wtv.pl
TVP Info

Jakub Kaminski/East News

TVP Info własnie poinformowało dziennikarza, że zrywa z nim współpracę. "Moje artykuły nagle przestały kogokolwiek interesować"

1 Listopada 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Portal TVP Info rozwiązał współpracę z Witoldem Repetowiczem. Zasłużony redaktor właśnie przekazał zaskakujące informacje opinii publicznej. Były minister zasugerował, że publicysta mógł nie spełniać norm dziennikarstwa narzucanego przez war

"Portal TVP Info poinformował mnie właśnie o rezygnacji z dalszej współpracy ze mną. No cóż dziękuję, trzeba będzie poszukać roboty gdzie indziej. Podobno moje artykuły tam nagle przestały kogokolwiek interesować" - przekazał za pośrednictwem Twittera Witold Repetowicz. "Oczywiście, bo nie pisał Pan o niebezpieczeństwie lewackiej agresji" - skomentował były minister, Janusz Piechociński.

Portal TVP Info rozwiązał współpracę z Witoldem Repetowiczem

Były już publicysta TVP Info pracuje również w portalu Defence24.pl, w "Do Rzeczy" i "Polsce Zbrojnej". W swojej działalności skupiał się na wydarzeniach, jakie rozgrywały się na Bliskim Wschodzie. Opisywał też sytuację humanitarną uchodźców pochodzących z Syrii. 

Witold Repetowicz, przed nawiązaniem współpracy z TVP Info, pełnił funkcję korespondenta Polskiej Agencji Prasowej w Syrii i Iraku. W listopadzie 2017 roku został aresztowany przez syryjski wywiad. W zamknięciu spędził ponad miesiąc.

Co więcej, były redaktor TVP Info został wyróżniony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. 3 lata temu wręczono mu nagrodę imienia Kazimierza Dziewanowskiego. Repetowicz cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. Na Twitterze śledzi go prawie 9 tysięcy użytkowników. 

Na stronie TVP Info skupiał się na wymienionych wyżej płaszczyznach. Repetowicz stronił od komentowania bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Relacjonował głównie konflikty, jakie rozgrywały się poza granicami Polski. 

Źródło: [Wikipedia]

Tagi:

TVP Info

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

"Nie jest pan dziennikarzem": kontrowersje wokół słów Donalda Tuska

Polityka

Do kogo Donald Tusk powiedział, że ten "nie jest dziennikarzem"? Nie był to Miłosz Kłeczek z TVP

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polityka

Tajne spotkanie na Nowogrodzkiej. Kaczyński może oddać Ministerstwo Sportu nowemu koalicjantowi

Czytaj więcej >
Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, jego pensja wzrośnie o 40 proc.

Polityka

Prezydent RP z podwyżką wynagrodzenia o 40 proc. Więcej zarobi nie tylko Andrzej Duda

Czytaj więcej >
Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ po 31 latach pracy

Polityka

Po 31 latach pracy Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polityka

Błażej Spychalski odszedł z Kancelarii Prezydenta, może trafić do Orlenu. Schetyna: tu nie ma żadnych standardów

Czytaj więcej >
Monika Pawłowska

Polityka

Od Lewicy aż po PiS. Monika Pawłowska dogadała się z Mateuszem Morawieckim? Gazeta.pl dotarła do niewiarygodnych informacji

Czytaj więcej >