Wiadomości. (zdj. Il. ) ; TV Republika/Twitter/TVP InfoŹródło: (zdj. Il. ) ; TV Republika/Twitter/TVP Info
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Lipca 2020

TVP Info zatrudniło nową "gwiazdę", jej przeszłość wzbudza emocje. Będzie kolejny skandal?

Wiadomości w sprawie zatrudnienia dziennikarki TVP Kseni Kodymowskiej mogą budzić kontrowersje. Redaktorka znana z niecodziennego materiału na temat Manueli Gretkowskiej jest związana ze skandalizującym reporterem z "Pyta.pl".

Manuela Gretkowska chwilę po ogłoszeniu wyników II tury wyborów prezydenckich opublikowała na swoim Facebooku ogłoszenie. Felietonistka wystawiła swoją nieruchomość na sprzedaż, ponieważ sama zamierza wyprowadzić się z Polski. "Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Pow. 110m, ( 3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią ) działka 900. Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras) wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. Cena 750 tys. do negocjacji" - pisała na swoim Facebooku feministka.

Czy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedziałCzy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedziałCzytaj dalej

Wiadomości: Dziennikarka TVP Ksenia Kodymowska jest związana z "Pyta.pl"

Przypomnijmy, że kilka dni temu na antenie TVP, w programie "#Jedziemy" Ksenia Kodymowska przeprowadziła kolejną, zaskakującą sondę uliczną. Podchodziła do losowych pasażerów, pytając, czy widzieli Manuelę Gretkowską lub innych celebrytów wyjeżdżających z naszego kraju. Poziom absurdu wywoływał konsternację nawet u przechodniów, którzy mieli odpowiadać na pytania Kodymowskiej. Okazało się, że reporterka jest związana z "Pyta.pl".

Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaStockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaCzytaj dalej

"Wirtualna Polska" donosi, że Ksenia Kodymowska jest związana z "Pyta.pl". Kanał produkuje materiały z licznych manifestacji, na których zaczepia protestujących, zadając im kontrowersjne pytania. Był on wielokrotnie wypraszany ze zgromadzeń feministyczynych oraz opozycyjnych. Pracował również przez krótki czas w Telewizji Polskiej. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy 2. Nietypowe, oryginalne produkty na półkach w Biedronce. Długo na nie czekano, produkuje je znana polska marka

Ksenia Kodymowska jest też córką Jędrzeja Kodymowskiego, wokalisty i muzyka, który często gości na antenie TVP Info. Sama dziennikarka występowała w programie "Specjaliści od wszystkiego" Telewizji Republika. "Wirtualna Polska" przytacza oburzające teksty w sprawie społeczności LGBT. Reporterka tłumaczyła, co powiedziałaby dzieciom na temat mniejszości seksualnych. - Pamiętaj, nie wkładamy sikaka do pupy, to jest zły pomysł!? - deklarowała Kodymowska.

Dziennikarka w swoich materiałach pytała też Polaków o to, "czy prawdziwy prezydent powinien płakać nad konstytucją?" oraz o przyczyny, dla których "Tusk, Kopacz, Kwaśniewski, Wałęsa namawiają do bojkotu wolnych wyborów".

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z TV Republika z 29 października 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko

Źródło: [Wirtualna Polska/TVP/Republika]