Urszula Brzezińska-Hołownia. youtube.com/Szymon Hołownia OficjalnyŹródło: youtube.com/Szymon Hołownia Oficjalny
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Maja 2020

Żona Szymona Hołowni nie chce być “pierwszą damą“. Wyszła z nietypową propozycją

Urszula Brzezińska-Hołownia wzięła udział w najnowszym spocie swojego męża, kandydata na prezydenta RP, Szymona Hołowni. W jej opinii określenie "pierwsza dama" jest już mocno archaiczne. W materiale opowiedziała o koncepcie "pierwszej obywatelki".

Małżonka niezależnego kandydata Szymona Hołowni z wolna zyskuje coraz większe zainteresowanie mediów. Choć, jak sama przyznaje, zostanie osobą publiczną wiąże z ogromnym stresem, postanowiła wystapić w najnowszym spocie swojego męża.

– Ja się maksymalnie otwieram. To jest moje już teraz nawet nie 400, ale 1000 procent pokazywania siebie w mediach, bo zawsze od tego stroniłam – przekonuje.

Nieprzyjemne fakty z przeszłości Jarosława Kaczyńskiego ujawnione. Wolałby ukryć prawdę?Nieprzyjemne fakty z przeszłości Jarosława Kaczyńskiego ujawnione. Wolałby ukryć prawdę?Czytaj dalej

Urszula Brzezińska-Hołownia: "Oczekiwania są ogromne"

– Jestem taka dosyć twarda w przekazie. Czasami brakuje mi tej właśnie wrażliwości, ale ja się czuję w takiej wersji bezpiecznie po prostu – wyjaśnia.

W spocie małżonka Hołowni opowiedziała także o swojej największej pasji. Przypomnijmy, że jest ona zawodowym żołnierzem i jako jedna z czterech kobiet w kraju pilotuje myśliwiec MiG-29, który osiąga do 2446 km/h prędkości. – Nic mi nie zastąpi tej adrenaliny – zapewnia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szymon Hołownia odpowiada na hejt w bardzo kontrowersyjnych słowach. Czy tak powinien się zachowywać kandydat na prezydenta? (OPINIA)
2. Lipiec sądnym miesiącem dla tysięcy polskich kierowców. Szykują się zmiany przepisów, możesz stracić prawo jazdy

Niezwykle interesująco przedstawiają się również jej poglądy dotyczące określenia "pierwsza dama". – Jest strasznie archaiczne i stawiające kobietę w pozycji jakiegoś posągu, który stoi przy mężu, ma wyglądać. – mówi pani Urszula. – Dlatego ja nazywam ją pierwszą obywatelką.

– Te oczekiwania wobec pierwszej obywatelki są ogromne, pełni nie tylko rolę reprezentacyjną, ale ma ogromną odpowiedzialność społeczną. Mam poczucie obowiązku, że to będzie służba – dodaje.

Całość wspomnianego spotu dostępna jest pod tym linkiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na skutek globalnego ocieplenia miliard ludzi będzie żyć w nieznośnym upale. Naukowcy podali termin
  2. Poważny wypadek na Mazowszu. Cztery osoby ranne, droga zablokowana
  3. Skandaliczne zachowanie policjanta. Robi zdjęcia dokumentów tożsamości i publikuje w internecie
  4. Czy w kinach i teatrach obowiązywać będzie zachowanie bezpiecznej odległości? Nagłe oświadczenie wicepremiera
  5. Niewyobrażalnie tragicznie, doszło do okropnego wypadku. Nie żyje 11-latka i mężczyzna
  6. Są oficjalne wytyczne na wakacje. Trudno sobie wyobrazić, ogromne rozczarowanie

Źródło: youtube.com/Szymon Hołownia Oficjalny