Wiadomości z Mazowsza niepokoją. Prokuratorzy zajmują się dramatem jednej z polskich rodzin.. wtv.plŹródło: wtv.pl
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Lipca 2020

W prokuraturze polały się łzy na widok zdjęć dziecka. Jedna z najstraszniejszych interwencji ostatnich lat w Polsce

Wiadomości z Mazowsza obiegły opinię publiczną. Dramat rodziny z Chotomowa wzruszył samych prokuratorów. Niewyobrażalna historia przemocy nad niemowlakiem trafiła w ręce organów ścigania. Ojcu maleństwa wymierzono gigantyczną karę za przemoc, jakie dopuścił się względem własnego dziecka.

Do niepokojących wydarzeń doszło dwa lata temu, jednak dopiero dziś wymiar sprawiedliwości ukarał rodziców, którzy maltretowali swoje małe, bezbronne dziecko. Natychmiastowa interwencja ze strony opieki społecznej dała szansę na drugie, lepsze życie dla prześladowanego chłopca. 

Łukasz Szumowski ogłosił, kiedy ogłoszony może zostać koniec epidemii. Łukasz Szumowski ogłosił, kiedy ogłoszony może zostać koniec epidemii. "Działająca szczepionka jest narzędziem, które pozwala skończyć epidemię"Czytaj dalej

Wiadomości: Rodzicom prześladowanego chłopca wymierzono bezwzględną karę

Portal O2.pl przekazał zatrważające informacje w sprawie 2-miesięcznego malucha. W wyniku kontroli ze strony przedstawicieli opieki społecznej udało się prędko zareagować na przemoc, jaką stosowano wobec niemowlaka. W 2018 roku odkryto, że chłopiec był bity przez swojego ojca. Dzięki sprawnej interwencji udało się przewieźć go Szpitala Dziecięcego im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie. Rodzice malucha dopiero w ostatnim czasie usłyszeli wyrok w swojej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
2. Makabra, wstawił zdjęcie z wycieczki z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy nie żyli

Badania lekarskie wykryły, że dziecko miało połamane żebra, liczne siniaki, pęknięcia czaszki oraz uszkodzenia kości łonowej. - To był horror. Pani w sekretariacie prokuratury płakała, rejestrując sprawę tego dziecka, widząc jego obrażenia na zdjęciach - wskazywała prokuratorka w sądzie. Jej wypowiedź przytoczył portal O2.pl opisując dramatyczne zdarzenia. Opiekunowie chłopca otrzymali niemałe kary. Sąd skazał Daniela G. na 15 lat więzienia. Jego partnerka otrzymała łagodniejszy wyrok. W jej sprawie orzeczono rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat. Niewykluczone, że prokuratura złoży apelację w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Korzystając z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Nadchodzi spora zmiana przy wypłatach
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci
  4. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  6. iPhone 12 może być sprzedawany bez ładowarki. Apple znów zaskakuje cały świat

Źródło: [O2.pl]