wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Ujawniamy prawdę nt. "amerykańskiego" projektanta z Wiadomości TVP, który chwalił Agatę Dudę. Mieszka w Warszawie i podejrzanie opublikował dziś film "modowy"

23 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Weronika Szatkowska

Udostępnij:

"Wiadomości" TVP wyemitowały wczoraj materiał, w którym rzekomo amerykańskiego pochodzenia projektant mody, Christian Paul zachwycał się stylem Agaty Dudy, tak samo jak Melanii Trump. Podejrzany słowiański akcent, zwany przez wielu młodyc

Christian Paul - bo tak podpisano rzekomego projektanta mody - miał działać na terenie Stanów Zjednoczonych. Był niezwykle zachwycony sposobem ubierania się pierwszej damy i jej stylem oraz obciem. Jego wypowiedź była słyszalna przez chwilę, a zaskakujący był akcent młodego Amerykanina, który brzmiał niczym polski.

"Wiadomości" TVP dokonały manipulacji? Znaleźliśmy Christiana Paula

Zarówno materiał, jak i sam projektant wzbudzili wiele wątpliwości. - W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i oryginalnym stylem - brzmiała wypowiedź Christiana Paula. 

Jak informuje Wirtualna Polska, widzowie postanowili dotrzeć do źródła i znaleźć wywołującą wiele emocji postać, znaną Polkom i Polakom zaledwie od wczoraj. Okazuje się, że nikomu nie udało się trafić na jednoznaczne dowody, że taki projektant istnieje. Szukano kolekcji ubrań, sklepów, a nawet biżuterii. Nie znaleziono nic. 

Chwilę później Wirtualna Polska postanowiła przeszukać sieć i udało im się ostatecznie trafić na Christiana Paula na YouTube. Dziwnym trafem dziś 23 czerwca nagle opublikowano film, pozorowany na modowy, na którym widać pozujące modelki, ale wszystko na terenie Warszawy. Z wcześniejszego okresu nie znaleziono innych materiałów. W wideo możemy ujrzeć adres strony internetowej ze zdawkowym biogramem, który tak naprawdę nie jest potwierdzeniem ani działaności rzekomego projektanta, ani jego renomy w świecie mody. 

Wirtualna Polska zaznacza, że zastanawiający jest jego sklep internetowy i regulamin całej strony. Choć podobno oddziały placówek handlowych są dostępne w Miami, Paryżu czy Londynie, to dane o klientach mają znajdować się w polskiej kamienicy na warszawskim Powiślu. Asoryment dostępny online nie jest sygnowany jego nazwiskiem, a ceny ubrań wynoszą od 399 do 595 dolarów. 

Kanał na YouTube nosi nazwę Christian Paul Designs i ma zaledwie 45 subskrypcji. Sprawa jest podejrzana, nie da się ukryć. 

   Na zdjęciu wyróżniającym widzimy fragment poniedziałkowych "Wiadomości" TVP i Christiana Paula. Powyższe screeny pochodzą z kanału na YouTube Christian Paul Designs.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >