wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

W studni znaleziono zwłoki noworodka, wiemy kim była jego matka. Koszmarny finał dramatycznej historii, którą żył polskie media

24 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Wiadomości z gminy Sanniki, które na początku maja obiegły polskie media, z pewnością większości czytelników zapadły w pamięć. Służby interweniowały w jednym z tamtejszych gospodarstw po tym, jak otrzymały zgłoszenie o obecnym w studni ciele

Właścicielka gospodarstwa zatrudniała pochodzących z Ukrainy pracowników. 25 kwietnia tego roku jeden z nich poinformował kobietę o niepokojącym stanie Tatiany B. Do pracownicy wezwano lekarza, który niestety, stwierdził zgon kobiety. Jego przyczyną, jak stwierdził wówczas, mogło być obfite krwawienie z dróg rodnych.

Obecni w gospodarstwie prokurator i policja, mimo dwukrotnych oględzin, nie znaleźli ciała dziecka, o którego prawdopodobnych narodzinach poinformował lekarz. Przełom w sprawie nastąpił dopiero 5 maja, kiedy odkryto zwłoki, obecne studni. W międzyczasie przesłuchano matkę i siostrę Tatiany - obie kobiety pracowały i mieszkały w tym samym gospodarstwie.

Wiadomości z gminy Sanniki okazały się tragiczne

5 maja właścicielka gospodarstwa zadzwoniła na policję i przekazała informacje, które podał jej pracownik. Niestety, zgodnie z jego relacją, w studni znaleziono zwłoki dziecka. Teraz możemy mieć już pewność, że dziewczynka była córką Tatiany B. i że urodziła się martwa.

- Ponadto, z kolejnej opinii patomorfologa wynika, iż bezpośrednią przyczyną śmierci Tatiany B. były obrażenia, jakich doznała ona w trakcie nagłego porodu. Doszło wtedy do wewnątrzmacicznego krwawienia, a brak pomocy lekarskiej skutkował zgonem kobiety – wyjaśnił Damian Zimniak z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie, cytowany przez portal Polsatnews.pl.

Źródło: Polsatnews.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >