TVP szykuje film o problemie pedofilii wśród celebrytów. youtube/TVP Info (screen z zapowiedzi filmu)Źródło: youtube/TVP Info (screen z zapowiedzi filmu)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Maja 2020

TVP wypuszcza bombę. W filmie o pedofilii pojawiają się celebryci z pierwszych stron gazet

TVP od miesięcy szykuje dokument dotykający problemu przemocy seksualnej wśród polskich celebrytów. Produkcja doczekała się kolejnego zwiastunu. Film Sylwestra Latkowskiego ma skupić się na jednym z trójmiejskich klubów.

Dokument ma opowiadać m.in. o tragedii 14-letniej Anaid, która w 2014 roku rzuciła się pod pociąg. W przeddzień tragedii nastolatka poinformowała swoją koleżankę, że została zgwałcona. Jak wskazuje "Fakt", nie zdradziła jednak, kim był sprawca. Tamtego popołudnia miała jednak spotkać się z Krystianem W., znanym jako "łowca nastolatek z Pomorza". Mężczyzna od 5 lat odbywa karę więzienia.

Produkcja Latkowskiego skupi się na problemie przemocy seksualnej, prostytucji i pedofilii w jednym z popularnych sopockich lokali. – Stało się to przykrywką do działań pedofilskich, stręczycielskich czy produkcji prostytutek – mówi w opublikowanym przez Telewizję Polskę zwiastunie filmu, odnosząc się do klubu "Zatoka Sztuki".

Trudne chwile dla córki Marty Kaczyńskiej. Podzieliła się swoim żalem w mediach społecznościowychTrudne chwile dla córki Marty Kaczyńskiej. Podzieliła się swoim żalem w mediach społecznościowychCzytaj dalej

TVP odpowiada na film Sekielskich

"Tam tak naprawdę bywali wszyscy. Wszyscy się naj***li czy nawąchali czegoś. Wszyscy ze sobą siedzieli", słyszymy w zapowiedzi dokumentu. Na ekranie pojawiają się m.in. Nergal, Andrzej Chyra, Kuba Wojewódzki czy Natalia Siwiec.

Wspomnieni celebryci mieli pojawiać się w klubie, materiał nie wskazuje jednak, by dotyczyły ich zarzuty przemocy seksualnej. Sylwetki gwiazd show-biznesu miały zapewne zobrazować popularność sopockiego lokalu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W dniu pogrzebu 16-letniej Kornelii media ujawniają porażające szczegóły morderstwa. Dziewczyna mogła bardzo cierpieć przed śmiercią
2. Rząd cofnął jeden z większych zakazów. Długo wyczekiwana zmiana, jednak jest jeden haczyk

"Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia - w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu i który odwiedzali celebryci. Mroczne kulisy jego funkcjonowania ujawni Sylwester Latkowski w filmie dokumentalnym »Nic się nie stało«", tak swój dokument zapowiada telewizja publiczna.

Materiał ma być, rzecz jasna, odpowiedzią na film braci Sekielskich ukazujący problem pedofilii w polskim Kościele katolickim. W ciągu dwóch dni "Zabawę w chowanego" obejrzano już ponad 4,5 mln razy.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Lek na COVID-19 przydzielany pacjentom losowo. Kontrowersyjny pomysł Kalifornijskiego Departamentu Zdrowia
   2. Szczeniaki porzucone na torach czekały na śmierć. Ktoś zostawił je celowo
   3. TVP nie przepuściło tematu filmu Sekielskich. Materiał “Wiadomości” może bulwersować
   4. Mocne opinie Polaków po filmie Sekielskich. Badanie nie pozostawia złudzeń
   5. Emocjonalne słowa księdza na mszy o “Zabawie w chowanego”. Wszystko się nagrało, wielu będzie zadziwionych
   6. Wyjechał na wakacje mimo epidemii. Może skończyć w więzieniu i zapłacić ogromną karę

Źródła: youtube/TVP Info / fakt.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News