Wiadomości. Facebook/Today/31.08.20/ScreenŹródło: Facebook/Today/31.08.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Września 2020

13-latka jechała autobusem z przyjaciółmi, kiedy kobieta podpaliła jej włosy. Ujawniono nagranie przerażającego zdarzenia

Wiadomości w sprawie zaatakowanej 13-latki trafiły do sieci. Pasażerka autobusu podpaliła włosy dziewczynki. Niezbędna była interwencja kierowcy pojazdu oraz organów ścigania. Wydarzenia z Australii zostały opisane przez prasę.

Przykre wydarzenia miały miejsce na terenie Australii. W ostatnich dniach doszło do podpalenia włosów 13-latki w komunikacji miejskiej. Tamtejsi funkcjonariusze wciąż prowadzą śledztwo w sprawie kobiety, która niespodziewanie przyłożyła zapalniczkę do głowy nieletniej i prawie doprowadziła do tragedii. Zagraniczne media opisały przebieg wydarzenia. Dziennikarze przekazali też apel policji o pomoc w odnalezieniu kobiety, która zbiegła z miejsca zdarzenia chwilę po popełnieniu przestępstwa.

Gwiazda Gwiazda "M jak miłość" w kilku słowach ws. zwolnienia w "Pytaniu na śniadanie". Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Wiadomości o podpalonej 13-latce trafiły do sieci

Ze wstępnych ustaleń australijskiej policji wynika, że skandaliczny czyn nie został popełniony z zawiści lub chęci zemsty. Jak podaje "Daily Mail", kobiety nie miały ze sobą kontaktu. W komunikacji miejskiej również nie prowadziły rozmowy. Nie doszło nawet do nawiązania kontaktu wzrokowego. Sprawczynią zdarzenia jest nieznana policji kobieta. Podpalaczka ma około 50 lat. Oburzające działanie, na szczęście, nie wywołało u 13-latki poważnych obrażeń. 

Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's. Nieprawdopodobny widok, można się zniechęcićPrzez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's. Nieprawdopodobny widok, można się zniechęcićCzytaj dalej

Dziewczynka uciekła na przód autobusu, gdy zorientowała się, że płoną jej włosy. Kierowca pojazdu otworzył drzwi i wezwał pomoc. Organy ścigania zabezpieczyły monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie. Wiadomości o krzywdzie 13-latki zostały podane przez największe portale i tygodniki. W artykułach przekazano też ważną prośbę śledczych. Zaapelowali o pomoc w odnalezieniu podpalaczki. Kobieta, jeśli zostanie ujęta, poniesie konsekwencje swojego czynu. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Wiadomości o podpalaczce z pewnością pomogą w jej odnalezieniu. Wciąż nie są znane powody, dla których zaatakowała 13-latkę. Niewykluczone, że już w najbliższej przyszłości kobieta zostanie zatrzymana i postawiona przed australijskim wymiarem sprawiedliwości. Za popełnione przestępstwo grozi jej surowa kara. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Morawiecki w kinie bez maseczki. Tak, premier złamał zalecenie rządu
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcji

Źródło: [Daily Mail/Today]