Wiadomości TVP zaskoczyły kolejnym materiałem. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Czerwca 2020

Wiadomości TVP przekroczyły kolejną granicę. Analiza poparcia w więzieniach

Wiadomości TVP w zaskakujących sposób przeanalizowały poparcie dla poszczególnych kandydatów w wyborach prezydenckich. Wiemy już, na kogo głosowali Polacy w zakładach karnych oraz aresztach. Informacja ta została powiązana z Rafałem Trzaskowskim.

Telewizja Polska nie od dziś musi mierzyć się z licznymi zarzutami ze strony zwolenników opozycji. Oburzeni obywatele deklarują, że medium publiczne jawnie faworyzuje obóz Zjednoczonej Prawicy. Szczególną eskalację konfliktu na linii TVP-opozycja mogliśmy zauważyć podczas ostatnich miesięcy kampanii wyborczej. Oliwy do ognia z pewnością doleje najnowsze wydanie najlepiej oglądanego programu informacyjnego.

Do Magdaleny Ogórek podszedł bezdomny. Nie wiedziała, że za rogiem stali paparazziDo Magdaleny Ogórek podszedł bezdomny. Nie wiedziała, że za rogiem stali paparazziCzytaj dalej

Wiadomości TVP: Rafał Trzaskowski z największym poparciem w więzieniach?

Edyta Lewandowska, prowadząca Wiadomości TVP wskazała, że Rafał Trzaskowski zdobył największe poparcie w aresztach oraz zakładach karnych. Należy podkreślić, że informacja ta jest prawdziwa, jednak jej przedstawienie dało powód do licznych spekulacji. Zdaniem internautów deklaracja ta mogła stanowić element tak zwanego "czarnego piaru". Osadzeni w Polsce przekazywali swoje poparcie dla najróżniejszych kandydatów w tegorocznym głosowaniu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zła informacja dla posiadaczy umów o pracę. Zapowiedź DGP budzi niepokój
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Lidl rusza z wielką akcją, kupisz aż 8 w cenie 4. Ale tylko w jeden dzień, lepiej się pospieszyć

Zarówno w zakładach we Wrocławiu, Radomiu, Płocku, jak i w Warszawie Rafał Trzaskowski zdobywał głosy zdecydowanej większości więźniów. Warto podkreślić, że w poszczególnych aresztach uprawnionych do głosowania jest od stu do kilkuset osób. Na przykładzie Radomia możemy powiedzieć, że włodarz stolicy otrzymał 227 wskazań osadzonych z Aresztu Śledczego przy ul. Wolanowskiej. Andrzej Duda uzyskał tam poparcie na poziomie 147 głosów. Na trzecim miejscu uplasował się Szymon Hołownia, którego wybrało 76 więźniów. Analogiczne sytuacje miały miejsce w zakładach w całej Polsce.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z wydania Wiadomości TVP z 29 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Ogromna kompromitacja, musieli interweniować zwykli ludzie. Policjant aż stracił pracę. Mężczyzna będzie miał bardzo duże kłopoty
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. Podatek od smartfonów czyli opłata reprograficzna. Andrzej Duda zabrał głos w tej sprawie

Źródło: [Wiadomości TVP/PKW]