Wiadomości Warszawa. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Września 2020

Uważajcie na swoje dzieci. Niebezpieczny człowiek widziany na warszawskim osiedlu, mieszkańcy wzajemnie się ostrzegają

Wiadomości w sprawie mieszkańca Warszawy niepokoją. W ostatnim czasie media społecznościowe obiegły zaskakujące doniesienia. Okazuje się, że w stołecznej dzielnicy, na wolności może przebywać pedofil. Lokalna społeczność wymienia się informacjami na jego temat.

Od kilku dni media informują o wydarzeniach na terenie warszawskiego Ursynowa. Okazuje się, że w jednej ze stołecznych dzielnic mają miejsce porażające rzeczy. Sąsiedzi apelują do siebie na wzajem o szczególną uwagę i ostrożność. 

Po odebraniu telefonu z propozycją, myślała że ktoś sobie z niej żartuje. Nowa prowadząca Po odebraniu telefonu z propozycją, myślała że ktoś sobie z niej żartuje. Nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła kulisy swojej pracyCzytaj dalej

Wiadomości z Warszawy obiegły media. Uważajcie na swoje dzieci

Na jeden z grup, na Facebooku "Obywatele Ursynowa" umieszczono niepokojący wpis. Okazuje się, że część dzieci i młodzieży może znajdować się w niebezpieczeństwie. Jeden z mieszkańców warszawskiej dzielnicy zapytał lokalną społeczność o wiadomości w sprawie tajemniczego przestępcy. Krótki post wywołał lawinę komentarzy. Sąsiedzi dzielili się swoją wiedzą na temat mężczyzny, który może odczuwać pociąg seksualny do osób nieletnich. Niektóre komentarze stawiają na nogi.

wtv.pl - portal informacyjny"Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Niewyobrażalnie przykre słowa matki zamordowanejCzytaj dalej

Rodzice z Ursynowa proszą, by uczulić swoje pociechy na nieznanego mężczyznę. Część użytkowników Facebooka informuje, że osoba miała zaczepiać dzieci i proponować im "cukierki". "Witam. Czytałam ostatnio post o tym,ze ktoś się kręcił przy szkole na Hawajskiej. Uczulilam syna. Podobno na lekcji wf jakiś facet kręcił się przy boisku i robił dzieciom zdjęcia. Z relacji syna wiem,ze zareagowali ludzie z bloku obok i zrobiła się jakaś afera" - czytamy w komentarzu jednej z internautek. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego
 

Wiadomości z Warszawy mogą budzić niepokój. Pamiętajmy, by dobrze wyczulić nasze dzieci na kontakty z nieznajomymi osobami. Część placówek edukacyjnych organizuje specjalne warsztaty, z których korzystać mogą nawet przedszkolaki. W ostatnim czasie media przekazywały doniesienia na temat mężczyzn, którzy obnażali się w samym centrum Ursynowa. Wydarzenia, które rozegrały się kilka dni temu wywołały reakcję policji. - Patrole i dzielnicowi zostali poinformowani, żeby się baczniej przyglądali tej szkole (gdzie zauważono masturbującego się mężczyznę - przyp. red.) i okolicom - komentował przedstawiciel tamtejszej komendy. Nie wiemy jednak, czy był to ten sam mężczyzna, o którym pisali mieszkańcy warszawskiej dzielnicy. 

Dyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowaDyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy już, ile zarabiają w Lidlu. Na początek nawet ponad 4 tys. zł
  2. Porażające odkrycie na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza. Nie żyje 35-letni kapłan
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źródło: [Super Express/Facebook/Obywatele Ursynowa]