wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

TVP Info zatrudniło nową "gwiazdę", jej przeszłość wzbudza emocje. Będzie kolejny skandal?

17 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości w sprawie zatrudnienia dziennikarki TVP Kseni Kodymowskiej mogą budzić kontrowersje. Redaktorka znana z niecodziennego materiału na temat Manueli Gretkowskiej jest związana ze skandalizującym reporterem z "Pyta.pl".

Manuela Gretkowska chwilę po ogłoszeniu wyników II tury wyborów prezydenckich opublikowała na swoim Facebooku ogłoszenie. Felietonistka wystawiła swoją nieruchomość na sprzedaż, ponieważ sama zamierza wyprowadzić się z Polski. "Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Pow. 110m, ( 3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią ) działka 900. Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras) wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. Cena 750 tys. do negocjacji" - pisała na swoim Facebooku feministka.

Wiadomości: Dziennikarka TVP Ksenia Kodymowska jest związana z "Pyta.pl"

Przypomnijmy, że kilka dni temu na antenie TVP, w programie "#Jedziemy" Ksenia Kodymowska przeprowadziła kolejną, zaskakującą sondę uliczną. Podchodziła do losowych pasażerów, pytając, czy widzieli Manuelę Gretkowską lub innych celebrytów wyjeżdżających z naszego kraju. Poziom absurdu wywoływał konsternację nawet u przechodniów, którzy mieli odpowiadać na pytania Kodymowskiej. Okazało się, że reporterka jest związana z "Pyta.pl".

"Wirtualna Polska" donosi, że Ksenia Kodymowska jest związana z "Pyta.pl". Kanał produkuje materiały z licznych manifestacji, na których zaczepia protestujących, zadając im kontrowersjne pytania. Był on wielokrotnie wypraszany ze zgromadzeń feministyczynych oraz opozycyjnych. Pracował również przez krótki czas w Telewizji Polskiej. 

Ksenia Kodymowska jest też córką Jędrzeja Kodymowskiego, wokalisty i muzyka, który często gości na antenie TVP Info. Sama dziennikarka występowała w programie "Specjaliści od wszystkiego" Telewizji Republika. "Wirtualna Polska" przytacza oburzające teksty w sprawie społeczności LGBT. Reporterka tłumaczyła, co powiedziałaby dzieciom na temat mniejszości seksualnych. - Pamiętaj, nie wkładamy sikaka do pupy, to jest zły pomysł!? - deklarowała Kodymowska.

Dziennikarka w swoich materiałach pytała też Polaków o to, "czy prawdziwy prezydent powinien płakać nad konstytucją?" oraz o przyczyny, dla których "Tusk, Kopacz, Kwaśniewski, Wałęsa namawiają do bojkotu wolnych wyborów".

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z TV Republika z 29 października 2019 roku.

Źródło: [Wirtualna Polska/TVP/Republika]

Podobne artykuły

Polska

Nie żyje były prezydent Gdańska. Jacek Starościak miał 73 lata

Czytaj więcej >
Wikimedia Commons/Piotr Brichacek

Polska

Makabryczna sytuacja przy kościele. Mieli broń pneumatyczną, tragedia była blisko

Czytaj więcej >
Zmarła zakażona zakonnica

Polska

Zmarła zakonnica z Katowic, która była zakażona. Podejrzewa się u niej indyjską mutację

Czytaj więcej >
Ksiądz Stanisław S. stanie przed sądem za składanie fałszywych zeznań.

Polska

Radomski ksiądz Stanisław S. stanie przed sądem. W tle sprawy oskarżenia dotyczące wykorzystywania seksualnego dzieci

Czytaj więcej >
wtv.pl

Polska

Luzowania obostrzeń jednak nie będzie? Waldemar Kraska niepokoi się mobilnością Polaków podczas majówki

Czytaj więcej >

Polska

"Rz" ujawniła, kto stał za największą aferą ostatnich 30 lat. Odkryto tajemnice nieudanego zakupu 1241 respiratorów

Czytaj więcej >