wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Twarz TVP Info nagle zniknie z anteny stacji? Wszystko może się zmienić, zaskakujące

1 Października 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

TVP Info: widzowie już niedługo powinni spodziewać się roszad osobowych w ulubionych programach? Znana twarz może bowiem zniknąć ze studio oraz z anteny stacji i znane są powody tej poważnej zmiany. Głosy na temat nowego miejsca pracy dziennikarki wywołuj

Związana z TVP Info dziennikarka już niedługo może nie pojawić się na ekranie milionów Polaków. Władze stacji z Jackiem Kurskim na czele zdecydowały o sporych roszadach w zakresie gwiazd najbardziej popularnych formatach stacji. Niektóre z nich zostały wymuszone przez zaistniałe okoliczności, inne wydają się przemyślanym krokiem.

Widzowie TVP Info widzieli ją w „Info Dzień” czy „O tym się mówi”. Dziennikarka najprawdopodobniej zniknie z anteny 

Od lutego 2019 roku widzowie mogli oglądać Małgorzatę Opczowską na antenie TVP Info. Dziennikarka najwyraźniej przypadła do gustu fanom programów informacyjnych i publicystycznych, na dobre zajmując miejsce w gronie najbardziej znanych prezenterek stacji. Okazuje się, że już niedługo najprawdopodobniej konieczne będzie włączenie innego programu, aby podziwiać przed kamerami Małgorzatę Opczowską. Prawniczka z wykształcenia, całe swoje serce oddała dziennikarstwu i jak widać, przynosi to efekty. Jacek Kurski najpewniej zdecydował, że jej potencjał może sprawdzić się gdzie indziej.

Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką w „Pytaniu na śniadanie”?

Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie dziennikarka TVP Info ma pojawić się w śniadaniówce Telewizji Publicznej, co może doprowadzić do jej całkowitego przejścia do TVP 2 i zniknięcia ze stacji informacyjnej nadawcy. Dziś media obiegła informacja, że modelka Marcelina Zawadzka nie wróci na razie przed kamery „Pytania na śniadanie”. Prowadząca do tej pory zapewniała, że lada dzień znikną ciążące na niej zarzuty, lecz władze zdecydowały, iż do tego czasu nie mogą z nią współpracować. Niepotwierdzona na razie zmiana miejsc pracy Małgorzaty Opczowskiej może jednak okazać się strzałem w dziesiątkę. Co więcej, dziennikarka znana z programów TVP Info ma już doświadczenie w prowadzeniu programów rozrywkowych.

Dziennikarka pracowała już w radio i telewizji, poza TVP Info znaleźć ją można w produkcjach TVN

Małgorzata Opczowska, zanim pojawiła się w Telewizji Publicznej, swoją przygodę przed kamerą rozpoczynała w TVN-ie. Dziennikarka prowadziła m.in. „Granie na śniadanie” czy „Apetyt na kasę”. Obecnie prawniczka skupia się na poważniejszych produkcjach, dlatego nie wiadomo, jak potraktuje ewentualne potwierdzenie się plotek, że zostanie przeniesiona do porannego programu śniadaniowego. Twarz TVP Info jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie pokazuje swojego ukochanego syna. Na Twitterze natomiast przekazuje fragmenty swoich rozmów z politykami, czy publicystami i komentuje bieżącą sytuację w kraju. Na oficjalne potwierdzenie medialnych doniesień należy jednak jeszcze poczekać.

Zdjęcie wyróżniające to fragment programu TVP Info, udostępnionym przez oficjalny profil Telewizji Publicznej na Twitterze, dostępny pod adresem Twitterm.com/@toptvpinfo

Źródło: Instagram.com/opczo_sia

Źródło: Plotek

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >