wtv.pl > Polska > Uważajcie na swoje dzieci. Niebezpieczny człowiek widziany na warszawskim osiedlu, mieszkańcy wzajemnie się ostrzegają
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:33

Uważajcie na swoje dzieci. Niebezpieczny człowiek widziany na warszawskim osiedlu, mieszkańcy wzajemnie się ostrzegają

wtv
WTV.pl

Od kilku dni media informują o wydarzeniach na terenie warszawskiego Ursynowa. Okazuje się, że w jednej ze stołecznych dzielnic mają miejsce porażające rzeczy. Sąsiedzi apelują do siebie na wzajem o szczególną uwagę i ostrożność. 

Wiadomości z Warszawy obiegły media. Uważajcie na swoje dzieci

Na jeden z grup, na Facebooku "Obywatele Ursynowa" umieszczono niepokojący wpis. Okazuje się, że część dzieci i młodzieży może znajdować się w niebezpieczeństwie. Jeden z mieszkańców warszawskiej dzielnicy zapytał lokalną społeczność o wiadomości w sprawie tajemniczego przestępcy. Krótki post wywołał lawinę komentarzy. Sąsiedzi dzielili się swoją wiedzą na temat mężczyzny, który może odczuwać pociąg seksualny do osób nieletnich. Niektóre komentarze stawiają na nogi.

Rodzice z Ursynowa proszą, by uczulić swoje pociechy na nieznanego mężczyznę. Część użytkowników Facebooka informuje, że osoba miała zaczepiać dzieci i proponować im "cukierki". "Witam. Czytałam ostatnio post o tym,ze ktoś się kręcił przy szkole na Hawajskiej. Uczulilam syna. Podobno na lekcji wf jakiś facet kręcił się przy boisku i robił dzieciom zdjęcia. Z relacji syna wiem,ze zareagowali ludzie z bloku obok i zrobiła się jakaś afera" - czytamy w komentarzu jednej z internautek. 

Wiadomości z Warszawy mogą budzić niepokój. Pamiętajmy, by dobrze wyczulić nasze dzieci na kontakty z nieznajomymi osobami. Część placówek edukacyjnych organizuje specjalne warsztaty, z których korzystać mogą nawet przedszkolaki. W ostatnim czasie media przekazywały doniesienia na temat mężczyzn, którzy obnażali się w samym centrum Ursynowa. Wydarzenia, które rozegrały się kilka dni temu wywołały reakcję policji. - Patrole i dzielnicowi zostali poinformowani, żeby się baczniej przyglądali tej szkole (gdzie zauważono masturbującego się mężczyznę - przyp. red.) i okolicom - komentował przedstawiciel tamtejszej komendy. Nie wiemy jednak, czy był to ten sam mężczyzna, o którym pisali mieszkańcy warszawskiej dzielnicy. 

Źródło: [Super Express/Facebook/Obywatele Ursynowa]

Tagi: Warszawa