wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

TVP Info zatrudniło nową "gwiazdę", jej przeszłość wzbudza emocje. Będzie kolejny skandal?

17 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiadomości w sprawie zatrudnienia dziennikarki TVP Kseni Kodymowskiej mogą budzić kontrowersje. Redaktorka znana z niecodziennego materiału na temat Manueli Gretkowskiej jest związana ze skandalizującym reporterem z "Pyta.pl".

Manuela Gretkowska chwilę po ogłoszeniu wyników II tury wyborów prezydenckich opublikowała na swoim Facebooku ogłoszenie. Felietonistka wystawiła swoją nieruchomość na sprzedaż, ponieważ sama zamierza wyprowadzić się z Polski. "Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Pow. 110m, ( 3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią ) działka 900. Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras) wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. Cena 750 tys. do negocjacji" - pisała na swoim Facebooku feministka.

Wiadomości: Dziennikarka TVP Ksenia Kodymowska jest związana z "Pyta.pl"

Przypomnijmy, że kilka dni temu na antenie TVP, w programie "#Jedziemy" Ksenia Kodymowska przeprowadziła kolejną, zaskakującą sondę uliczną. Podchodziła do losowych pasażerów, pytając, czy widzieli Manuelę Gretkowską lub innych celebrytów wyjeżdżających z naszego kraju. Poziom absurdu wywoływał konsternację nawet u przechodniów, którzy mieli odpowiadać na pytania Kodymowskiej. Okazało się, że reporterka jest związana z "Pyta.pl".

"Wirtualna Polska" donosi, że Ksenia Kodymowska jest związana z "Pyta.pl". Kanał produkuje materiały z licznych manifestacji, na których zaczepia protestujących, zadając im kontrowersjne pytania. Był on wielokrotnie wypraszany ze zgromadzeń feministyczynych oraz opozycyjnych. Pracował również przez krótki czas w Telewizji Polskiej. 

Ksenia Kodymowska jest też córką Jędrzeja Kodymowskiego, wokalisty i muzyka, który często gości na antenie TVP Info. Sama dziennikarka występowała w programie "Specjaliści od wszystkiego" Telewizji Republika. "Wirtualna Polska" przytacza oburzające teksty w sprawie społeczności LGBT. Reporterka tłumaczyła, co powiedziałaby dzieciom na temat mniejszości seksualnych. - Pamiętaj, nie wkładamy sikaka do pupy, to jest zły pomysł!? - deklarowała Kodymowska.

Dziennikarka w swoich materiałach pytała też Polaków o to, "czy prawdziwy prezydent powinien płakać nad konstytucją?" oraz o przyczyny, dla których "Tusk, Kopacz, Kwaśniewski, Wałęsa namawiają do bojkotu wolnych wyborów".

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z TV Republika z 29 października 2019 roku.

Źródło: [Wirtualna Polska/TVP/Republika]

Alan Wysocki

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Lubuska Policja

Polska

Nowe fakty ws. wypadku pod Zieloną Górą. Policja zamieściła zdjęcia

Czytaj więcej >
Andrzej Duda podpisał ustawę regulującą działania zwierząt w służbach mundurowych

Polska

27 grudnia może stać się świętem państwowym. Prezydent skierował projekt ustawy do Sejmu

Czytaj więcej >
Pxhere CC0

Polska

Szostaki. Nie żyje 28 latek, stężenie alkoholu we krwi zaskoczyło medyków

Czytaj więcej >
Pixabay/jozefbabij

Polska

Mandat na grzybobraniu. Niektórzy narażają się na karę rzędu 5 tys. zł

Czytaj więcej >
Elektrownia Rybnik

Polska

Niebezpieczeństwo w Elektrowni Rybnik. Chlor rozprzestrzenił się w pomieszczeniach, w których przebywali pracownicy

Czytaj więcej >
Wypadek

Polska

Na trasie A2 zderzyły się dwa samochody prowadzone przez obcokrajowców. Jedna z osób doznała bardzo poważnych obrażeń

Czytaj więcej >