Nieproszeni goście. Facebook/Sheri Murphy
Źródło: Facebook/Sheri Murphy
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 6 Sierpnia 2020

Zadziwiające sceny na wakacjach. Zamiast 7 osób na posesji, mieszkało ich tam aż 34

Właścicielka wynajmująca dom za pośrednictwem serwisu Airbnb odkryła, że zamiast 7 osób, na jej posesji mieszkają 34 osoby. Zgłosiła sprawę na policję.

Kobieta posiada posesję w malowniczej miejscowości Glen Etive w Szkocji. Właścicielka obiektu przez przypadek odkryła, że na terenie lokalu przeznaczonego dla 7 osób nocowały aż 34 osoby.

Domek wakacyjny oblegany przez nieuczciwych lokatorów

W większości przypadków problemy z wynajmem miejsc do nocowania za pośrednictwem Airbnb leżą po stronie wynajmującego. Tym razem to osoby, które wynajmowały dom od Sheri Murphy zachowały się nieuczciwie. Kobieta otrzymała telefon od sąsiadów, że pod jej domkiem wakacyjnym stoi aż 10 samochodów.

Nieproszeni goście rozbili namioty na jej placu

Okazało się, że na podjeździe w rzeczywistości czeka aż 12 samochodów. „Dowiedzieliśmy się, że w tym miejscu mieszka 30-40 osób. Nikogo akurat nie było, więc wezwaliśmy policję, której należą się podziękowania. Teraz zaczynamy sprzątanie” – powiedziała gospodyni Sheri Murphy cytowana przez serwis fly4free.pl. Kobieta zrobiła także zdjęcia swojej posesji z rozłożonymi namiotami i umieściła je na Facebooku.

Na placu obok domu znajdowało się 10 namiotów, w którym mieszkali „niezapowiedziani” goście. Gdy na miejscu zjawiła się policja, okazało się, że wynajmujący całkowicie nie szanowali użyczonego domku. Bez żadnych skrupułów rozpalili ognisko w ogródku. Policja zmusiła ekipę do opuszczenia domu. Na miejscu zostawili ubrania, większość namiotów i mnóstwo śmieci.
 
Źródło: [fly4free.pl]