wtv.pl
TVP Info poinformowało o obniżeniu cen połączeń telefonicznych na Białoruś przez Play.

(zdj. ilustr.) Pixnio

TVP Info przekazało doskonałe wieści. Play wprowadza zmiany, na które czekały tysiące klientów

31 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

TVP Info poinformowało o obniżeniu cen połączeń telefonicznych na Białoruś przez kolejnego z polskich z operatorów. Promocja popularnej sieci Play potrwa przynajmniej do 15 sierpnia bieżącego roku. Potwierdzono, że obniżka stawek ma związek z obecn

Serwis internetowy telewizji TVP Info poinformował o obniżce cen połączeń na Białoruś przez sieć Play. Operator potwierdził już, że promocja ma bezpośredni związek z sytuacją panującą na terenie Białorusi. "Play zdecydował się na ten krok, aby ułatwić kontakt Białorusinom przebywającym w Polsce z ich rodzinami i bliskimi na Białorusi. (...) Decyzja ta to odpowiedź na docierające do operatora informacje i apele, dotyczące utrudnień oraz ograniczeń w działaniu usług telekomunikacyjnych na Białorusi", przekazała firma, cytowana przez tvp.info.

TVP Info o niższych stawkach połączeń na Biołoruś

Promocyjna stawka oferowana przez Play ma wynieść 1 zł brutto za minutę połączenia. Warto zwrócić uwagę, że panujące w ofertach abonamentowych obecne ceny za połączenia telefoniczne z Białorusią są przeszło dwukrotnie wyższe. Oferowana przez operatora obniżka potrwa od 31 sierpnia do 15 września bieżącego roku. Niewykluczone jednak, że w zależności od sytuacji za naszą wschodnią granicą firma zdecyduje się przedłużyć promocję.

Warto zwrócić uwagę, że nowe taryfy obowiązywać będą dla klientów wszystkich ofert proponowanych przez Play. Aktywacja niższych stawek odbędzie się automatycznie i nie wymaga żadnych działań ze strony konsumentów. Obniżka dotyczy połączeń na wszystkie białoruskie numery stacjonarne i komórkowe. Serwis internetowy TVP Info wskazuje, że poprzednio na podobne rozwiązania zdecydowali się również Plus oraz Orange.

Protesty na Białorusi nie ustają, a sytuacja nie napawa zbyt wielką nadzieją na rychłe ustanie protestów. W minioną niedzielę na ulicach po raz kolejny odbyły się wielotysięczne demonstracje. "Gazeta Wyborcza" wskazała, że w ostatni weekend ludzie wyszli z domów równie tłumnie, jak miało to miejsce przed tygodniem, co zatrzymało wyraźną tendencję spadkową dotyczącą liczby osób uczestniczących w manifestacjach. "Tendencja spadkowa się zatrzymała, co jest bardzo złą wiadomością dla Aleksandra Łukaszenki", wskazywał dziennik.

Źródło: tvp.info / Gazeta Wyborcza

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >