TVP. Twitter/Barbara Giertych
Źródło: Twitter/Barbara Giertych
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 20 Października 2020

Bardzo niepokojące słowa córki Romana Giertycha. Nie może mieć spokoju, TVP nie odpuszcza

TVP nie odpuszcza i wciąż krąży wokół domu Giertychów. Kilka dni temu zdjęcie zaparkowanego w Józefowie pod ich posiadłością samochodu TVP udostępniła Barbara Giertych, teraz na wścibskich dziennikarzy skarży się córka prawniczej pary. Twierdzi, że najpewniej muszą mieć zaplanowane dyżury, bo pod domem przebywają dosłownie przez cały czas.

"Pod moim domem kolejną godzinę stoi samochód TVP. Może powinnam wyjść z termosem kawy? Pada przecież..." - pisała na swoim Twitterze Barbara Giertych.

Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystkoOstatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystkoCzytaj dalej

Wóz TVP pod domem Giertychów - stoją tam przez cały czas

Zatrzymanie Romana Giertycha obiło się w mediach szerokim echem. Dziennikarze chętnie zdobywali nowe informacje o stanie zdrowia zatrzymanego byłego wicepremiera, który zemdlał w swojej łazience podczas przeszukiwania jego domu przez CBA. Codziennie w tej sprawie pojawiają się w sieci nowe informacje, a na bieżąco sprawę komentuje Barbara Giertych, żona zatrzymanego przed kilkoma dniami mecenasa.

TVP postanowiło kuć żelazo póki gorące i wykorzystać sytuację na tyle, na ile mogło. Jak się okazało, żeby przekazywać wciąż najnowsze wieści o Romanie Giertychu, postanowiło zaparkować pod jego domem jeden ze swoich samochodów z dziennikarzami, którzy, jak się zdaje, oczekują tam przez dzień i noc, obserwując każdy ruch głośnej medialnie rodziny.

To, że TVP śledzi jej każdy ruch, zauważyła Barbara Giertych, która zażartowała, że chętnie zaniesie znużonym dziennikarzom obserwującym jej dom termos z kawą. Ostrzegła również, że wkrótce wyśle do sądu pozwy o zniesławienie, związane z nagonką, jaką TVP prowadziło przez wiele dni w związku z zatrzymaniem jej męża.

Dariusz Gnatowski z całych sił walczył o swoje zdrowie. W walce z chorobą przeszedł niesłychaną metamorfozęDariusz Gnatowski z całych sił walczył o swoje zdrowie. W walce z chorobą przeszedł niesłychaną metamorfozęCzytaj dalej

- Przepraszamy, że akty oskarżenia o zniesławienie pójdą w przyszłym tygodniu, ale w tym się nie wyrobimy - pisała na swoim Twitterze adwokatka.

Dziennikarz WP: byli tam o 5:13

Zaciekawiony sprawą dziennikarz Wirtualnej Polski, Marek Kacprzak, postanowił sprawdzić, czy doniesienia przekazane przez Barbarę Giertych są prawdziwe i pojechał na miejsce, żeby zobaczyć wóz TVP na własne oczy. Na swoim Twitterze opublikował krótki wpis wraz ze zdjęciem samochodu. Na miejscu dziennikarz był o 5:13, a auto stało w pełnej gotowości.

"Gdy pisałem, że "chyba mają dyżury całodobowe", to myślałem, że sobie żartuję. Dziś jadąc do pracy (godz. 5:13) sprawdziłem. To nie żart. Ekipa TVP przed domem Giertycha całą dobę. Ps. Jest zimno, silnik włączony, chłopaki się grzeją" - napisał Kacprzak.

Swoimi przypuszczeniami podzieliła się również córka byłego ministra edukacji narodowej. W rozmowie z TOK FM powiedziała:

- Sytuacja na wczorajszy wieczór wyglądała tak, że stali non stop. Mają chyba jakieś dyżury, bo są różne samochody, więc się zmieniają i filmują nas, jak wychodzimy z psem czy na zakupy.

Co z pieniędzmi dla seniorów? Wszystko jasne, minister wreszcie zabrał głos ws. dodatkowych środków do emeryturyCo z pieniędzmi dla seniorów? Wszystko jasne, minister wreszcie zabrał głos ws. dodatkowych środków do emeryturyCzytaj dalej

Tymczasem na antenie TVP Info można było zobaczyć materiał o tym, jak Roman Giertych zamienił "niewielki dom z hipoteką" na "willę pod Warszawą".

Czy dziennikarze Telewizji Polskiej zostawią niedługo rodzinę Giertychów w spokoju?

DZISIAJ GRZEJE: 1.Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręce

2. Polacy szykują się na drugą falę. Dwa produkty w pośpiechu znikają ze sklepów, dla ciebie może już nie wystarczyć

źródło: [tokfm.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przywoziliśmy je niemal kartonami. Czesi przestają produkować jeden z ulubionych słodyczy Polaków
  2. Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo