TVP Info poinformowało o obniżeniu cen połączeń telefonicznych na Białoruś przez Play.. (zdj. ilustr.) PixnioŹródło: (zdj. ilustr.) Pixnio
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 31 Sierpnia 2020

TVP Info przekazało doskonałe wieści. Play wprowadza zmiany, na które czekały tysiące klientów

TVP Info poinformowało o obniżeniu cen połączeń telefonicznych na Białoruś przez kolejnego z polskich z operatorów. Promocja popularnej sieci Play potrwa przynajmniej do 15 sierpnia bieżącego roku. Potwierdzono, że obniżka stawek ma związek z obecną sytuacją na terenie naszego wschodniego sąsiada.

Serwis internetowy telewizji TVP Info poinformował o obniżce cen połączeń na Białoruś przez sieć Play. Operator potwierdził już, że promocja ma bezpośredni związek z sytuacją panującą na terenie Białorusi. "Play zdecydował się na ten krok, aby ułatwić kontakt Białorusinom przebywającym w Polsce z ich rodzinami i bliskimi na Białorusi. (...) Decyzja ta to odpowiedź na docierające do operatora informacje i apele, dotyczące utrudnień oraz ograniczeń w działaniu usług telekomunikacyjnych na Białorusi", przekazała firma, cytowana przez tvp.info.

Ewa Drzyzga poprowadzi Ewa Drzyzga poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Niewielu wie, że ma za sobą prawdziwy zdrowotny koszmarCzytaj dalej

TVP Info o niższych stawkach połączeń na Biołoruś

Promocyjna stawka oferowana przez Play ma wynieść 1 zł brutto za minutę połączenia. Warto zwrócić uwagę, że panujące w ofertach abonamentowych obecne ceny za połączenia telefoniczne z Białorusią są przeszło dwukrotnie wyższe. Oferowana przez operatora obniżka potrwa od 31 sierpnia do 15 września bieżącego roku. Niewykluczone jednak, że w zależności od sytuacji za naszą wschodnią granicą firma zdecyduje się przedłużyć promocję.

Były prezydent nie żyje, był zakażony. Media obiegają przykre informacje z IndiiByły prezydent nie żyje, był zakażony. Media obiegają przykre informacje z IndiiCzytaj dalej

Warto zwrócić uwagę, że nowe taryfy obowiązywać będą dla klientów wszystkich ofert proponowanych przez Play. Aktywacja niższych stawek odbędzie się automatycznie i nie wymaga żadnych działań ze strony konsumentów. Obniżka dotyczy połączeń na wszystkie białoruskie numery stacjonarne i komórkowe. Serwis internetowy TVP Info wskazuje, że poprzednio na podobne rozwiązania zdecydowali się również Plus oraz Orange.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Złe wieści dla seniorów na etacie. Niebawem ty też możesz stracić pracę

Protesty na Białorusi nie ustają, a sytuacja nie napawa zbyt wielką nadzieją na rychłe ustanie protestów. W minioną niedzielę na ulicach po raz kolejny odbyły się wielotysięczne demonstracje. "Gazeta Wyborcza" wskazała, że w ostatni weekend ludzie wyszli z domów równie tłumnie, jak miało to miejsce przed tygodniem, co zatrzymało wyraźną tendencję spadkową dotyczącą liczby osób uczestniczących w manifestacjach. "Tendencja spadkowa się zatrzymała, co jest bardzo złą wiadomością dla Aleksandra Łukaszenki", wskazywał dziennik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd zmienił zdanie. Chodzi o zakaz lotów
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zginęła cała rodzina. Wielki wybuch na wschodzie Polski. Prawdziwy horror

Źródło: tvp.info / Gazeta Wyborcza