wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zaskakujące wyniki ws. TVP. Nikt nie się nie spodziewał, wielu może być wściekłych

30 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

TVP osiągnęło kolejny sukces. Najnowszy projekt Telewizji Polskiej może poszczycić się wyjątkowo dobrymi wynikami oglądalności. Przesunięcie godzin emisji programu "Anything goes. Ale jazda!", doprowadziło do znacznego podniesienia wynikó

11 września TVP przedstawiło premierowy odcinek swojego najnowszego programu rozrywkowego. "Anything goes. Ale jazda!" od 19 dni ma dostarczać widzom publiczego medium pokłady śmiechu oraz radości. Wiele wskazuje na to, że opinia publiczna przyjęła projekt TVP wyjątkowo ciepło. Świadczą o tym, przedstawione przez "Wirtualne Media", wyniki oglądalności. Jednym z czynników, który wpłynął na dobre wskaźniki, są godziny emitowania telewizyjnego show. Telewizja Polska znalazła sposób, by przyciągnąć przez odbiorniki nawet o kilkadzięsiąt tysięcy osób więcej.

TVP może poszczycić się kolejnym sukcesem

Warto zaplanować wolny wieczór, by zapoznać się z rozrywką, jaką zapewnia "Anything goes. Ale jazda!". Program TVP prowadzi Elżbieta Romanowska. Medium od lat stawia na sprawdzone oraz doświadczone twarze. Cała konwencja show opiera się na gwiazdach show-biznesu, które wykonują zlecone zadania. Dotyczą one śpiewania lub tańczenia lub innych czynności, które mają rozbawić odbiorcę. TVP nie proponuje wysublimowanej formy rozrywki, jednak nawet proste wygłupy są w stanie rozbawić setki tysięcy widzów. Wyniki oglądalności pokazują, że kontynuacja projektu z pewnością przyniesie korzyści.

"Wirtualne Media" podają, że jednym z charakterystycznych elementów programu jest plan filmowy pochylony pod kątem 22, 5 stopni. Podczas przygotowań do każdego odcinka scena jest przerabiana na podobieństwo konkretnych pokoi mieszkalnych. TVP prezentuje widzom komedie, które odgrywają się w kuchni, sypialni, czy też salonie. Z wiadomości przekazanych przez portal wynika, że produkcja biła rekordy oglądalności już podczas premiery pierwszego odcinka. 11 września "Anything goes. Ale jazda!" zgromadziło przed telewizorami 931 tys. widzów.

TVP podczas emisji drugiego odcinka odnotowało oglądalność na poziomie 862 tysięcy. Początkowo stacja przedstawiała dwa odcinki, które były emitowane jeden po drugim. Podjęto jednak decyzję, by ograniczyć częstotliwość dostarczanej rozrywki. TVP przesunęło też godziny, w których prezentowano program. Wcześniej, show mogliśmy obejrzeć o 20:45 i 21:45. Od 25 września komedia jest emitowana o 21:40. Tego dnia aż 981 tysięcy osób spędziło wieczór przed telewizorami.

Źródło: [Wirtualne Media]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >