wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wiadomości TVP wyciągnęły nagrania sprzed konferencji Trzaskowskiego. Nie mieści się w głowie, na czym kandydat na prezydenta został "przyłapany"

7 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

"Wiadomości" TVP postanowiły poświęcić swój czas antenowy Rafałowi Trzaskowskiemu. Dziennikarze medium opublikowali niecodzienne nagranie sprzed konferencji polityka Platformy Obywatelskiej. Zarzucają włodarzowi Warszawy bycie zależnym od

Intensywny okres kampanii wyborczej dla Telewizji Polskiej stanowi istne paliwo napędowe. Za pośrednictwem swojej stacji dziennikarze relacjonują nawet najdrobniejsze posunięcia tych, którzy ubiegają się o stanowisko Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. W ostatnim wydaniu "Wiadomości" ujawnili, zdaniem reporterów, niepokojące zachowanie Rafała Trzaskowskiego.

"Wiadomości" TVP ukazały niecodzienne zachowania Trzaskowskiego

Reprezentant Koalicji Obywatelskiej został porównany do Małgorzaty Kidawy-Błońskiej oraz Bronisława Komorowskiego. - Konkurenci prezydenta Andrzeja Dudy zaczynają podgryzać się nawzajem, by zwiększyć swoje szanse na udział w ewentualnej drugiej turze. Coraz więcej widać też gaf i wpadek, szczególnie w wykonaniu Rafała Trzaskowskiego i jego zaplecza. - tłumaczy autor materiału, Maciej Tulicki. Przytoczono między innymi transmisję z konferencji samorządowca w Zakopanem. Został wówczas porównany do Jana Pawła II.

"Wiadomości" TVP wytaczają włodarzowi Warszawy poważne zarzuty. W opinii dziennikarzy medium jest on kierowany przez Borysa Buda, obecnego lidera Koalicji Obywatelskiej. Na dowód przedstawiono nagranie sprzed wspólnej konferencji Rafała Trzaskowskiego z przewodniczącym PO. Ten zwrócił mu uwagę, aby trzymał wyżej parasol. Trudno nie odnieść wrażenia, że tego typu prośba nie świadczy o jakichkolwiek zależnościach między politykami opozycji.

Zdjęcie wyróżniające przedstawia ujęcie z wczorajszego wydania "Wiadomości TVP" z 6 czerwca. Link do nagrania z udziałem Rafała Trzaskowskiego oraz Borysa Budki znajdziecie TU.

Źródło: ["Wiadomości" TVP]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >