Wiadomości TVP wyemitowały materiał o Agacie Dudzie. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Czerwca 2020

Wiadomości TVP przekroczyły granice żenady. Wymyślono postać, która nie istnieje, aby pochwaliła pierwszą damę, alternatywna rzeczywistość

Wiadomości TVP postanowiły wyemitować niecodzienny materiał. Tym razem reporterzy Telewizji Polskiej zajęli się tematem pracy żony prezydenta Andrzeja Dudy. Publiczne medium postanowiło przypomnieć osiągnięcia Agaty Dudy. Czy jej ostatnie lata w Pałacu Prezydenckim faktycznie były tak aktywne?

Kampania wyborcza już za kilka dni dobiegnie końca. Upływający czas wpływa mobilizująco nie tylko na kandydatów na prezydenta Polski. Również partnerki i partnerzy polityków włączyli się w działania kampanijne. Paulina Kosiniak-Kamysz, Urszula Brzezińska-Hołownia czy Małgorzata Trzaskowska nie od dziś wzbudzają sympatię oraz zainteresowanie wyborców. Zdaniem wielu, to właśnie one sprawdziłyby się lepiej w roli pierwszej damy od Agaty Dudy. Wiadomości TVP postanowiły jednak przypomnieć osiągnięcia najbliższej osoby prezydenta Polski.

Mistrzyni świata zmarła tuż po porodzie. Niewyobrażalna tragediaMistrzyni świata zmarła tuż po porodzie. Niewyobrażalna tragediaCzytaj dalej

Wiadomości TVP: Agata Duda porównana do Melanii Trump

Telewizja Polska zdecydowała się poświęcić swój czas antenowy Agacie Dudzie. Wskazano, że jej działalność prowadzona jest bez blasku fleszy oraz medialnego poklasku. Reporterzy medium przypomnieli o licznych podróżach pierwszej damy oraz wielu akcjach charytatywnych, w które była zaangażowana. Przedstawili także Polaków, którzy zachwalali zaangażowanie żony Andrzeja Dudy w życie publiczne. Niektórzy porównali ją do samej Melanii Trump. Wyjaśniali, że Duda wygląda tak samo pięknie, jak wybranka Donalda Trumpa.

Doszło jednak do niemałej wpadki. Wiele wskazuje na to, że TVP przedstawiło w swoim materiale osobę, która nie istnieje. Przypomnijmy, że ubiór Agaty Dudy był chwalony przez "znanego amerykańskiego projektanta", Christiana Paula. Po wpisaniu jego danych w wyszukiwarkę Google nie można uzyskać żadnych informacji na jego temat. Sytuacja ta wzbudza liczne podejrzenia. Osoba rozpoznawalna z pewnością powinna mieć własne media społecznościowe lub być wymieniana w prasie. Krajowe media wskazują więc na to, że Christian Paul najpewniej po prostu nie istnieje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki strajk, ludzie wyszli na ulice. Awantura, rozległy się krzyki: "Mamy dość. Episkopat do więzienia"
2. Wielka kwarantanna w Rewalu. Dziesiątki osób, są potwierdzone zakażenia

Wiadomości TVP w swoim materiale deklarują, że Agata Duda zawsze znajduje się w centrum uwagi. Tłumaczą, że atencję wielu, również zagranicznych mediów, pierwsza dama przyciąga swoją klasą, elegancją oraz wyszukanymi kreacjami. Dodają, że jest ambasadorką licznych akcji społecznych. Dziennikarze medium informują, że wzięła udział w aż 1426 aktywnościach w ciągu ostatnich 5 lat. Agata Duda miała organizować pomoc dla niepełnosprawnych, potrzebujących i dzieci. Nie każdy jednak zgodzi się z opiniami wygłaszanymi na antenie Telewizji Polskiej, która oskarżana jest o stronniczość oraz faworyzowanie obozu rządzącego. Konflikty w sprawie telewizji publicznej rozgorzeją na dobre po doniesieniach w sprawie nieistniejącego najpewniej projektanta z Ameryki.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z ostatniego wydania Wiadomości TVP z 22 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Deszcz pieniędzy dla Polaków. Błyskawiczne decyzje, niemal 100% pozytywnych
  2. Zacznie się już niedługo, wstrząśnie wszystkimi Polakami. Jasnowidz Jackowski przewiduje ogromny skandal i kompromitację
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Skandaliczna sytuacja. Polacy za oddanie głosu w wyborach zapłacą ponad 100 zł 

Źródło: [Wiadomości TVP]