wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagował

22 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Weronika Szatkowska

Udostępnij:

Wiadomości z Izraela. W Ejlacie doszło do tragicznego zdarzenia. 16-letnia dziewczyna wybrała się na wakacje. Podczas pobytu została skrzywdzona przez 30 mężczyzn, którzy czekali w kolejce przed jej hotelowym pokojem. Wszystko wydało się po czasie.

Okropne wydarzenie w kurorcie na południu Izraela wywołało wiele kontrowersji na całym świecie. 

Wiadomości z Izraela. Nastolatka została bardzo skrzywdzona

W Ejlacie doszło do zbiorowego gwałtu na 16-letniej dziewczynie. W czwartek opublikowano więcej szczegółów z bestialskiego zdarzenia. Wszystkie informacje wskazują, że około 30 mężczyzn dopuściło się przemocy seksualnej na nastolatce. Stali w kolejce przed jej pokojem hotelowym, czekając na swoją kolej, aby ją skrzywdzić. Ofiara była pod wpływem alkoholu. Faktyczność potwierdziły nagrania z hotelowych kamer. Zostały one już zabezpieczone przez funkcjonariuszy policji i śledczych. 

"To nie tylko zbrodnia przeciwko tej dziewczynie, to zbrodnia przeciwko samej ludzkości'' - pisał na Twitterze premier Benjamin Netanjahu.

14 sierpnia na policję wpłynęła skarga. Pierwszym podejrzanym był 27-letni mężczyzna zamieszkujący Haderę. Chwilę później go aresztowano, gdy ujawniono korespondencję pomiędzy nim, a pokrzywdzoną nastolatką. Okazało się, że ofiara otrzymała nagranie domniemanego gwałtu, w celu "dobicia" jej i finalnego upokorzenia. Drugiego potencjalnego sprawcę aresztowano w czwartek rano. Również miał 27 lat i pochodził z Hadery. 

Wiadomości z Izraela są porażające. Jak podaje Radio Zet, portal Times of Israel napisał: "Specjalnie powołana gupa operacyjna, złożona z 20 śledczych, przegląda nagrania z kamer, aby zidentyfikować wszystkich podejrzanych, mając nadzieję na ich późniejsze aresztowanie i przesłuchanie". Najbardziej szokujące jest jednak to, że do sieci wypłynęły dane personalne dziewczyny, a w jej kierunku posypał się hejt, a policja w celu ochrony wysłała kilku dodatkowych funkcjonariuszy, aby krążyli wokół jej domu w Aszkelonie. 

"Najtrudniejszą rzeczą dla niej jest niepewność co do zdjęć, boi się, że jej zdjęcia zostały rozesłane. To tylko dziewczyna, która pojechała do Ejlatu, żeby spędzić czas z przyjaciółmi" - anonimowo wypowiedziała się na łamach Ynet osoba, która poznała poszkodowaną dziewczynę.

Źródło: [Radio Zet]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >