Wiadomości. materiały policyjneŹródło: materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Września 2020

Są poszukiwani przez policję, mogą stanowić zagrożenie dla innych. Widzieliście ich?

Wiadomości przekazane przez organy ścigania mogą budzić niepokój. Trwają poszukiwania osób, które stanowią zagrożenie dla porządku publicznego. Ich zdjęcia oraz dane zostały przedstawione opinii publicznej. Warto upewnić się, czy nie posiadamy informacji na temat ich aktualnego miejsca pobytu.

W naszym kraju regularnie dochodzi do aktów łamania prawa. Polska policja musi poszukiwać wiele osób w tym samym czasie. Organy ścigania wielokrotnie proszą media oraz opinię publiczną o pomoc w odnalezieniu sprawcy, który może zagrażać innym mieszkańcom danego terenu. Na stronie Poszukiwani.policja.pl możemy znaleźć rysopisy oraz informacje na temat przestępców, którzy wciąż nie zostali ujęci przez funkcjonariuszy. Przedstawiamy sylwetki niektórych osób.

Wszyscy myśleli, że Magdalena Ogórek jest już zdrowia. Niespodziewanie pojawił się niepokojący wpisWszyscy myśleli, że Magdalena Ogórek jest już zdrowia. Niespodziewanie pojawił się niepokojący wpisCzytaj dalej

Wiadomości w sprawie poszukiwanych mogą niepokoić

22 września umieszczono ważne komunikaty w sprawie kolejnych poszukiwanych przestępców. Jedną z nich jest Marta Ahmed. Kobieta nie ukończyła jeszcze 30 roku życia. Śledztwo w jej sprawie prowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy. Funkcjonariusze podejrzewają kobietę o udział w pobiciu, który stanowił bezpośrednie niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia drugiej osoby. Za popełnione przewinienie Marcie Ahmed grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Gdy usłyszała bardzo prywatne pytanie, nie wytrzymała. Zadziwiające sceny na parkiecie Gdy usłyszała bardzo prywatne pytanie, nie wytrzymała. Zadziwiające sceny na parkiecie "Tańca z gwiazdami"Czytaj dalej

Drugim, młodym mężczyzną jest Adam Barczak. Mężczyzna miał dokonać kradzieży z włamaniem. Poszukiwania Barczaka odbywają się na podstawie artykułu 279 Kodeksu karnego. Śledztwo w sprawie złodzieja prowadzą funkcjonariusze w Bydgoszczy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Kolejną nieodnalezioną osobą jest Kamil Beszczyński. On również nie trafił w ręce policji. Wiadomości dotyczące popełnionych przez niego wykroczeń wskazują, że Beszczyński może stanowić zagrożenia dla porządku publicznego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Ze zwykłego puree ziemniaczanego zrobiła jesienny majstersztyk kulinarny. Wszystko za sprawą 2 dodatkowych składników
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Policja informuje, że Beszczyński jest poszukiwany przez bydgoską komendę z powodu wzięcia czynnego udziału w zbiegowisku. Mężczyzna, jak wynika z wiadomości policji, miał świadomość, że podczas zgromadzenia dopuszcza się zamachu na osobę lub mienie. Co więcej, przestępca miał wdzierać się na teren prywatnej posesji oraz odmówić opuszczenia miru domowego. Każdy, kto może mieć informacje na temat ich aktualnego miejsca pobytu, powinien skontaktować się z bydgoską komendą ((0-52) 588 1192) lub zgłosić się do najbliższej jednostki policji.

Poniżej prezentujemy zdjęcia poszukiwanych. Na pierwszym ujęciu, od lewej, znajduje się Marta Ahmed. Na samym środku widzimy Adama Barczaka. Ostatnia fotografia przedstawia wizerunek Kamila Beszczyńskiego.

Wiadomości

Fatalne wieści, z naszych portfeli znikną niemałe pieniądze. Lista podwyżek cen i opłat załamujeFatalne wieści, z naszych portfeli znikną niemałe pieniądze. Lista podwyżek cen i opłat załamujeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już niedługo ponad 14 tys. Polaków dostanie specjalne wezwania. Powód będzie zaskoczeniem
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Źródło: [Poszukiwani.policja.pl]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News