wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Ktoś będzie miał kłopoty? TVP nie zdążyło z cenzurą, kamera uchwyciła niezwykły gest Urszuli Dudziak

6 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Urszula Dudziak wystąpiła wczoraj wieczorem jako jurorka "The Voice of Poland". Oprócz standardowych uwag pełnych radości i wsparcia dla uczestników, uwagę na niej skupiono z innego powodu. W stroju wokalistki pojawiła się błyskawi

    • W sobotę odbył się finał 11. edycji "The Voice of Poland".

  • Po raz ostatni w tym sezonie można było zobaczyć wszystkich jurorów - w tym Urszulę Dudziak.

  • Gwiazda założyła na siebie niesamowitą kreację, której część dodawała dodatkowego wydźwięku - w pasku gwiazdy znalazła się bowiem błyskawica - symbol kojarzony ze Strajkiem Kobiet.

  • Element zniknął, kiedy gwiazda wykonywała oficjalną sesję po programie.

Czy w ten sposób Dudziak próbowała okazać wsparcie protestującym od ponad miesiąca kobietom? Czy ktoś z TVP za to odpowie?

Wyjątkowy finał "The Voice of Poland"

W sobotę zakończyły się zmagania uczestników "The Voice of Poland". Zwycięzcą 11. edycji został podopieczny Michała Szpaka, Krystian Ochman. Poza jego zwycięstwem, widzowie zwrócili również uwagę na parę innych wydarzeń, do których doszło w czasie ostatniego odcinka. 

W tym roku finał wyjątkowy był nie tylko ze względu na pandemię, która sprawiła, że większa część ostatnich odcinków nie była nagrywana na żywo i bez udziału publiczności, ale również przez zaskakujące wydarzenia. Miłym akcentem były życzenia Jacka Kurskiego dla szefa firmy produkującej program, Rinke Rooyensa, który ciężko chory leży w szpitalu pod opieką swojej żony, Joanny Przetakiewicz.

Bardziej bulwersujący okazał się niesmaczny dowcip Edyty Górniak nagrany podczas jej wizyty u Anny Gąsienicy-Byrcyn, którym podzieliła się z jej mamą. Ostatnio słynna wokalistka ma również sporo wizerunkowych problemów.

Jak się okazało, kolejnym zaskakującym elementem okazał się strój Urszuli Dudziak. Czy nikt z TVP nie zauważył tego, co miała na sobie?

Urszula Dudziak pokazała solidarność ze Strajkiem Kobiet? Symbol zniknął w czasie oficjalnej sesji zdjęciowej

Urszula Dudziak wystąpiła wraz z członkiem swojej drużyny, Jędrzejem Skibą, który całkiem nieźle poradził sobie w finałowym odcinku. Dudziak podczas finału miała na sobie strój, który normalnie uznano by za niezwykle pasujący do charakteru jazzowej wokalistki. 

Biały garnitur z bufiastymi rękawami i złotymi elementami z pewnością wyróżniał ją spośród pozostałych jurorów. Widzowie zwrócili jednak uwagę na pasek Dudziak, na którym znalazła się... złota błyskawica.

Błyskawica od pewnego czasu kojarzona jest głównie jako symbol Strajku Kobiet. Czyżby przez ten niewielki dodatek Dudziak chciała pokazać, komu udziela wsparcia?

Warto nadmienić, że element zniknął z jej ubioru podczas oficjalnej sesji zdjęciowej, która odbyła się po programie, widoczny był jednak przez cały odcinek na żywo, co uchwycili również internauci. Przez większość czasu prezentowano Dudziak głównie od pasa w górę lub w takiej pozycji, w której pasek nie byłby widoczny.

Czy jest możliwe, by ktoś z TVP nie zauważył błyszczącego emblematu i zapomniał zwrócić uwagę gwieździe? Wokalistka udostępniał na swoim Instagramie fragment stories jednego z widzów, gdzie błyskawica jest widoczna. 

źródło: Instagram/urszuladudziak.official

źródło: [plotek.pl]

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >