Wiadomości Warszawa. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Września 2020

Uważajcie na swoje dzieci. Niebezpieczny człowiek widziany na warszawskim osiedlu, mieszkańcy wzajemnie się ostrzegają

Wiadomości w sprawie mieszkańca Warszawy niepokoją. W ostatnim czasie media społecznościowe obiegły zaskakujące doniesienia. Okazuje się, że w stołecznej dzielnicy, na wolności może przebywać pedofil. Lokalna społeczność wymienia się informacjami na jego temat.

Od kilku dni media informują o wydarzeniach na terenie warszawskiego Ursynowa. Okazuje się, że w jednej ze stołecznych dzielnic mają miejsce porażające rzeczy. Sąsiedzi apelują do siebie na wzajem o szczególną uwagę i ostrożność.

Po odebraniu telefonu z propozycją, myślała że ktoś sobie z niej żartuje. Nowa prowadząca Po odebraniu telefonu z propozycją, myślała że ktoś sobie z niej żartuje. Nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła kulisy swojej pracyCzytaj dalej

Wiadomości z Warszawy obiegły media. Uważajcie na swoje dzieci

Na jeden z grup, na Facebooku "Obywatele Ursynowa" umieszczono niepokojący wpis. Okazuje się, że część dzieci i młodzieży może znajdować się w niebezpieczeństwie. Jeden z mieszkańców warszawskiej dzielnicy zapytał lokalną społeczność o wiadomości w sprawie tajemniczego przestępcy. Krótki post wywołał lawinę komentarzy. Sąsiedzi dzielili się swoją wiedzą na temat mężczyzny, który może odczuwać pociąg seksualny do osób nieletnich. Niektóre komentarze stawiają na nogi.

Obrazy WTV"Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Niewyobrażalnie przykre słowa matki zamordowanejCzytaj dalej

Rodzice z Ursynowa proszą, by uczulić swoje pociechy na nieznanego mężczyznę. Część użytkowników Facebooka informuje, że osoba miała zaczepiać dzieci i proponować im "cukierki". "Witam. Czytałam ostatnio post o tym,ze ktoś się kręcił przy szkole na Hawajskiej. Uczulilam syna. Podobno na lekcji wf jakiś facet kręcił się przy boisku i robił dzieciom zdjęcia. Z relacji syna wiem,ze zareagowali ludzie z bloku obok i zrobiła się jakaś afera" - czytamy w komentarzu jednej z internautek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego

Wiadomości z Warszawy mogą budzić niepokój. Pamiętajmy, by dobrze wyczulić nasze dzieci na kontakty z nieznajomymi osobami. Część placówek edukacyjnych organizuje specjalne warsztaty, z których korzystać mogą nawet przedszkolaki. W ostatnim czasie media przekazywały doniesienia na temat mężczyzn, którzy obnażali się w samym centrum Ursynowa. Wydarzenia, które rozegrały się kilka dni temu wywołały reakcję policji. - Patrole i dzielnicowi zostali poinformowani, żeby się baczniej przyglądali tej szkole (gdzie zauważono masturbującego się mężczyznę - przyp. red.) i okolicom - komentował przedstawiciel tamtejszej komendy. Nie wiemy jednak, czy był to ten sam mężczyzna, o którym pisali mieszkańcy warszawskiej dzielnicy.

Dyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowaDyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy już, ile zarabiają w Lidlu. Na początek nawet ponad 4 tys. zł
  2. Porażające odkrycie na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza. Nie żyje 35-letni kapłan
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źródło: [Super Express/Facebook/Obywatele Ursynowa]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News