wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

13-latka jechała autobusem z przyjaciółmi, kiedy kobieta podpaliła jej włosy. Ujawniono nagranie przerażającego zdarzenia

2 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości w sprawie zaatakowanej 13-latki trafiły do sieci. Pasażerka autobusu podpaliła włosy dziewczynki. Niezbędna była interwencja kierowcy pojazdu oraz organów ścigania. Wydarzenia z Australii zostały opisane przez prasę.

Przykre wydarzenia miały miejsce na terenie Australii. W ostatnich dniach doszło do podpalenia włosów 13-latki w komunikacji miejskiej. Tamtejsi funkcjonariusze wciąż prowadzą śledztwo w sprawie kobiety, która niespodziewanie przyłożyła zapalniczkę do głowy nieletniej i prawie doprowadziła do tragedii. Zagraniczne media opisały przebieg wydarzenia. Dziennikarze przekazali też apel policji o pomoc w odnalezieniu kobiety, która zbiegła z miejsca zdarzenia chwilę po popełnieniu przestępstwa.

Wiadomości o podpalonej 13-latce trafiły do sieci

Ze wstępnych ustaleń australijskiej policji wynika, że skandaliczny czyn nie został popełniony z zawiści lub chęci zemsty. Jak podaje "Daily Mail", kobiety nie miały ze sobą kontaktu. W komunikacji miejskiej również nie prowadziły rozmowy. Nie doszło nawet do nawiązania kontaktu wzrokowego. Sprawczynią zdarzenia jest nieznana policji kobieta. Podpalaczka ma około 50 lat. Oburzające działanie, na szczęście, nie wywołało u 13-latki poważnych obrażeń. 

Dziewczynka uciekła na przód autobusu, gdy zorientowała się, że płoną jej włosy. Kierowca pojazdu otworzył drzwi i wezwał pomoc. Organy ścigania zabezpieczyły monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie. Wiadomości o krzywdzie 13-latki zostały podane przez największe portale i tygodniki. W artykułach przekazano też ważną prośbę śledczych. Zaapelowali o pomoc w odnalezieniu podpalaczki. Kobieta, jeśli zostanie ujęta, poniesie konsekwencje swojego czynu. 

Wiadomości o podpalaczce z pewnością pomogą w jej odnalezieniu. Wciąż nie są znane powody, dla których zaatakowała 13-latkę. Niewykluczone, że już w najbliższej przyszłości kobieta zostanie zatrzymana i postawiona przed australijskim wymiarem sprawiedliwości. Za popełnione przestępstwo grozi jej surowa kara. 

Źródło: [Daily Mail/Today]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >