TVP. (zdj. il.) Piotr Molecki/East News
Źródło: (zdj. il.) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 30 Września 2020

Zaskakujące wyniki ws. TVP. Nikt nie się nie spodziewał, wielu może być wściekłych

TVP osiągnęło kolejny sukces. Najnowszy projekt Telewizji Polskiej może poszczycić się wyjątkowo dobrymi wynikami oglądalności. Przesunięcie godzin emisji programu "Anything goes. Ale jazda!", doprowadziło do znacznego podniesienia wyników oglądalności.

11 września TVP przedstawiło premierowy odcinek swojego najnowszego programu rozrywkowego. "Anything goes. Ale jazda!" od 19 dni ma dostarczać widzom publiczego medium pokłady śmiechu oraz radości. Wiele wskazuje na to, że opinia publiczna przyjęła projekt TVP wyjątkowo ciepło. Świadczą o tym, przedstawione przez "Wirtualne Media", wyniki oglądalności. Jednym z czynników, który wpłynął na dobre wskaźniki, są godziny emitowania telewizyjnego show. Telewizja Polska znalazła sposób, by przyciągnąć przez odbiorniki nawet o kilkadzięsiąt tysięcy osób więcej.

ING, mBank, Santander i kilka innych banków pilnie przypominają. Od dziś kilkadziesiąt tysięcy Polaków zapłaci kolosalne sumy, niektórzy mogli zapomniećING, mBank, Santander i kilka innych banków pilnie przypominają. Od dziś kilkadziesiąt tysięcy Polaków zapłaci kolosalne sumy, niektórzy mogli zapomniećCzytaj dalej

TVP może poszczycić się kolejnym sukcesem

Warto zaplanować wolny wieczór, by zapoznać się z rozrywką, jaką zapewnia "Anything goes. Ale jazda!". Program TVP prowadzi Elżbieta Romanowska. Medium od lat stawia na sprawdzone oraz doświadczone twarze. Cała konwencja show opiera się na gwiazdach show-biznesu, które wykonują zlecone zadania. Dotyczą one śpiewania lub tańczenia lub innych czynności, które mają rozbawić odbiorcę. TVP nie proponuje wysublimowanej formy rozrywki, jednak nawet proste wygłupy są w stanie rozbawić setki tysięcy widzów. Wyniki oglądalności pokazują, że kontynuacja projektu z pewnością przyniesie korzyści.

Co tak naprawdę dzieje się za kulisami Co tak naprawdę dzieje się za kulisami "Dzień dobry TVN"? Kolejna gwiazda ma odejśćCzytaj dalej

"Wirtualne Media" podają, że jednym z charakterystycznych elementów programu jest plan filmowy pochylony pod kątem 22, 5 stopni. Podczas przygotowań do każdego odcinka scena jest przerabiana na podobieństwo konkretnych pokoi mieszkalnych. TVP prezentuje widzom komedie, które odgrywają się w kuchni, sypialni, czy też salonie. Z wiadomości przekazanych przez portal wynika, że produkcja biła rekordy oglądalności już podczas premiery pierwszego odcinka. 11 września "Anything goes. Ale jazda!" zgromadziło przed telewizorami 931 tys. widzów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Uwielbiasz pierogi z grzybami? 2 przełomowe triki sprawią, że ciasto nigdy się nie rozpadnie
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

TVP podczas emisji drugiego odcinka odnotowało oglądalność na poziomie 862 tysięcy. Początkowo stacja przedstawiała dwa odcinki, które były emitowane jeden po drugim. Podjęto jednak decyzję, by ograniczyć częstotliwość dostarczanej rozrywki. TVP przesunęło też godziny, w których prezentowano program. Wcześniej, show mogliśmy obejrzeć o 20:45 i 21:45. Od 25 września komedia jest emitowana o 21:40. Tego dnia aż 981 tysięcy osób spędziło wieczór przed telewizorami.

Zacznie się z samego rana, eksperci ostrzegają. Zrobi się niebezpiecznie, prognoza nie pozostawia złudzeńZacznie się z samego rana, eksperci ostrzegają. Zrobi się niebezpiecznie, prognoza nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie tylko kupisz za pół darmo, ale i dostaniesz voucher do Biedronki. Dziś ostatnia szansa, żeby się obłowić
  2. Znamy nowy skład rządu Morawieckiego. Premier podał nazwiska
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach

Źródło: [Wirtualne Media]