wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Człowiek Kaczyńskiego publicznie bezwzględnie skrytykował Wiadomości TVP. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorąco

17 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości TVP swoim przekazem dopuszczały się manipulacji? Współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, Jarosław Gowin skrytykował działalność Telewizji Polskiej. Jego ostre słowa mogą wywołać niemałe zamieszanie w obozie Zjednoczonej Prawicy.

TVP od 2015 roku budzi w naszym kraju wiele kontrowersji. Zwolennicy opozycji zarzucają medium jawne wspieranie obozu rządzącego. Przypomnijmy, że Telewizja Polska wielokrotnie przekazywała treści uznawane powszechnie za manipulacje. Programy emitowane przez stacje prowokują też wiele skarg do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Podczas jednego z ostatnich odcinków "W tyle wizji" Rafał Ziemkiewicz wyśmiewał sytuację Jerzego Stuhra, który z powodu udaru trafił do szpitala. Widzowie medium w pismach do KRRiT oskarżali dziennikarza o "nawoływanie do nienawiści".

Wiadomości TVP: Jarosław Gowin krytykuje zachowanie dziennikarzy medium

W jednym z ostatnich wydań Wiadomości TVP przedstawiono zaskakujący pasek pt. "Zwolennicy Trzaskowskiego niszczą Polaków". Medium niejednokrotnie miało angażować się też w kampanię Andrzeja Dudy. Obserwatorzy życia publicznego wskazują, że materiały poświęcone Rafałowi Trzaskowskiemu prezentowały go w najgorszy możliwy sposób. Kandydata Zjednoczonej Prawicy przedstawiano zaś jako prezydenta wszystkich Polaków. 

Dziennikarz portalu "Onet' zapytał wicepremiera o pasek TVP "Zwolennicy Trzaskowskiego niszczą Polaków". - Jestem głęboko przekonany, iż ogromna większość zwolenników kandydatów opozycji życzy sobie jak najlepiej dla Polski, natomiast definiuje dobro kraju inaczej niż obóz Zjednoczonej Prawicy. Jednoznacznie chcę powiedzieć, że nie podpisałbym się pod tymi słowami i to jest najdelikatniejsze sformułowanie, na jakie mogę się zdobyć - deklarował Jarosław Gowin w rozmowie "Onet rano".

2. 1400 plus dla mężczyzn na emeryturze. Dodatkowe pieniądze dostanie jednak tylko 6,5 tys. panów

Wiadomości TVP w oburzający sposób przedstawiły sympatyków opozycji. Nie jest to jednak jedyna sytuacja, w której Jarosław Gowin nie zgadza się z narracją Telewizji Polskiej czy też Prawa i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że to właśnie lider Porozumienia protestował przeciwko przeprowadzeniu wyborów korespondencyjnych w Polsce. Między innymi dzięki niemu udało się przeprowadzić głosowanie drogą tradycyjną. 

Źródło: [Onet]

Tagi:

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Abp Grzegorz Ryś przeprasza urażonych wiernych

Polska

"Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się zgorszeni". Abp Grzegorz Ryś przeprasza wiernych

Czytaj więcej >
Instagram/fundacjaocalenie

Polska

Kolejne tragiczne wydarzenia na granicy. Fundacja Ocalenie ujawniła działania Straży Granicznej

Czytaj więcej >
EAST NEWS

Polska

Ostrzeszów. Policja znalazła zwłoki 86-letniego grzybiarza

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Polska

Pułtusk. Z rzeki wyłowiono zwłoki 6-letniej dziewczynki i jej 39-letniej matki

Czytaj więcej >
Google Maps

Polska

Lublin. 26-letnia matka, która udusiła swoje dzieci jest już w areszcie

Czytaj więcej >
KPP Kolno

Polska

Kolno. 17-latek włamał się do lokalu gastronomicznego. Grozi mu 10 lat więzienia

Czytaj więcej >