Wiadomości z Sannik. Pixabay/PublicDomainPicturesŹródło: Pixabay/PublicDomainPictures
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 24 Czerwca 2020

W studni znaleziono zwłoki noworodka, wiemy kim była jego matka. Koszmarny finał dramatycznej historii, którą żył polskie media

Wiadomości z gminy Sanniki, które na początku maja obiegły polskie media, z pewnością większości czytelników zapadły w pamięć. Służby interweniowały w jednym z tamtejszych gospodarstw po tym, jak otrzymały zgłoszenie o obecnym w studni ciele noworodka. Teraz znamy już okoliczności jego narodzin oraz tragiczne losy matki.

Właścicielka gospodarstwa zatrudniała pochodzących z Ukrainy pracowników. 25 kwietnia tego roku jeden z nich poinformował kobietę o niepokojącym stanie Tatiany B. Do pracownicy wezwano lekarza, który niestety, stwierdził zgon kobiety. Jego przyczyną, jak stwierdził wówczas, mogło być obfite krwawienie z dróg rodnych.

Krzywdzą własne dzieci, nagrywają i wrzucają do sieci. Skandaliczne filmy podbijają siećKrzywdzą własne dzieci, nagrywają i wrzucają do sieci. Skandaliczne filmy podbijają siećCzytaj dalej

Obecni w gospodarstwie prokurator i policja, mimo dwukrotnych oględzin, nie znaleźli ciała dziecka, o którego prawdopodobnych narodzinach poinformował lekarz. Przełom w sprawie nastąpił dopiero 5 maja, kiedy odkryto zwłoki, obecne studni. W międzyczasie przesłuchano matkę i siostrę Tatiany - obie kobiety pracowały i mieszkały w tym samym gospodarstwie.

Wiadomości z gminy Sanniki okazały się tragiczne

5 maja właścicielka gospodarstwa zadzwoniła na policję i przekazała informacje, które podał jej pracownik. Niestety, zgodnie z jego relacją, w studni znaleziono zwłoki dziecka. Teraz możemy mieć już pewność, że dziewczynka była córką Tatiany B. i że urodziła się martwa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfele
2. Wystarczyło jedno zdjęcie, a polska wieś stała się znana na cały świat 

- Ponadto, z kolejnej opinii patomorfologa wynika, iż bezpośrednią przyczyną śmierci Tatiany B. były obrażenia, jakich doznała ona w trakcie nagłego porodu. Doszło wtedy do wewnątrzmacicznego krwawienia, a brak pomocy lekarskiej skutkował zgonem kobiety – wyjaśnił Damian Zimniak z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie, cytowany przez portal Polsatnews.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wprowadza ogromne zmiany na stacjach paliw. Przygotuj się, może czekać cię niemały problem
  2. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  3. Absurdalny atak Wiadomości TVP na Rafała Trzaskowskiego. Materiał przejdzie do historii, zadziwiające zarzuty
  4. Mateusz Morawiecki niespodziewanie zapytany o TVP. Padła zadziwiająca odpowiedź, zaatakował TVN
  5. Padła kluczowa deklaracja ministerstwa. Ważne informacje dla wszystkich uczniów, chodzi o naukę od września
  6. Ważne zmiany w Kodeksie Pracy. Jeden punkt szczególnie ucieszy wszystkie Polki

Źródło: Polsatnews.pl