Wiadomości. Peakpx (CC0 1.0)Źródło: Peakpx (CC0 1.0)
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 22 Sierpnia 2020

30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagował

Wiadomości z Izraela. W Ejlacie doszło do tragicznego zdarzenia. 16-letnia dziewczyna wybrała się na wakacje. Podczas pobytu została skrzywdzona przez 30 mężczyzn, którzy czekali w kolejce przed jej hotelowym pokojem. Wszystko wydało się po czasie.

Okropne wydarzenie w kurorcie na południu Izraela wywołało wiele kontrowersji na całym świecie. 

Siostry Boromeuszki nagle usłyszały dzwonek. Znalazły list i malutkie dziecko, prawda okazała się dramatycznaSiostry Boromeuszki nagle usłyszały dzwonek. Znalazły list i malutkie dziecko, prawda okazała się dramatycznaCzytaj dalej

Wiadomości z Izraela. Nastolatka została bardzo skrzywdzona

W Ejlacie doszło do zbiorowego gwałtu na 16-letniej dziewczynie. W czwartek opublikowano więcej szczegółów z bestialskiego zdarzenia. Wszystkie informacje wskazują, że około 30 mężczyzn dopuściło się przemocy seksualnej na nastolatce. Stali w kolejce przed jej pokojem hotelowym, czekając na swoją kolej, aby ją skrzywdzić. Ofiara była pod wpływem alkoholu. Faktyczność potwierdziły nagrania z hotelowych kamer. Zostały one już zabezpieczone przez funkcjonariuszy policji i śledczych. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Polacy czekają na niedzielę handlową w sierpniu. Gdzie dzisiaj zrobimy zakupy?

"To nie tylko zbrodnia przeciwko tej dziewczynie, to zbrodnia przeciwko samej ludzkości'' - pisał na Twitterze premier Benjamin Netanjahu.

14 sierpnia na policję wpłynęła skarga. Pierwszym podejrzanym był 27-letni mężczyzna zamieszkujący Haderę. Chwilę później go aresztowano, gdy ujawniono korespondencję pomiędzy nim, a pokrzywdzoną nastolatką. Okazało się, że ofiara otrzymała nagranie domniemanego gwałtu, w celu "dobicia" jej i finalnego upokorzenia. Drugiego potencjalnego sprawcę aresztowano w czwartek rano. Również miał 27 lat i pochodził z Hadery. 

Prowadząca Prowadząca "Nasz nowy dom" uratowała życie. Niewielu wie, że zebrała się na tak wzruszający gestCzytaj dalej

Wiadomości z Izraela są porażające. Jak podaje Radio Zet, portal Times of Israel napisał: "Specjalnie powołana gupa operacyjna, złożona z 20 śledczych, przegląda nagrania z kamer, aby zidentyfikować wszystkich podejrzanych, mając nadzieję na ich późniejsze aresztowanie i przesłuchanie". Najbardziej szokujące jest jednak to, że do sieci wypłynęły dane personalne dziewczyny, a w jej kierunku posypał się hejt, a policja w celu ochrony wysłała kilku dodatkowych funkcjonariuszy, aby krążyli wokół jej domu w Aszkelonie. 

"Najtrudniejszą rzeczą dla niej jest niepewność co do zdjęć, boi się, że jej zdjęcia zostały rozesłane. To tylko dziewczyna, która pojechała do Ejlatu, żeby spędzić czas z przyjaciółmi" - anonimowo wypowiedziała się na łamach Ynet osoba, która poznała poszkodowaną dziewczynę.

Źródło: [Radio Zet]

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Niemal cała Polska objęta alertami, będzie bardzo niebezpiecznie. Wydano ostrzeżenia
  4. Krzysztof Kononowicz znęcał się nad szczeniakiem podczas "patostreamu"? Skandaliczne nagranie
  5. Ogromna awaria w TVP, spaliły się serwery. "Emisja zagrożona", internauci komentują
  6. Nie żyje 9 osób i jest wielu rannych. Mrożący krew w żyłach wypadek na południu Polski

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!