wtv.pl > Polska > Senator zakażony koronawirusem, opublikował niepokojący wpis. "Czuję się bardzo źle"
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:30

Senator zakażony koronawirusem, opublikował niepokojący wpis. "Czuję się bardzo źle"

wtv
WTV.pl

Od października mamy do czynienia z drastycznym rozwojem pandemii. Zakażenia zaczynają dotykać zarówno naszych bliskich, jak i polityków, dziennikarzy oraz gwiazd show-biznesu. Teraz także Michał Kamiński przekazał wiadomości o przebiegu wirusa. Warto podkreślić, że członek koalicji PSL-Kukiz'15 zmaga się z cukrzycą. Diabetyk w wyniku choroby stracił aż 31 kilogramów, co wzbudziło spekulacje dotyczące rzekomego nowotworu. Senator w oficjalnej wiadomości przeciął pogłoski. 

Podano wiadomości dot. stanu zdrowia Michała Kamińskiego

"Stało się. Mam pozytywny wynik testu. Czuje się bardzo źle. Mam nadzieję, że to jeszcze nie tym razem. Bardzo wszystkich proszę, uważajcie na siebie i nie wierzcie szarlatanom. To jest choroba, nieprzyjemna, groźna i podstępna" - przekazał wiadomości w sprawie swego stanu zdrowia Michał Kamiński.

Stanowisko wywołało reakcję części parlamentarzystów. "Michał, jestem z Tobą! Wierzę, że pokonasz to cholerstwo. Zdrowia!" - przekazał wiadomość poseł Lewicy Andrzej Rozenek."Wracaj do zdrowia Michał" - komentował europarlamentarzysta z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Adam Jarubas. "Trzymaj się Marszałku! Będzie dobrze!" - napisał na Facebooku Krzysztof Śmiszek. 

Z wiadomości podanej przez Kamińskiego nie wynika jednak, by w najbliższym czasie niezbędna była pilna interwencja medyków. Przypomnijmy, że Michał Kamiński był rzecznikiem prasowym prezydenta Lecha Kaczyńskiego, sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a obecnie reprezentuję koalicję PSL-Kukiz'15 w Senacie.

"Mamy 27 875 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (4290), mazowieckiego (2998), wielkopolskiego (2451), małopolskiego (2450), dolnośląskiego (2045), podkarpackiego (1946), kujawsko-pomorskiego (1809), lubelskiego (1794), pomorskiego (1671), łódzkiego (1549), świętokrzyskiego (1231), zachodniopomorskiego (1072), opolskiego (765), warmińsko-mazurskiego (679), podlaskiego (615), lubuskiego (510)" - przekazało wiadomości Ministerstwo Zdrowia.

Źródło: Facebook / Michał Kamiński

Tagi: Facebook
Powiązane