TVP Info. (zdj. Il. ) : YouTube/TVP Info/19.05.20/Screen
Źródło: (zdj. Il. ) : YouTube/TVP Info/19.05.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Września 2020

Czołowy dziennikarz TVP Info ordynarnie o koleżance po fachu. Wytknęła mu kłamstwo

TVP Info słynie ze swoich skandalizujących dziennikarzy. Jeden z nich został przyłapany na oszukiwaniu swoich obserwatorów. Była dziennikarka komercyjnego medium wytknęła mu wizerunkową wpadkę. Samuel Pereira, bo o nim mowa, bez zastanowienia zaczął ją obrażać.

Wczoraj miał miejsce ważny dzień dla ruchów miejskich w całej Polsce. Dzień bez samochodu przypadł właśnie na 22 września. Politycy oraz aktywiści społeczni zorganizowali tego dnia kampanię w mediach społecznościowych. Zachęcali do korzystania z autobusów, tramwajów, pociągów oraz rowerów. Szef portalu TVP Info również pochwalił się zdjęciem z przejażdżki. Co ciekawe na fotografii z "wycieczki rowerowej" mogliśmy zauważyć odbijającą się brudną szybkę oraz wnętrze jednego ze środków transportu miejskiego.

Ponad 15 mln Polek i Polaków otrzyma po 7 tys. zł. Szykuje się rewolucja w OFEPonad 15 mln Polek i Polaków otrzyma po 7 tys. zł. Szykuje się rewolucja w OFECzytaj dalej

TVP Info zatrudnia wyjątkowo skandalizujących dziennikarzy. Jeden z nich obraził dziennikarkę

Szef portalu TVP Info opublikował w mediach społecznościowych wpis, który zainicjował żartobliwe i złośliwe komentarze internautów. "Dziś postanowiłem sobie zrobić trochę kilometrów na rowerze i to była słuszna koncepcja. Zachód słońca w Warszawie dla Was" - napisał Samuel Pereira na Twitterze. Jego obserwatorzy szybko odkryli na zdjęciu odbicie brudnej szyby. Wpadka została wytknięta nie tylko przez dziennikarzy z tak zwanych liberalnych mediów, ale też tych z portali o charakterze prawicowym.

Magda Gessler zdradziła sekret, dzięki któremu kotlet schabowy zachwyci wszystkich domowników. Niezwykle prosty przepisMagda Gessler zdradziła sekret, dzięki któremu kotlet schabowy zachwyci wszystkich domowników. Niezwykle prosty przepisCzytaj dalej

Dominika Długosz, była dziennikarka Polsat News postanowiła odnieść się do treści zamieszczonych przez kierownika portalu TVP Info. Umieściła zaczepny wpis na Twitterze. "Wstajesz i widzisz, że pracownik TVP Info kłamie nawet jak mówił, że jeździ na rowerze" - czytamy w komentarzu. Na reakcję Samuela Pereiry nie trzeba było długo czekać. Jego obraźliwa odpowiedź wywołała jeszcze więcej emocji niż jego "przejażdżka rowerowa tramwajem".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Agata Duda, a nie prezydent, miała podjąć decyzję, którą od kilku dni żyją wszystkie, polskie media. Jak będzie wyglądała przyszłość Kingi Dudy?
2. Błyskawiczna surówka z kapusty pekińskiej, tylko 3 składniki. Cała rodzina zachwyci się jej smakiem
3. Urzędnicy zapukają bez pytania do naszych drzwi. Wyrywkowe kontrole, nowy, kontrowersyjny projekt

Szef portalu TVP Info opublikował obraźliwą odpowiedź. "Już rozumiem, dlaczego Sławek Nowa mówił o Tobie, że nawet widelec ma wyższe IQ" - wskazał na Twitterze. Dziennikarze zatrudnieni w TVP nie cieszą się najlepszą opinią wśród Polek i Polaków. Telewizja Polska już od 5 lat zmaga się z licznymi oskarżeniami ze strony zwolenników opozycji. Materiały emitowane na antenie medium często są odbierane jako stronnicze. Redaktorzy TVP Info, jak widać, potrafią w kilka chwil oburzyć opinię publiczną.

Marta Kaczyńska przerywa milczenie, długo czekaliśmy na jej głos. W jednoznaczny sposób odniosła się do planów swojego stryjaMarta Kaczyńska przerywa milczenie, długo czekaliśmy na jej głos. W jednoznaczny sposób odniosła się do planów swojego stryjaCzytaj dalej

TVP Info

TVP Info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie przeczytasz i się w końcu natniesz. Oszuści tylko czyhają na Twój błąd
  2. Odkryli lukę w aplikacji, jeździli hulajnogami za darmo. Firma nie odpuści, konsekwencje będą surowe
  3. Najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń. Co dalej z obozem rządzącym?
  4. Jakim trzeba być człowiekiem? Pies rozpaczliwie gonił samochód, ale właściciel odjechał z piskiem opon
  5. W sieci krąży zatrważający filmik z Zielonej Góry. Nastolatki zdążyły uciec
  6. Wideo - Jak zniszczyć luksusowy samochód podczas parkowania? Ta kobieta udowodniła, że to możliwe

Źródło: [Twitter/Dominika Długosz/Samuel Pereira]