wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

TVP wypuszcza bombę. W filmie o pedofilii pojawiają się celebryci z pierwszych stron gazet

18 Maja 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

TVP od miesięcy szykuje dokument dotykający problemu przemocy seksualnej wśród polskich celebrytów. Produkcja doczekała się kolejnego zwiastunu. Film Sylwestra Latkowskiego ma skupić się na jednym z trójmiejskich klubów.

Dokument ma opowiadać m.in. o tragedii 14-letniej Anaid, która w 2014 roku rzuciła się pod pociąg. W przeddzień tragedii nastolatka poinformowała swoją koleżankę, że została zgwałcona. Jak wskazuje "Fakt", nie zdradziła jednak, kim był sprawca. Tamtego popołudnia miała jednak spotkać się z Krystianem W., znanym jako "łowca nastolatek z Pomorza". Mężczyzna od 5 lat odbywa karę więzienia.

Produkcja Latkowskiego skupi się na problemie przemocy seksualnej, prostytucji i pedofilii w jednym z popularnych sopockich lokali. – Stało się to przykrywką do działań pedofilskich, stręczycielskich czy produkcji prostytutek – mówi w opublikowanym przez Telewizję Polskę zwiastunie filmu, odnosząc się do klubu "Zatoka Sztuki".

TVP odpowiada na film Sekielskich

"Tam tak naprawdę bywali wszyscy. Wszyscy się naj***li czy nawąchali czegoś. Wszyscy ze sobą siedzieli", słyszymy w zapowiedzi dokumentu. Na ekranie pojawiają się m.in. Nergal, Andrzej Chyra, Kuba Wojewódzki czy Natalia Siwiec.

Wspomnieni celebryci mieli pojawiać się w klubie, materiał nie wskazuje jednak, by dotyczyły ich zarzuty przemocy seksualnej. Sylwetki gwiazd show-biznesu miały zapewne zobrazować popularność sopockiego lokalu.

"Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia - w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu i który odwiedzali celebryci. Mroczne kulisy jego funkcjonowania ujawni Sylwester Latkowski w filmie dokumentalnym »Nic się nie stało«", tak swój dokument zapowiada telewizja publiczna.

Materiał ma być, rzecz jasna, odpowiedzią na film braci Sekielskich ukazujący problem pedofilii w polskim Kościele katolickim. W ciągu dwóch dni "Zabawę w chowanego" obejrzano już ponad 4,5 mln razy.

Źródła: youtube/TVP Info / fakt.pl

Podobne artykuły

Polska

Szykuje się szybkie znoszenie obostrzeń? Michał Dworczyk wyjawia konkrety

Czytaj więcej >
Abp. Jędraszewski o Kościele i państwie

Polska

Abp Jędraszewski grzmi: "Kościół nie jest od tego, by patrzył władzy na ręce". Dodaje, że podstawą demokracji jest prawo Boże

Czytaj więcej >
Mandat za toi owo

Polska

Więcej patroli policji na ulicach w czasie majówki

Czytaj więcej >
Tadeusz Rydzyk został wzięty w obronę przez ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę.

Polska

Rydzyk prześladowany jak w reżimie Łukaszenki? Ziobro broni redemptorystę

Czytaj więcej >
W ciągu 24 godzin zwolniono aż trzech redaktorów naczelnych dzienników należących do Polska Press.

Polska

Jednego dnia zatrudniono 3 redaktorów naczelnych do Polska Press, a nikt nie łączy wątków

Czytaj więcej >
Widzowie „Rancza” znali ich z roli dopasowanego małżeństwa, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna

Polska

Aktorzy „Rancza” się pobili. Dużo nieprzyjemności: „Został uderzony”

Czytaj więcej >