Wiadomości z Warszawy. Wniosek o tymczasowy areszt dla kierowcy autobusu, który spadł z mostu Grota-Roweckiego.. Screen z odcinka "Pytanie na Śniadanie" TVP 27.06.2020.Źródło: Screen z odcinka "Pytanie na Śniadanie" TVP 27.06.2020.
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Czerwca 2020

Niewyobrażalnie tragiczny wypadek w Warszawie poruszył Polską. Nagły punkt zwrotny w sprawie aresztu dla kierowcy

Wiadomości płynące z Warszawy mówią o wniosku o tymczasowy areszt dla kierowcy autobusu, który w czwartek spadł z mostu Grota-Roweckiego. Przypomnijmy, że kierujący pojazdem mężczyzna był pod wpływem amfetaminy. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba, a 17 przetransportowano do szpitala.

Nie cichną echa po wypadku autobusu linii 186, który w czwartkowe popołudnie spadł z mostu Grota-Roweckiego w Warszawie. Po zdarzeniu,rzecz jasna, pojawiły się pytania o stan mężczyzny kierującego pojazdem. Służby niemal natychmiast poinformowały, że Tomasz U. był trzeźwy oraz nie przekroczył 8-godzinnego czasu pracy. Wczoraj przekazano jednak, że kierowca był pod wpływem amfetaminy.

Bp Jan Szkodoń oskarżony o molestowanie. Pilna i nagła interwencja Watykanu, wstyd na cały świat, sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoBp Jan Szkodoń oskarżony o molestowanie. Pilna i nagła interwencja Watykanu, wstyd na cały świat, sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Wiadomości z Warszawy. Tymczasowy areszt dla kierowcy autobusu

Tomasz U. nadal przebywa w szpitalu, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że pojawił się już wniosek o jego zatrzymanie. "Prokuratora Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla kierowcy autobusy, który w czwartek spowodował wypadek w stolicy", informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych Krzysztof Zasada z RMF FM.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znowu w akcji "kobiety chłopieją, a mężczyzna miękki i ciepły". Poniża kobiety do granic możliwości, bo uważa, że może
2. Pilny apel policji do Polaków. Nie żyje już 140 osób

Wniosek o tymczasowy areszt dla Tomasza U.

Portal "Do Rzeczy" wskazuje z kolei, że młody mężczyzna nie miał dużego doświadczenia w kierowaniu podobnym pojazdem. Co więcej, media obiegły informacje, że w ciągu kilku ostatnich lat aż 13 razy był on karany za wykroczenia drogowe.

Kierowca usłyszał już zarzuty spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Przypomnijmy, że w wyniku tragicznego wypadku w stolicy śmierć poniosła jedna osoba, a cztery zostały ciężko ranne.

Na zdjęciu wyróżniającym sreen z odcinka "Pytanie na Śniadanie" TVP 27.06.2020.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia prezydent Polski? Wszystko zależy od jednej rzeczy
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: dorzeczy.pl / Twitter/@RMF24pl