wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Awaria internetu w całej Polsce, zaniepokojeni klienci alarmują. Co się dzieje?

22 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Vectra od kilku godzin walczy z wielką awarią. W mediach społecznościowych pojawiają się doniesienia o problemach technicznych w całej Polsce. Zaniepokojeni klienci domagają się reakcji. Pracownicy firmy proszą o pilny kontakt każdego, kto zmaga się z utr

Wysokiej jakości i szybki internet jest jedną z podstawowych potrzeb wielu z nas. W dobie rozwijającej się technologii brak dostępu do mediów społecznościowych utrudnia przepływ informacji. Nie kiedy powoduje też wykluczenie. Stałe rozwijanie usług oraz ich modernizacja wiąże się z niemałymi wyzwaniami. Korzystanie z sieci zawsze będzie wiązało się z ryzykiem awarii. Tym razem firma Vectra otrzymała wiele zgłoszeń w sprawie problemów technicznych.

Vectra zmaga się z awarią. Firma prosi o natychmiastowy kontakt

Mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Rudy Śląskiej, Poznania, Gdańska, Katowic oraz Torunia zgłaszają awarie internetu Vectra. Większość problemów dotyczy głównie połączenia stacjonarnego, ale nie brakuje też doniesień o problemach z telewizją, a nawet z całym systemem. Wiadomości na temat utrudnień obiegają media społecznościowe od 20 sierpnia. Dopiero teraz nasiliły się do tego stopnia, że usługobiorcy zaczęli masowo wysyłać wiadomości do dostawcy internetu. 

Na Facebooku Vectry możemy zobaczyć wiele komentarzy kierowanych przez internautów. "Jak co roku w wakacje wieczne kłopoty z internetem zwłaszcza po godzinie 20 świetny dostawca polecam", "Brak internetu, kolejny raz. Poprzednie zgłoszenia reklamacyjne bez odzewu. Jak tak dalej pójdzie, szybko się pożegnamy" - piszą oburzeni użytkownicy mediów społecznościowych. Na odpowiedź Vectry nie trzeba było długo czekać. Wciąż jednak nie wiemy, jak długo będzie trwało pełne usuwanie awarii. 

Vectra wystosowała pilne odpowiedzi na kierowane skargi. Przedstawiciele firmy apelują o wysyłanie dokładnych wiadomości prywatnych z dokładnymi danymi na temat awarii. Usługobiorcy będą musieli przedstawić swoje imie, nazwisko, numer ewidencyjny, a przede wszystkim dokładny adres instalacji usługi.

Źródło: [Facebook/Vectra/Downdetector]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >