wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Dramatyczne doniesienia z południa Polski, doszło do tragicznego wypadku. Nie miał szans, nie żyje młodziutki chłopak

19 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości na temat 15-letniego chłopca mogą porażać. Największe, ogólnopolskie media opisują tragedię, do której doszło kilka godzin temu. Nastolatek nie miał najmniejszych szans w zderzeniu z maszyną. Na miejscu pracują służby oraz policja

W ostatniej chwili portale internetowe przekazują oficjalne doniesienia w sprawie przykrych wydarzeń w Krakowie. Okazuje się, że śmierć na miejscu poniósł młody chłopak. Nastolatek został potrącony przez pociąg. Policjanci oraz eksperci wciąż prowadzą czynności wyjaśniające. Nie podano jeszcze dokładnych szczegółów lub przyczyn, dla których doszło do tragedii. Rodzina oraz najbliżsi dziecka są pogrążeni w żałobie po tak nagłej stracie młodziutkiego człowieka. 

Wiadomości. Maszynista potrącił chłopca. Nastolatek nie żyje

Dziennikarze "Onetu" podali zebrane, szczątkowe informacje o zdarzeniu. Wiemy, że doszło do niego na znanej ulicy Prądnickiej, w Krakowie. To właśnie tam pociąg zmierzający w stronie okolicznych Balic uderzył w 15-letniego chłopca. Reporterzy donoszą, że tragedia miała miejsce w okolicach godziny 17:00. Wiadomości na temat prowadzonego śledztwa przekazała przedstawicielka małopolskiej policji, Barbara Szczerba. Podała, na jakim etapie jest śledztwo w sprawie wypadku.

"Onet" wskazuje, że maszynista został poddany badaniom, które wykazały jego trzeźwość. Barbara Szczerba podała, że wszelkiego rodzaju czynności są podejmowane z udziałem prokuratora. Nie wiemy, czy kierowca pociągu na trasie Kraków-Balice usłyszy konkretne zarzuty. Możliwe, że wiadomości na temat wypadku wykażą, że doszło do niego przez nieszczęśliwy przypadek. Organy ścigania na ten moment zbierają nagrania z miejskiego monitoringu. 

Wiadomości na temat wypadku dotyczą nie tylko śmierci chłopca. Ruch drogowy w miejscu wypadku pozostanie zablokowany jeszcze przez długi czas. Ratownicy, mimo natychmiastowej reakcji i podjętej reanimacji, nie przywrócili funkcji życiowych u ofiary zdarzenia. Organy ścigania deklarują, że przeanalizują każdą okoliczność oraz poszlakę. 

Źródło: [Onet]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >