TVP zorganizowało niecodzienne wydarzenie. YouTube/TVP stream/screenŹródło: YouTube/TVP stream/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Maja 2020

TVP naraziło życie i zdrowie innych? Skandaliczne zachowanie podczas jednej z transmisji wstrząsnęło opinią publiczną

TVP postanowiło zrobić wszystkim mamom niespodziankę. W Teatrze Polskim doszło do niecodziennego koncertu poświęconego właśnie im. Wywołał on spore zamieszanie. Okazuje się, że impreza masowa została zorganizowana brew zakazom Prawa i Sprawiedliwości.

Dzień matki jest ważnym wydarzeniem dla wielu z nas. Z tej okazji Telewizja Polska postanowiła zorganizować niemałe wydarzenie. Pod gmachem Teatru Polskiego celebrowano niezwykle ważne święto. Doszło do tego bez względu na zakazy wydane przez Radę Ministrów. Przypomnijmy, że za pomocą rozporządzeń zakazano przeprowadzania zgromadzeń oraz imprez masowych. Liczne głosy krytyki spadły na TVP z wielu stron. 

TVP bezprawnie przyjęło Kurskiego do zarządu? Będzie afera, ministerstwo interweniujeTVP bezprawnie przyjęło Kurskiego do zarządu? Będzie afera, ministerstwo interweniujeCzytaj dalej

TVP zorganizowało niespodziankę wszystkim mamom. Czy doszło do złamania prawa?

W sprawie feralnego przedsięwzięcia zorganizowanego przez TVP trwają burzliwe dyskusje. Wielu zarzuca stacji postawienie się ponad prawem. W czasach, kiedy obowiązuje nas zakaz gromadzenia się, medium przeprowadziło koncert, w ktorym udział wzięła cała masa osób. Udział w nim wziął między innymi Zenek Martyniuk oraz Roksana Węgiel. Komentarza w sprawie wydarzeń, do jakich doszło w Teatrze Polskim, odmówił rzecznik prasowy Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyciekło nagranie policji, które nie miało ujrzeć światła dziennego. Sprawą zajmie się prokuratura
2. Szykują się nowe, wysokie mandaty. Surowe kary będą związane z pandemią koronawirusa

Swoje oburzenie wyrażają również artyści. Wielu aktorów oraz przedstawicieli świata show-biznesu nie może w pełni wrócić do swojej pracy, podczas gdy TVP pozwala sobie na zorganizowanie dużej imprezy masowej. Przypomnijmy też, że liczne protesty przedsiębiorców były pacyfikowane przez funkcjonariuszy policji przez wzgląd na rzekomą nielegalność zgromadzenia. Żaden z przedstawicieli władzy nie przerwał milczenia w sprawie tej niecodziennej sytuacji. 

Na zdjęciu wyróżniającym widzimy fragment koncertu pt. "Dla Ciebie Mamo" zorganizowanego przez TVP 26.05 w Teatrze Polskim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pracodawcy dostają nowe narzędzia. Tysiące pracowników stracą swoje pensje, nawet na rok
  2. Siłownie i baseny będą znów otwarte. Rząd podał datę, wiemy od kiedy
  3. Nauczyciele do pracy przy czereśniach. Minister ma dla nich propozycję
  4. Spadek poparcia dla PiS, jakiego jeszcze nie było. Wynik sondażu zamiesza na Nowogrodzkiej
  5. Agata Duda na zaskakujących zdjęciach sprzed wielu lat. Bardzo się zmieniła, poznalibyście?
  6. Zagrożenie prawie w całej Polsce, bezpieczne tylko kilka regionów. Trzeba bardzo uważać