wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Są poszukiwani przez policję, mogą stanowić zagrożenie dla innych. Widzieliście ich?

29 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości przekazane przez organy ścigania mogą budzić niepokój. Trwają poszukiwania osób, które stanowią zagrożenie dla porządku publicznego. Ich zdjęcia oraz dane zostały przedstawione opinii publicznej. Warto upewnić się, czy nie

W naszym kraju regularnie dochodzi do aktów łamania prawa. Polska policja musi poszukiwać wiele osób w tym samym czasie. Organy ścigania wielokrotnie proszą media oraz opinię publiczną o pomoc w odnalezieniu sprawcy, który może zagrażać innym mieszkańcom danego terenu. Na stronie Poszukiwani.policja.pl możemy znaleźć rysopisy oraz informacje na temat przestępców, którzy wciąż nie zostali ujęci przez funkcjonariuszy. Przedstawiamy sylwetki niektórych osób.

Wiadomości w sprawie poszukiwanych mogą niepokoić

22 września umieszczono ważne komunikaty w sprawie kolejnych poszukiwanych przestępców. Jedną z nich jest Marta Ahmed. Kobieta nie ukończyła jeszcze 30 roku życia. Śledztwo w jej sprawie prowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy. Funkcjonariusze podejrzewają kobietę o udział w pobiciu, który stanowił bezpośrednie niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia drugiej osoby. Za popełnione przewinienie Marcie Ahmed grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Drugim, młodym mężczyzną jest Adam Barczak. Mężczyzna miał dokonać kradzieży z włamaniem. Poszukiwania Barczaka odbywają się na podstawie artykułu 279 Kodeksu karnego. Śledztwo w sprawie złodzieja prowadzą funkcjonariusze w Bydgoszczy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Kolejną nieodnalezioną osobą jest Kamil Beszczyński. On również nie trafił w ręce policji. Wiadomości dotyczące popełnionych przez niego wykroczeń wskazują, że Beszczyński może stanowić zagrożenia dla porządku publicznego. 

Policja informuje, że Beszczyński jest poszukiwany przez bydgoską komendę z powodu wzięcia czynnego udziału w zbiegowisku. Mężczyzna, jak wynika z wiadomości policji, miał świadomość, że podczas zgromadzenia dopuszcza się zamachu na osobę lub mienie. Co więcej, przestępca miał wdzierać się na teren prywatnej posesji oraz odmówić opuszczenia miru domowego. Każdy, kto może mieć informacje na temat ich aktualnego miejsca pobytu, powinien skontaktować się z bydgoską komendą ((0-52) 588 1192) lub zgłosić się do najbliższej jednostki policji. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia poszukiwanych. Na pierwszym ujęciu, od lewej, znajduje się Marta Ahmed. Na samym środku widzimy Adama Barczaka. Ostatnia fotografia przedstawia wizerunek Kamila Beszczyńskiego. 

Źródło: [Poszukiwani.policja.pl]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >