Wiadomości dziecko. WTV
Źródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Sierpnia 2020

Dramatyczne doniesienia z południa Polski, doszło do tragicznego wypadku. Nie miał szans, nie żyje młodziutki chłopak

Wiadomości na temat 15-letniego chłopca mogą porażać. Największe, ogólnopolskie media opisują tragedię, do której doszło kilka godzin temu. Nastolatek nie miał najmniejszych szans w zderzeniu z maszyną. Na miejscu pracują służby oraz policja. Co tam się wydarzyło?

W ostatniej chwili portale internetowe przekazują oficjalne doniesienia w sprawie przykrych wydarzeń w Krakowie. Okazuje się, że śmierć na miejscu poniósł młody chłopak. Nastolatek został potrącony przez pociąg. Policjanci oraz eksperci wciąż prowadzą czynności wyjaśniające. Nie podano jeszcze dokładnych szczegółów lub przyczyn, dla których doszło do tragedii. Rodzina oraz najbliżsi dziecka są pogrążeni w żałobie po tak nagłej stracie młodziutkiego człowieka. 

Wiadomości. Maszynista potrącił chłopca. Nastolatek nie żyje

Dziennikarze "Onetu" podali zebrane, szczątkowe informacje o zdarzeniu. Wiemy, że doszło do niego na znanej ulicy Prądnickiej, w Krakowie. To właśnie tam pociąg zmierzający w stronie okolicznych Balic uderzył w 15-letniego chłopca. Reporterzy donoszą, że tragedia miała miejsce w okolicach godziny 17:00. Wiadomości na temat prowadzonego śledztwa przekazała przedstawicielka małopolskiej policji, Barbara Szczerba. Podała, na jakim etapie jest śledztwo w sprawie wypadku.

"Onet" wskazuje, że maszynista został poddany badaniom, które wykazały jego trzeźwość. Barbara Szczerba podała, że wszelkiego rodzaju czynności są podejmowane z udziałem prokuratora. Nie wiemy, czy kierowca pociągu na trasie Kraków-Balice usłyszy konkretne zarzuty. Możliwe, że wiadomości na temat wypadku wykażą, że doszło do niego przez nieszczęśliwy przypadek. Organy ścigania na ten moment zbierają nagrania z miejskiego monitoringu. 

Wiadomości na temat wypadku dotyczą nie tylko śmierci chłopca. Ruch drogowy w miejscu wypadku pozostanie zablokowany jeszcze przez długi czas. Ratownicy, mimo natychmiastowej reakcji i podjętej reanimacji, nie przywrócili funkcji życiowych u ofiary zdarzenia. Organy ścigania deklarują, że przeanalizują każdą okoliczność oraz poszlakę. 

Źródło: [Onet]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!