wtv.pl > Polityka > TVP Info własnie poinformowało dziennikarza, że zrywa z nim współpracę. "Moje artykuły nagle przestały kogokolwiek interesować"
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:44

TVP Info własnie poinformowało dziennikarza, że zrywa z nim współpracę. "Moje artykuły nagle przestały kogokolwiek interesować"

TVP Info
Jakub Kaminski/East News

"Portal TVP Info poinformował mnie właśnie o rezygnacji z dalszej współpracy ze mną. No cóż dziękuję, trzeba będzie poszukać roboty gdzie indziej. Podobno moje artykuły tam nagle przestały kogokolwiek interesować" - przekazał za pośrednictwem Twittera Witold Repetowicz. "Oczywiście, bo nie pisał Pan o niebezpieczeństwie lewackiej agresji" - skomentował były minister, Janusz Piechociński.

Portal TVP Info rozwiązał współpracę z Witoldem Repetowiczem

Były już publicysta TVP Info pracuje również w portalu Defence24.pl, w "Do Rzeczy" i "Polsce Zbrojnej". W swojej działalności skupiał się na wydarzeniach, jakie rozgrywały się na Bliskim Wschodzie. Opisywał też sytuację humanitarną uchodźców pochodzących z Syrii. 

Witold Repetowicz, przed nawiązaniem współpracy z TVP Info, pełnił funkcję korespondenta Polskiej Agencji Prasowej w Syrii i Iraku. W listopadzie 2017 roku został aresztowany przez syryjski wywiad. W zamknięciu spędził ponad miesiąc.

Co więcej, były redaktor TVP Info został wyróżniony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. 3 lata temu wręczono mu nagrodę imienia Kazimierza Dziewanowskiego. Repetowicz cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. Na Twitterze śledzi go prawie 9 tysięcy użytkowników. 

Na stronie TVP Info skupiał się na wymienionych wyżej płaszczyznach. Repetowicz stronił od komentowania bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Relacjonował głównie konflikty, jakie rozgrywały się poza granicami Polski. 

Źródło: [Wikipedia]

Tagi: TVP Info