Wiadomości. Flickr/Lukas PlewniaŹródło: Flickr/Lukas Plewnia
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Września 2020

Minął dopiero dzień od tragicznego rekordu a właśnie padł kolejny. Obostrzenia jednak powrócą?

Wiadomości przekazane przez Ministerstwo Zdrowia wciąż nie napawają optymizmem. Wszystko wskazuje na to, że ponownie pobiliśmy dobowy rekord zakażeń. Obóz rządzący wciąż jednak nie zapowiada wdrożenia kolejnych obostrzeń, które minimalizowałyby ryzyko zachorowań.

Przypomnijmy, że ostatni rekord zakażeń padł w wczoraj, 24 września. Ministerstwo Zdrowia informowało wówczas o 1136 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia. Niewykluczone, że doniesienia przekazywane przez resort zdrowia wciąż będą dotyczyć kolejnych rekordów.

Magdalena Ogórek w szpitalu. Zamieściła niepokojące zdjęcie, co się dzieje?Magdalena Ogórek w szpitalu. Zamieściła niepokojące zdjęcie, co się dzieje?Czytaj dalej

Wiadomości podane przez Ministerstwo Zdrowia budzą niepokój

Przedstawiciele resortu zdrowia przedstawili najnowsze informacje w sprawie zakażeń. Okazuje się, że ponownie pobity został rekord. "Mamy 1587 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (295), małopolskiego (241), kujawsko-pomorskiego (162), pomorskiego (128), śląskiego (126), warmińsko-mazurskiego (87), wielkopolskiego (84), łódzkiego (78), zachodniopomorskiego (61), lubelskiego (59), podkarpackiego (55), podlaskiego (54), dolnośląskiego (52), świętokrzyskiego (52), opolskiego (38) i lubuskiego (15)" - informuje Ministerstwo Zdrowia na Twitterze. Nie jest to jednak koniec niepokojących doniesień.

Polsat żegna jedna ze swoich najważniejszych twarzy. Zajmie się zupełnie innym projektemPolsat żegna jedna ze swoich najważniejszych twarzy. Zajmie się zupełnie innym projektemCzytaj dalej

Okazuje się, że aż 25 osób zmarło w wyniku przegranej walki z wirusem. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiek, płeć oraz miejscowość, w której mieszkali zmarli. Podano też, że większość z nich zmagało się z chorobami współistniejącymi. "Z przykrością informujemy o śmierci 23 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 84-M Siedlce, 52-M Kraków, 86-K Kędzierzyn-Koźle, 67-K Elbląg, 82-M Biłgoraj, 79-K Lublin, 90-K, 86-K, 90-M, 74-M, 81-M, 80-K Zgierz, 68-K Bełchatów, 73-M, 60-K, 44-M, 51-M, 68-M Poznań, 94-M Tychy, 82-M Świętochłowice, 60-M Racibórz, 70-K Ostróda (mieszkanka woj. pomorskiego), 83-M Gdynia. Większość osób miała choroby współistniejące" - podał resort za pośrednictwem mediów społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Aktor "Na Wspólnej" jadł pyzy i kluski, a i tak schudł 19 kg. Niewiarygodna metamorfoza, jest nie do poznania
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Wiadomości w sprawie osób zakażonych są przekazywane przez Ministerstwo Zdrowia codziennie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Polska wchodzi w drugą falę zachorowań. Wciąż jednak nie podano informacji w sprawie powrotu ewentualnych obostrzeń. "Liczba zakażonych koronawirusem: 84 396/2 392 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)" - deklaruje Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem Twittera.

Wiadomości

Wiadomości

Wiadomości

Wiadomości

Skandal na antenie TVN, padł zarzut o wykpiwanie osób chorych. Gorzej niż Filip Chajzer?Skandal na antenie TVN, padł zarzut o wykpiwanie osób chorych. Gorzej niż Filip Chajzer?Czytaj dalej

Źródło: [Polsat News]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News