Vectra awaria. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 22 Sierpnia 2020

Awaria internetu w całej Polsce, zaniepokojeni klienci alarmują. Co się dzieje?

Vectra od kilku godzin walczy z wielką awarią. W mediach społecznościowych pojawiają się doniesienia o problemach technicznych w całej Polsce. Zaniepokojeni klienci domagają się reakcji. Pracownicy firmy proszą o pilny kontakt każdego, kto zmaga się z utrudnieniami.

Wysokiej jakości i szybki internet jest jedną z podstawowych potrzeb wielu z nas. W dobie rozwijającej się technologii brak dostępu do mediów społecznościowych utrudnia przepływ informacji. Nie kiedy powoduje też wykluczenie. Stałe rozwijanie usług oraz ich modernizacja wiąże się z niemałymi wyzwaniami. Korzystanie z sieci zawsze będzie wiązało się z ryzykiem awarii. Tym razem firma Vectra otrzymała wiele zgłoszeń w sprawie problemów technicznych.

Jacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakująceJacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakująceCzytaj dalej

Vectra zmaga się z awarią. Firma prosi o natychmiastowy kontakt

Mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Rudy Śląskiej, Poznania, Gdańska, Katowic oraz Torunia zgłaszają awarie internetu Vectra. Większość problemów dotyczy głównie połączenia stacjonarnego, ale nie brakuje też doniesień o problemach z telewizją, a nawet z całym systemem. Wiadomości na temat utrudnień obiegają media społecznościowe od 20 sierpnia. Dopiero teraz nasiliły się do tego stopnia, że usługobiorcy zaczęli masowo wysyłać wiadomości do dostawcy internetu. 

Czy to koniec Czy to koniec "Klanu", zniknie z TVP? Niepokojące wieści dla wszystkich fanów serialu, przyszłość produkcji jest niejasnaCzytaj dalej

Na Facebooku Vectry możemy zobaczyć wiele komentarzy kierowanych przez internautów. "Jak co roku w wakacje wieczne kłopoty z internetem zwłaszcza po godzinie 20 świetny dostawca polecam", "Brak internetu, kolejny raz. Poprzednie zgłoszenia reklamacyjne bez odzewu. Jak tak dalej pójdzie, szybko się pożegnamy" - piszą oburzeni użytkownicy mediów społecznościowych. Na odpowiedź Vectry nie trzeba było długo czekać. Wciąż jednak nie wiemy, jak długo będzie trwało pełne usuwanie awarii. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Policja właśnie zaczęła wysyłać zawiadomienia. Wielu Polaków będzie zrozpaczonych
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Kary już nie 500, a 5000 zł. Nieroztropne zachowanie będzie nas drogo kosztować

Vectra wystosowała pilne odpowiedzi na kierowane skargi. Przedstawiciele firmy apelują o wysyłanie dokładnych wiadomości prywatnych z dokładnymi danymi na temat awarii. Usługobiorcy będą musieli przedstawić swoje imie, nazwisko, numer ewidencyjny, a przede wszystkim dokładny adres instalacji usługi.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularności
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Łowił spokojnie ryby nad Wisłą. Nagle poczuł mocne szarpanie. Nie mógł uwierzyć, co wyłowił

Źródło: [Facebook/Vectra/Downdetector]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!