Tygodnik "NIE". Zdjęcie ilustracyjne: PikistŹródło: Zdjęcie ilustracyjne: Pikist
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Listopada 2020

Tygodnik NIE został zbanowany w najpopularniejszym medium społecznościowym. Co się stało?

Nagle tygodnik "NIE" stracił swoje konto na Facebooku. Teraz nigdzie nie można znaleźć przekazu medium. Oficjalne wiadomości zostały przekazane za pośrednictwem Twittera. Wciąż nie wiadomo, o co chodzi i co się dzieje?

"Moi drodzy, niestety fanpage tygodnika "NIE" na Facebooku zniknął. Nie wiemy jeszcze, czy chwilowo, czy na zawsze. Staramy się wyjaśnić sprawę" - czytamy we wpisie tygodnika "NIE" na Twitterze.

Meghan Markle poroniła dziecko. Informacja wstrząsnęła zagranicznymi mediamiMeghan Markle poroniła dziecko. Informacja wstrząsnęła zagranicznymi mediamiCzytaj dalej

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z platformy Instagram zniknęło konto "Make life Harder".

Dlaczego tygodnik "Nie" stracił oficjalne konto?

Tygodnik "NIE" jest najprężniej działającym medium, prowadzącym jednocześnie działalność na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Redaktorem naczelnym jest sam Jerzy Urban - skandalista, dawny przedstawiciel władz PRL-u, a dziś satyryk.

Dziennikarze prowadzą aktywności zarówno w sieci, jak i na papierze. 16 stronicowe pismo jest dostępne w każdym kiosku. Tygodnik "NIE" w roli satyrycznej, ilustrowanej gazety jest również dostępny w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie. 

Na łamach tygodnika swoje artykuły publikował między innymi poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Andrzej Rozenek. "NIE" wielokrotnie krytykowało Kościół katolicki oraz jego hierarchów. Jest to jeden z pierwszych przykładów prasy drukowanej, która natychmiastowo opanowała tajniki rozwoju w social mediach.

Paulina Młynarska nie wytrzymała. Jest wstrząśnięta zachowaniem Piróga i Wolińskiego: Paulina Młynarska nie wytrzymała. Jest wstrząśnięta zachowaniem Piróga i Wolińskiego: "Przeproście i******i"Czytaj dalej

Po oświadczeniu tygodnika "NIE" nie zabrakło ironicznych komentarzy ze strony internautów. "ADMIN, nie daj się, twardym bądź, nieustępliwym jak bulterier! W razie czego schowaj się za uszami, tarcza antyrakietowa na miarę naszych możliwości. Wysyłam serduszko wsparcia, bo na więcej to wiadomo, nie dla psa kiełbasa" - żartuje jeden z użytkowników Twittera. 

"Na znak protestu zgaszę dziś w domu światło [*]" - deklaruje inny internauta. Krótki komunikat prasy pobił rekordy popularności i zdobył ponad 1,5 tysiąca reakcji. 

Jerzy Urban regularnie publikuje autorskie felietony w swojej gazecie. Co ciekawe, w zespole redakcyjnym znajduje się także żona naczelnego - Małgorzata Daniszewska. 

Tygodnik "NIE" nieustannie przedstawia swoim czytelnikom krytyczne oraz żartobliwe komentarze dotyczące polityki Zjednoczonej Prawicy, jak i Telewizji Polskiej.

[AKTUALIZACJA] Dwie minuty temu tygodnik "NIE" wrócił na Facebooka. 

WRÓCILIŚMY!

Opublikowany przez Tygodnik NIE Środa, 25 listopada 2020

Edyta Górniak odwraca kota ogonem? Teraz twierdzi, że koronawirus istnieje, a wszystko zwala na manipulację medialnąEdyta Górniak odwraca kota ogonem? Teraz twierdzi, że koronawirus istnieje, a wszystko zwala na manipulację medialnąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. WHO wydało nowe zalecenia. Każdy pacjent z dusznościami powinien je znać
  2. Często pijesz sok jabłkowy? Możesz się zdziwić odkrywając jakie ma właściwości
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Zła wiadomość dla Polaków na sezon zimowy, chodzi o hotele
  7. Rozebrał najdroższego iPhone'a na części pierwsze. Jeden szczegół robi piorunujące wrażenie

Źródło: [Wikipedia/Tygodnik NIE]