wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

W sieci krąży zatrważający filmik z Jeleniej Góry. Nastolatki zdążyły uciec

23 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości z Jeleniej Góry obiegły media społecznościowe. Nastolatki pobiły i okradły swoją koleżankę, a następnie zbiegły z miejsca zdarzenia. Świadkowie nie reagowali, gdy dziewczyny wymierzały ciosy. Policja podjęła interwencję.

Wiadomości o przykrym zdarzeniu zostały przekazane przez lokalne media i "Gazetę Wyborczą". Wiemy, że do incydentu doszło 19 września. Bijatyka miała miejsce pod popularną galerią handlową w Jeleniej Górze. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", o godzinie 15:00, w biały dzień nastolatki zaatakowały swoją rówieśniczkę. Jedna z nich nagrała i opublikowała relacje z bójki w mediach społecznościowych. Obecnie napastniczkami zajmują się organy ścigania. 

Wiadomości z Jeleniej Góry. Nastolatki pobiły rówieśniczkę i uciekły z miejsca zdarzenia

W Polsce wciąż dochodzi do eskalacji przemocy między młodymi ludźmi. Zjawisko przejawia się zarówno w mediach społecznościowych, jak i na ulicy. Na nagraniu opublikowanym przez "Jelonkacom" widzimy, jak dwie nastolatki wyjątkowo brutalnie biją inną dziewczynę. Nie wiemy, co mogło wywołać u nich takie pokłady agresji. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", uczennice ukradły ofierze agresjii pieniądze oraz telefon. Próbowały też poznać hasło do urządzenia elektronicznego. 

Materiał opublikowany na platformie YouTube ukazało też skandaliczną postawę przechodników oraz świadków zdarzenia. Nikt nie pomógł prześladowanemu dziecku. Dopiero zaalarmowani funkcjonariusze podjęli pilną interwencję, jednak sprawczynie napaści zbiegły z miejsca zdarzenia. Ich położenie udało się ustalić dzięki kamerom miejskim. - Przyjechała policja, jednak napastniczki uciekły. Funkcjonariuszom udało się je namierzyć za pomocą monitoringu. Przebywały nieopodal na ławce - relacjonuje przedstawicielka policji dla "Gazety Wyborczej". 

Wiadomości przekazane przez jeleniogórską policję mogą zaskakiwać. Ujęte dziewczyny mają 13 i 19 lat. Pobita nastolatka odzyskała swój telefon oraz portfel. Jedna z funkcjonariuszek w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" poinformowała, że straty oszacowano na około 1500 zł. Medium relacjonuje, że o przyszłości najmłodszej napastniczki zadecyduje sąd rodzinny. Jej wspólniczka przebywa obecnie w areszcie tymczasowym, gdzie będzie czekała na pierwszy proces.

Źrodło: [YouTube/Jelonkacom]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >