wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zdumiewające zagranie w ostatnim wydaniu Wiadomości TVP. "Barbarzyńcy, wandale"

1 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości TVP zaskoczyły widzów niecodziennym materiałem na temat tegorocznej kampanii prezydenckiej. Na antenie stacji pokazano zniszczone banery Andrzeja Dudy. Reakcja zwolenników kandydata Prawa i Sprawiedliwości pozostawia wiele do życz

Telewizja Polska nie od dziś zmaga się z poważnymi zarzutami. Osoby sympatyzujące z opozycją oskarżają medium o jawne faworyzowanie obozu Zjednoczonej Prawicy. Szczególne oburzenie Polaków budzą nie tylko "paski" TVP, ale też materiały prezentowane przez czołowych dziennikarzy stacji. Oliwy do ognia z pewnością doleje relacja w sprawie banerów Andrzeja Dudy. 

Wiadomości TVP wyemitowały nietypowy materiał

Dzisiejsze wydanie Wiadomości TVP zostało poświęcone głównie działaniom kampanijnym Rafała Trzaskowskiego oraz Andrzeja Dudy. - Teraz w Wiadomościach ostatnia prosta wyborczego wyścigu, w którym dominują kłamstwa i skandaliczne ataki. Od dłuższego czasu niszczone są banery Andrzeja Dudy, a jego wolontariusze są zastraszani - deklaruje Michał Adamczyk, prowadzący głównego wydania Wiadomości TVP. 

Reporterzy medium pokazali, co myślą zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości w sprawie niszczenia transparentów promujących kandydaturę Andrzeja Dudy. Zdaniem Adamczyka działania te mają na celu wsparcie samego Rafała Trzaskowskiego. Jednak to właśnie bulwersujące wyzwiska oraz oskarżenia ze strony Polaków budziły niemałe oburzenie widzów. - Zniszczyło nam kilkadziesiąt banerów, to jest tylko szczęść. Zrobiono to w sposób charakterystyczny dla barbarzyńców i wandali. Nie niszczcie wizerunku naszego prezydenta - wykrzykuje zwolenniczka Dudy. 

Okazuje się, że nieznani sprawcy znacznie uszkodzili materiały kandydata PiS-u. Wulgarne rysunki, wycięte fragmenty banerów oraz wyzwiska znalazły się na rozwieszonych plakatach promocyjnych. Incydenty te są regularnie zgłaszane funkcjonariuszom policji.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z Wiadomości TVP z 1 lipca.

Źródło: [TVP]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >