wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Gigantyczne problemy w TVP, doszło do skrajnie niebezpiecznej sytuacji. Reakcja musiała być natychmiastowa

17 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

TVP potwierdziło medialne spekulacje. W siedzibie Telewizji Polskiej miała miejsce sytuacja zagrażająca zdrowiu i życiu pracowników medium. Okazuje się, że osoba zatrudniona w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej otrzymała pozytywny wynik testu na ko

Telewizja Polska od samego początku pandemii wydała oficjalny komunikat w sprawie obostrzeń, jakie panują w siedzibie stacji. - Celem spółki jest minimalizacja ryzyka zachorowań wśród pracowników i współpracowników tak, by ciągłość pracy była niezagrożona. Zarząd powołał specjalny zespół, którego celem jest podejmowanie bieżących działań w zależności od rozwoju sytuacji - informowali w marcu. Niestety, okazało się, że jeden z pracowników TAI w TVP otrzymał pozytywny wynik testu. Medium uspokaja i podaje, jakie kroki podjęło, aby nie doprowadzić do rozprzestrzenienia się groźnego wirusa.

TVP w swojej siedzibie miał osobę zakażoną. Telewizja Polska wydała komunikat

Jeden z pracowników Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w ubiegłym tygodniu otrzymał pozytywny wynik testu. Oznacza to, że w siedzibie TVP przebywała osoba zakażona. "Wirtualne Media" donoszą, że każdy, kto miał kontakt z chorym, również został przebadany. Ten został za to natychmiastowo odizolowany od swoich współpracowników. Najprawdopodobniej transmisja wirusa została w ten sposób zatrzymana. Telewizja Polska oraz TAI deklarują, że przykre zdarzenie nie wypłynęło i nie wpłynie na rytm pracy innych zatrudnionych.

Ministerstwo Zdrowia wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym na bieżąco podejmują decyzje w sprawie obostrzeń i restrykcji. Zasady panujące w reżimie sanitarnym mogą dawać się niektórym we znaki. Przestrzeganie ich jest jednak niezwykle ważne. W ostatnim czasie jednak coraz więcej Polek i Polaków zaczyna na własną rekę rezygnować ze stosowania się do przepisów bezpieczeństwa. Niewykluczone, że stały wzrost zachorowań wymusi na rządzących przywrócenie dawnych przepisów. Na ten moment jednak są one dostosowywane do sytuacji, jaka ma miejsce w poszczególnym powiecie. 

TVP, jak samo deklaruje, nie przewiduje stania się kolejnym ogniskiem choroby. Należy więc podkreślić, że niepokojące wydarzenie nie powinno doprowadzić do dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. Dzięki szczegółowym wytycznym Głównego Inspektoratu Sanitarnego w przypadku odkrycia chorego, możemy skutecznie uciąć dalszą transmisję zakażenia.

Źródło: [Wirtualne Media]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >