drugą turą wyborów znajduje się na finiszu, nie dziwi więc, że kandydaci z wyjątkową werwą zabiegają o głosy wyborców. W czwartek Andrzej Duda gościł m.in. w Wieliczce oraz Olkuszu. Na spotkaniu w tym ostatnim po raz kolejny doszło do agresji, jakiej wobec wyborców Trzaskowskiego dopuścili się zwolennicy kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

Nagła awantura w studiu Polsatu. Prowadzący rozdzielali gości, zadziwiające scenyNagła awantura w studiu Polsatu. Prowadzący rozdzielali gości, zadziwiające scenyCzytaj dalej

Wiec Andrzeja Dudy. "Szmac***ze ku**a"

Cytowany przez "SE" Andrzej Duda, przekonywał wyborców, że minione 5 lat był wyjątkowo dobrym czasem dla Polski. – Jeżeli ktoś się nad tym zastanawia, czy rzeczywiście tak było, i jeżeli tym chce się kierować przy decyzji wyborczej, to proszę, żeby porównał swoje życie i jego jakość w ciągu ostatnich 5 lat z tym, co miał poprzednio. Jaką miał pewność zatrudnienia, czy w ogóle miał pracę, jaka to była praca, ile zarabiał, w jakiej sytuacji była jego rodzina i na co go było stać, a na co go było stać przez ostatnie 5 lat – zapewniał.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
2. Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy 

Nie wszyscy zgromadzeni na wiecu w Olkuszu miejscowi popierali jednak kandydata PiS. Część zebranych dzierżyła w ręku tęczowe flagi, nawiązujące do licznych słów prezydenta o "ideologii" LGBT, oraz transparenty z napisami: "Mamy dość", "Trzask i po długopisie" czy "TVP Łże". To wyraźnie nie spodobało się wyborcom Dudy.

W efekcie doszło do kilku nieprzyjemnych incydentów. Jak donosi "SE", jeden z obecnych miał pokazać sympatyzującej z Rafałem Trzaskowskim kobiecie nie tylko środkowy palec, ale także penisa. Inny z mężczyzn miał z kolei apelować o wystrzelanie osób przeciwnych prezydenturze kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Próbujący wypytać wyborcę Dudy o powody takie stanowiska dziennikarze usłyszeli, że są "szmac***zami".

Kolejny z uczestników wiecu Andrzeja Dudy nazwał zdrajcami przeciwników polityka, krzycząc: "Do Niemiec!". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 80 złotych i L4 w kilka minut. W internecie kwitnie handel zwolnieniami chorobowymi na żądanie
  2. Zawaliła się klatka schodowa kamienicy na Pradze-Północ
  3. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
  4. Zaskakujące informacje tuż przed drugą turą wyborów, chodzi o Wiadomości TVP. Jest ważny haczyk
  5. Znamy majątek Stanisława Piotrowicza. Jego oświadczenie może zaskakiwać
  6. Niesamowite nagranie. Największa w historii chmura pyłu z Sahary przemierza świat

Źródło: se.pl / Youtube/Kurier Olkuski