wtv.pl
Wpadka w "Familiadzie"

East News/Tricolors

Widzowie zauważyli wpadkę w "Familiadzie"

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Do niewiarygodnej wpadki doszło podczas ostatniego wydania "Familiady". Podczas rozmowy prowadzącego z jednym z uczestników, na tablicy pojawiły się wszystkie odpowiedzi na zadane pytanie.

Widzowie "Familiady" z pewnością nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Wyjątkowa wpadka w "Familiadzie"

Wpadki w telewizyjnych programach rozrywkowych są na porządku dziennym i powoli przestają dziwić przeciętnego odbiorcę. Zdarzają się głównie w show, które prowadzone są na żywo i nie można już nic zrobić, by "wymazać" niefortunnej wypowiedzi, czy zdarzenia.

Brak profesjonalizmu można jednak zarzucić w przypadku, gdy mowa jest o programach rejestrowanych w studio i emitowanych dopiero po nagraniu i zmontowaniu. Tego rodzaju przykładem jest kultowa "Familiada".

Co tydzień, przed telewizorami zasiadają tysiące Polek i Polaków by oglądać zmagania przeciwnych drużyn prowadzonych przez charyzmatycznego gospodarza Karola Strasburgera. Niestety ostatni odcinek nie należał do najlepszych.

Wszystko za sprawą niefortunnej wpadki, której dokonano w studiu montażowym. W pewnym momencie programu widzowie mogli być bardzo skonfundowani.

Odpowiedzi na ekranie...

W ostatnim odcinku "Familiady" starły się ze sobą drużyny "Gwiazd TVP" oraz "Miedziowych". Jedno z pytań dotyczyło rodzajów rud metali. Jako pierwsi odpowiadać mieli na nie "Miedziowi".

Po udzieleniu przez uczestników jednej odpowiedzi Karol Strasburger, zgodnie ze swoim zwyczajem, podszedł do jednego z nich, by zapytać go o rodzaj wykonywanej pracy i kilka ciekawostek z nią związanych. Uśmiechnięty, sympatyczny mężczyzna odpowiadał na pytania gospodarza.

Widzowie musieli być w prawdziwym szoku, gdy w czasie wspomnianej pogawędki, w zależności od ujęcia, za plecami prowadzącego widzieli tablicę z odpowiedziami - raz jedynie z jedną, a drugi raz ze wszystkimi.

Powód jest najprawdopodobniej prosty - rozmowa z uczestnikiem przeprowadzona została już po udzieleniu wszystkich odpowiedzi na pytania i domontowana do całości. Niestety najwyraźniej ktoś nie dopilnował szczegółów, które okazały się być wyjątkowo widocznymi.

Internauci nie mają litości dla produkcji programu. Wytykają, że przez 25 lat istnienia programu zdarzało się w nim mniej wpadek niż w przeciągu ostatniego roku.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wprost.pl, Youtube.com

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >