Wiadomości TVP wyemitowały zaskakujący materiał. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Lipca 2020

Zdumiewające zagranie w ostatnim wydaniu Wiadomości TVP. "Barbarzyńcy, wandale"

Wiadomości TVP zaskoczyły widzów niecodziennym materiałem na temat tegorocznej kampanii prezydenckiej. Na antenie stacji pokazano zniszczone banery Andrzeja Dudy. Reakcja zwolenników kandydata Prawa i Sprawiedliwości pozostawia wiele do życzenia.

Telewizja Polska nie od dziś zmaga się z poważnymi zarzutami. Osoby sympatyzujące z opozycją oskarżają medium o jawne faworyzowanie obozu Zjednoczonej Prawicy. Szczególne oburzenie Polaków budzą nie tylko "paski" TVP, ale też materiały prezentowane przez czołowych dziennikarzy stacji. Oliwy do ognia z pewnością doleje relacja w sprawie banerów Andrzeja Dudy. 

Andrzej Duda pokłócił się z reporterem TVN24. Andrzej Duda pokłócił się z reporterem TVN24. "Dziwnie się zachowujecie"Czytaj dalej

Wiadomości TVP wyemitowały nietypowy materiał

Dzisiejsze wydanie Wiadomości TVP zostało poświęcone głównie działaniom kampanijnym Rafała Trzaskowskiego oraz Andrzeja Dudy. - Teraz w Wiadomościach ostatnia prosta wyborczego wyścigu, w którym dominują kłamstwa i skandaliczne ataki. Od dłuższego czasu niszczone są banery Andrzeja Dudy, a jego wolontariusze są zastraszani - deklaruje Michał Adamczyk, prowadzący głównego wydania Wiadomości TVP. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
2. Smutek i żałoba w Watykanie. Tragiczna wiadomość obiegła media

Reporterzy medium pokazali, co myślą zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości w sprawie niszczenia transparentów promujących kandydaturę Andrzeja Dudy. Zdaniem Adamczyka działania te mają na celu wsparcie samego Rafała Trzaskowskiego. Jednak to właśnie bulwersujące wyzwiska oraz oskarżenia ze strony Polaków budziły niemałe oburzenie widzów. - Zniszczyło nam kilkadziesiąt banerów, to jest tylko szczęść. Zrobiono to w sposób charakterystyczny dla barbarzyńców i wandali. Nie niszczcie wizerunku naszego prezydenta - wykrzykuje zwolenniczka Dudy. 

Okazuje się, że nieznani sprawcy znacznie uszkodzili materiały kandydata PiS-u. Wulgarne rysunki, wycięte fragmenty banerów oraz wyzwiska znalazły się na rozwieszonych plakatach promocyjnych. Incydenty te są regularnie zgłaszane funkcjonariuszom policji.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z Wiadomości TVP z 1 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci
  4. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  6. Ziemia jest najgorętsza od 6500 lat. Jaki los czeka naszą planetę?

Źródło: [TVP]