wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Senator zakażony koronawirusem, opublikował niepokojący wpis. "Czuję się bardzo źle"

7 Listopada 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Podano wiadomości dotyczące stanu zdrowia wicemarszałka Senatu. Michał Kamiński, bo o nim mowa, otrzymał pozytywny wynik testu. Polityk potwierdził doniesienia za pośrednictwem Facebooka. Wydał też apel o przestrzeganie zasad sanitarno-epidemiologicznych.

Od października mamy do czynienia z drastycznym rozwojem pandemii. Zakażenia zaczynają dotykać zarówno naszych bliskich, jak i polityków, dziennikarzy oraz gwiazd show-biznesu. Teraz także Michał Kamiński przekazał wiadomości o przebiegu wirusa. Warto podkreślić, że członek koalicji PSL-Kukiz'15 zmaga się z cukrzycą. Diabetyk w wyniku choroby stracił aż 31 kilogramów, co wzbudziło spekulacje dotyczące rzekomego nowotworu. Senator w oficjalnej wiadomości przeciął pogłoski. 

Podano wiadomości dot. stanu zdrowia Michała Kamińskiego

"Stało się. Mam pozytywny wynik testu. Czuje się bardzo źle. Mam nadzieję, że to jeszcze nie tym razem. Bardzo wszystkich proszę, uważajcie na siebie i nie wierzcie szarlatanom. To jest choroba, nieprzyjemna, groźna i podstępna" - przekazał wiadomości w sprawie swego stanu zdrowia Michał Kamiński.

Stanowisko wywołało reakcję części parlamentarzystów. "Michał, jestem z Tobą! Wierzę, że pokonasz to cholerstwo. Zdrowia!" - przekazał wiadomość poseł Lewicy Andrzej Rozenek."Wracaj do zdrowia Michał" - komentował europarlamentarzysta z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Adam Jarubas. "Trzymaj się Marszałku! Będzie dobrze!" - napisał na Facebooku Krzysztof Śmiszek. 

Z wiadomości podanej przez Kamińskiego nie wynika jednak, by w najbliższym czasie niezbędna była pilna interwencja medyków. Przypomnijmy, że Michał Kamiński był rzecznikiem prasowym prezydenta Lecha Kaczyńskiego, sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a obecnie reprezentuję koalicję PSL-Kukiz'15 w Senacie.

"Mamy 27 875 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (4290), mazowieckiego (2998), wielkopolskiego (2451), małopolskiego (2450), dolnośląskiego (2045), podkarpackiego (1946), kujawsko-pomorskiego (1809), lubelskiego (1794), pomorskiego (1671), łódzkiego (1549), świętokrzyskiego (1231), zachodniopomorskiego (1072), opolskiego (765), warmińsko-mazurskiego (679), podlaskiego (615), lubuskiego (510)" - przekazało wiadomości Ministerstwo Zdrowia.

Źródło: Facebook / Michał Kamiński

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >