TVP. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 29 Lipca 2020

Spektakularna porażka TVP. Sąd okazał się nieprzejednany, poszło o poważne przekłamania i manipulacje

TVP poniosła spektakularną porażkę na samym starcie sądowej batalii z Markiem Niedźwieckim. Dziennikarz muzyczny i były pracownik Programu Trzeciego Polskiego Radia domagał się usunięcia ze stron TVP szkalujących go artykułów.

Artykuły zawierały informacje, jakoby Niedźwiecki dopuszczał się manipulacji przy wynikach Listy Przebojów Trójki, a także przyjmował z tego tytułu korzyści majątkowe.

PKO BP pilnie ostrzega wszystkich klientów. Można stracić cały dobytek, pojawił się zmyślny przekrętPKO BP pilnie ostrzega wszystkich klientów. Można stracić cały dobytek, pojawił się zmyślny przekrętCzytaj dalej

TVP przegrywa z Niedźwiedzkim 

Telewizja Polska została zobowiązana przez sąd do natychmiastowego usunięcia artykułów szkalujących dobre imię Marka Niedźwieckiego - TVP na swoich stronach internetowych opublikowała sześć artykułów, które zarzucają mojemu klientowi manipulacje przy wynikach Listy, a także przyjmowanie korzyści w przeszłości – tłumaczy mec. Maciej Ślusarek, pełnomocnik Marka Niedźwieckiego w rozmowie z "Presserwisem". - Materiały nie dość, że zawierają nieprawdziwe i szkalujące informacje, to jeszcze były tworzone bez zadania panu Markowi Niedźwieckiemu nawet jednego pytania w celu potwierdzenia –  informuje mecenas - Sąd uwzględnił mój wniosek o zabezpieczenie i nakazał usunięcie spornych materiałów już teraz, co oznacza, że roszczenie jest wstępnie uznane za uzasadnione - zaznacza.

Prowadzący Prowadzący "Dzień Dobry TVN" padł ofiarą oszustów, bardzo przykre. O wszystkim opowiedział, ostrzega innychCzytaj dalej

Presserwis wystosował do redaktora naczelnego portalu tvp.info zapytanie o to, czy otrzymał już decyzję sądu w sprawie Marka Niedźwieckiego oraz czy usunął wspominane w wyroku artykuły, jednak nie otrzymał odpowiedzi na zadane pytania. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski 2. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

3. Nagły komunikat z ministerstwa ws. noszenia maseczek. Dotyczy Lidla, Biedronki i innych sklepów

Konflikt pomiędzy Markiem Niedźwieckim a mediami publicznymi trwa od maja kiedy to po wygranej utworu Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" w Liście Przebojów anulowano całą listę. Utwór jest protestem muzyka wobec zachowania Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu powązkowskim w Warszawie. Prezes PiS udał się na ten w trakcie gdy zwykli obywatele nie mogli nawet marzyć o tym by odwiedźić groby swoich bliskich. 

W wyniku anulowania Listy Przebojów w akcie protestu przeciwko cenzurze z pracy w radiowej Trójce zrezygnował wieloletni pracownik stacji, autor Listy Marek Niedźwiecki. Wkrótce potem media publiczne ruszyły z nagonką na swojego byłego pracownika. 

Źródło: Presserwis

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż o 40 proc. wyższe emerytury, parlament zadecydował. Czy taka podwyżka powinna być też w Polsce?
  2. Zobaczyli pociętą i zakrwawioną kobietę. Nie czekali ani chwili, chodziło o jej życie
  3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!