wtv.pl
TVP Info

Jakub Kaminski/East News

TVP Info własnie poinformowało dziennikarza, że zrywa z nim współpracę. "Moje artykuły nagle przestały kogokolwiek interesować"

1 Listopada 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Portal TVP Info rozwiązał współpracę z Witoldem Repetowiczem. Zasłużony redaktor właśnie przekazał zaskakujące informacje opinii publicznej. Były minister zasugerował, że publicysta mógł nie spełniać norm dziennikarstwa narzucanego przez war

"Portal TVP Info poinformował mnie właśnie o rezygnacji z dalszej współpracy ze mną. No cóż dziękuję, trzeba będzie poszukać roboty gdzie indziej. Podobno moje artykuły tam nagle przestały kogokolwiek interesować" - przekazał za pośrednictwem Twittera Witold Repetowicz. "Oczywiście, bo nie pisał Pan o niebezpieczeństwie lewackiej agresji" - skomentował były minister, Janusz Piechociński.

Portal TVP Info rozwiązał współpracę z Witoldem Repetowiczem

Były już publicysta TVP Info pracuje również w portalu Defence24.pl, w "Do Rzeczy" i "Polsce Zbrojnej". W swojej działalności skupiał się na wydarzeniach, jakie rozgrywały się na Bliskim Wschodzie. Opisywał też sytuację humanitarną uchodźców pochodzących z Syrii. 

Witold Repetowicz, przed nawiązaniem współpracy z TVP Info, pełnił funkcję korespondenta Polskiej Agencji Prasowej w Syrii i Iraku. W listopadzie 2017 roku został aresztowany przez syryjski wywiad. W zamknięciu spędził ponad miesiąc.

Co więcej, były redaktor TVP Info został wyróżniony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. 3 lata temu wręczono mu nagrodę imienia Kazimierza Dziewanowskiego. Repetowicz cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. Na Twitterze śledzi go prawie 9 tysięcy użytkowników. 

Na stronie TVP Info skupiał się na wymienionych wyżej płaszczyznach. Repetowicz stronił od komentowania bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Relacjonował głównie konflikty, jakie rozgrywały się poza granicami Polski. 

Źródło: [Wikipedia]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >