wiadomości tvp agata duda christian paul. Screen z Wiadomości TVP 22.06.20Źródło: Screen z Wiadomości TVP 22.06.20
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 23 Czerwca 2020

Ujawniamy prawdę nt. "amerykańskiego" projektanta z Wiadomości TVP, który chwalił Agatę Dudę. Mieszka w Warszawie i podejrzanie opublikował dziś film "modowy"

"Wiadomości" TVP wyemitowały wczoraj materiał, w którym rzekomo amerykańskiego pochodzenia projektant mody, Christian Paul zachwycał się stylem Agaty Dudy, tak samo jak Melanii Trump. Podejrzany słowiański akcent, zwany przez wielu młodych ludzi "raw slavic accent" wzbudził wątpliwości co do rzetelności przedstawionych treści. Wirtualna Polska postanowiła przyjrzeć się bliżej całej sytuacji i przeanalizować, czy faktycznie taka postać istnieje w świecie mody. Rezultaty są zaskakujące.

Christian Paul - bo tak podpisano rzekomego projektanta mody - miał działać na terenie Stanów Zjednoczonych. Był niezwykle zachwycony sposobem ubierania się pierwszej damy i jej stylem oraz obciem. Jego wypowiedź była słyszalna przez chwilę, a zaskakujący był akcent młodego Amerykanina, który brzmiał niczym polski.

Rafał Trzaskowski podjął nagłą decyzję. Niespodziewany krok na kilka dni przed wyboramiRafał Trzaskowski podjął nagłą decyzję. Niespodziewany krok na kilka dni przed wyboramiCzytaj dalej

"Wiadomości" TVP dokonały manipulacji? Znaleźliśmy Christiana Paula

Zarówno materiał, jak i sam projektant wzbudzili wiele wątpliwości. - W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i oryginalnym stylem - brzmiała wypowiedź Christiana Paula. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kilka dni temu Michał popełnił samobójstwo. W katolickiej szkole prześladowano go za orientację, tak kończy się nienawiść do LGBT
2. Wielka kwarantanna w Rewalu. Dziesiątki osób, są potwierdzone zakażenia

Jak informuje Wirtualna Polska, widzowie postanowili dotrzeć do źródła i znaleźć wywołującą wiele emocji postać, znaną Polkom i Polakom zaledwie od wczoraj. Okazuje się, że nikomu nie udało się trafić na jednoznaczne dowody, że taki projektant istnieje. Szukano kolekcji ubrań, sklepów, a nawet biżuterii. Nie znaleziono nic. 

Chwilę później Wirtualna Polska postanowiła przeszukać sieć i udało im się ostatecznie trafić na Christiana Paula na YouTube. Dziwnym trafem dziś 23 czerwca nagle opublikowano film, pozorowany na modowy, na którym widać pozujące modelki, ale wszystko na terenie Warszawy. Z wcześniejszego okresu nie znaleziono innych materiałów. W wideo możemy ujrzeć adres strony internetowej ze zdawkowym biogramem, który tak naprawdę nie jest potwierdzeniem ani działaności rzekomego projektanta, ani jego renomy w świecie mody. 

Wirtualna Polska zaznacza, że zastanawiający jest jego sklep internetowy i regulamin całej strony. Choć podobno oddziały placówek handlowych są dostępne w Miami, Paryżu czy Londynie, to dane o klientach mają znajdować się w polskiej kamienicy na warszawskim Powiślu. Asoryment dostępny online nie jest sygnowany jego nazwiskiem, a ceny ubrań wynoszą od 399 do 595 dolarów. 

Kanał na YouTube nosi nazwę Christian Paul Designs i ma zaledwie 45 subskrypcji. Sprawa jest podejrzana, nie da się ukryć. 

wiadomości tvp wiadomości tvp wiadomości tvp wiadomości tvp

   Na zdjęciu wyróżniającym widzimy fragment poniedziałkowych "Wiadomości" TVP i Christiana Paula. Powyższe screeny pochodzą z kanału na YouTube Christian Paul Designs.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Deszcz pieniędzy dla Polaków. Błyskawiczne decyzje, niemal 100% pozytywnych
  2. Zacznie się już niedługo, wstrząśnie wszystkimi Polakami. Jasnowidz Jackowski przewiduje ogromny skandal i kompromitację
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Skandaliczna sytuacja. Polacy za oddanie głosu w wyborach zapłacą ponad 100 zł 
  7. Źródło: WP, Wiadomości TVP