Wiadomości płynące z Włoch mówią o skazaniu 39-letniego Polaka.. (zdj. ilustr.) ROOKIE23/needpix.com
Źródło: (zdj. ilustr.) ROOKIE23/needpix.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 12 Września 2020

Znaleźli Polaka w łóżku należącym do dziecka. Dopuszczał się nieludzkich czynów

Wiadomości płynące z Włoch mówią o skazaniu 39-letniego Polaka. Pod koniec roku 2019 mężczyzna włamał się do domu należącego do nieznanej mu rodziny leżącego w miejscowości Forli. Skazany, znaleziony przez rodziców w łóżku ich syna, dopuścił się przemocy seksualnej wobec niepełnosprawnego dziecka.

Szczegóły oburzającej sprawy za włoskimi mediami przytacza "Fakt". Jak czytamy, w nocy z 30 na 31 grudnia 2019 r. obywatel Polski został znaleziony przez rodziców niepełnosprawnego chłopca w sypialni należącej do ich syna. Z informacji przekazanych przez Telewizję Rai wynika, że liczące poniżej 15 lat dziecko odnaleziono z kolei w łazience. Według relacji małżeństwa ich syn był nagi. Co więcej, para przekazała policji, że chłopiec miał wyraźne zaczerwienienia na ciele.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicyKim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicyCzytaj dalej

Wiadomości. Polak skazany przez włoski sąd

Nie jest jasne, w jaki sposób 39-latek przedostał się do mieszkania należącego do nieznanej mu rodziny. Polaka odnaleziono w łóżku niepełnosprawnego chłopca. Mężczyzna był niemal nagi – miał na sobie jedynie bieliznę należącą do dziecka. Zauważywszy obcą osobę, rodzina natychmiast wezwała na miejsce funkcjonariuszy policji. Chwilę później zatrzymano go. Warto dodać, że Polak był pod wpływem alkoholu. Po badaniu stwierdzono, że w momencie zdarzenia miał przeszło 2 promile alkoholu w organizmie.

Wystraszony, niepełnosprawny chłopiec został przewieziony do szpitala. Specjaliści nie stwierdzili śladów napaści seksualnej. Na piżamie oraz pościeli dziecka znaleziono jednak materiał genetyczny należący do Polaka. 39-latek został w efekcie oskarżony o przemoc seksualną wobec nieletniego.

Pamiętacie dziewczynkę, która wygrała Pamiętacie dziewczynkę, która wygrała "Mam Talent"? Dzisiaj jest już nie do poznania, bardzo się zmieniła i wielu może jej nie poznaćCzytaj dalej

O sprawie w styczniu bieżącego roku informował m.in. serwis "Polacy we Włoszech". Z przekazanych informacji wynikało, że do zdarzenia doszło w okolicy godziny 2.30. Oskarżony wszedł do budynku, w którym poprzednio mieszkał. Nieoczekiwanie na miejscu zastał jednak pięcioosobową rodzinę: rodziców trójki dzieci, w tym wspomnianej cierpiącego na autyzm chłopca, niezdolnego do porozumiewania się.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie

Polak był już znany włoskiej policji. W trakcie śledztwa ustalono, że uprzednio był oskarżony m.in. za znęcanie się i przemoc seksualną wobec swojej żony. Po niespełna roku sąd wydał wyrok w tej sprawie. 39-letniego mężczyznę skazano na karę pozbawienia wolności. W więzieniu spędzi najbliższe 17 miesięcy.

Dotarli do rodziny, która wzięła udział w Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaucja za opakowania po napojach sposobem na ekologię i oszczędność. Nowy system nie wymagałby paragonów
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źrodło: fakt.pl / polacywewloszech.com