wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Czołowy dziennikarz TVP Info ordynarnie o koleżance po fachu. Wytknęła mu kłamstwo

23 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

TVP Info słynie ze swoich skandalizujących dziennikarzy. Jeden z nich został przyłapany na oszukiwaniu swoich obserwatorów. Była dziennikarka komercyjnego medium wytknęła mu wizerunkową wpadkę. Samuel Pereira, bo o nim mowa, bez zastanowienia zaczą

Wczoraj miał miejsce ważny dzień dla ruchów miejskich w całej Polsce. Dzień bez samochodu przypadł właśnie na 22 września. Politycy oraz aktywiści społeczni zorganizowali tego dnia kampanię w mediach społecznościowych. Zachęcali do korzystania z autobusów, tramwajów, pociągów oraz rowerów. Szef portalu TVP Info również pochwalił się zdjęciem z przejażdżki. Co ciekawe na fotografii z "wycieczki rowerowej" mogliśmy zauważyć odbijającą się brudną szybkę oraz wnętrze jednego ze środków transportu miejskiego. 

TVP Info zatrudnia wyjątkowo skandalizujących dziennikarzy. Jeden z nich obraził dziennikarkę

Szef portalu TVP Info opublikował w mediach społecznościowych wpis, który zainicjował żartobliwe i złośliwe komentarze internautów. "Dziś postanowiłem sobie zrobić trochę kilometrów na rowerze i to była słuszna koncepcja. Zachód słońca w Warszawie dla Was" - napisał Samuel Pereira na Twitterze. Jego obserwatorzy szybko odkryli na zdjęciu odbicie brudnej szyby. Wpadka została wytknięta nie tylko przez dziennikarzy z tak zwanych liberalnych mediów, ale też tych z portali o charakterze prawicowym. 

Dominika Długosz, była dziennikarka Polsat News postanowiła odnieść się do treści zamieszczonych przez kierownika portalu TVP Info. Umieściła zaczepny wpis na Twitterze. "Wstajesz i widzisz, że pracownik TVP Info kłamie nawet jak mówił, że jeździ na rowerze" - czytamy w komentarzu. Na reakcję Samuela Pereiry nie trzeba było długo czekać. Jego obraźliwa odpowiedź wywołała jeszcze więcej emocji niż jego "przejażdżka rowerowa tramwajem". 

Szef portalu TVP Info opublikował obraźliwą odpowiedź. "Już rozumiem, dlaczego Sławek Nowa mówił o Tobie, że nawet widelec ma wyższe IQ" - wskazał na Twitterze. Dziennikarze zatrudnieni w TVP nie cieszą się najlepszą opinią wśród Polek i Polaków. Telewizja Polska już od 5 lat zmaga się z licznymi oskarżeniami ze strony zwolenników opozycji. Materiały emitowane na antenie medium często są odbierane jako stronnicze. Redaktorzy TVP Info, jak widać, potrafią w kilka chwil oburzyć opinię publiczną.

Źródło: [Twitter/Dominika Długosz/Samuel Pereira]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >