TVP. (screen) tvp.infoŹródło: (screen) tvp.info
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 16 Października 2020

WP: Syn Krauzego napadł na pracownika TVP w trakcie akcji CBA. Dramatyczne zdjęcia w sieci

CBA zatrzymało wczoraj nie tylko Romana Giertycha, ale również Ryszarda Krauzego. Na miejscu zatrzymania biznesmena, który oskarżony jest o działania na na szkodę jednej ze spółek oraz pranie brudnych pieniędzy, filmowało TVP tworzące materiał o tym wydarzeniu. Już po jego zakończeniu, z domu zatrzymanego wyszedł jego syn, Aleksander, który zaatakował kamerzystę Telewizji Polskiej. Napadnięty mężczyzna trafił z obrażeniami głowy do szpitala.

Dyskusja między młodym Krauzem a operatorem przekształciła się w bójkę.

Marta Kaczyńska ponad prawem? Dziennikarze przyłapali ją na gorącym uczynku, trudno uwierzyć, że znowu zignorowała przepisyMarta Kaczyńska ponad prawem? Dziennikarze przyłapali ją na gorącym uczynku, trudno uwierzyć, że znowu zignorowała przepisyCzytaj dalej

Operator TVP kontra "Mały Książę Trójmiasta"

Syn Krauzego, Aleksander, nazywany jest "Małym Księciem Trójmiasta", głównie ze względu na powiązania jego ojca z pomorskimi miastami oraz własną karierę w koszykarskich klubach. Miał już też za sobą pewne nieprzyjemne przygody jak ta, kiedy w 2014 roku podczas nocnej awantury w Sopocie został dwa razy ugodzony nożem. Oznacza to jednak też, że charakter ma niegabatelny.

Byliście ostatnio w Biedronce? Uwaga, pojawiła się informacja o niebezpiecznym produkcie, lepiej go wyrzucićByliście ostatnio w Biedronce? Uwaga, pojawiła się informacja o niebezpiecznym produkcie, lepiej go wyrzucićCzytaj dalej

Tym razem miał przekonać się o tym operator kamery Telewizji Polskiej. Grupa nagrywała materiał dotyczący zatrzymania Ryszarda Krauzego przed jego willą i kiedy zaczęła już się pakować, wyszedł do nich rozwścieczony syn zatrzymanego, który natychmiast wdał się najpierw w dyskusję ze wskazanym wyżej dziennikarzem, a następnie powalił go na ziemię i kopnął kilka razy. Celem stała się m. in. głowa.

Dziennikarz TVP trafił do szpitala, a na miejsce przyjechała policja. Zdaje się, że syn Krauzego również będzie miał kłopoty.

Zdjęcia, które obiegły sieć pokazały skalę brutalności ataku - operator siedział na początku w samochodzie służbowym, oczekując na przyjazd pogotowia. Jego głowę pokrywały już wtedy krwawe skrzepy, wydawał się roztrzęsiony. ratownicy po przyjeździe na miejsce od razu się nim zajęli.

Operator TVP Gdańsk

"Dzisiaj w Gdyni operator TVP - wykonujący obowiązki służbowe - został zaatakowany i dotkliwie pobity. Nie ma zgody na przemoc! Wolność słowa to fundament demokracji. Liczę, że sprawca zostanie surowo ukarany" - pisał na swoim Twitterze szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski.

Ryszard Krauze zatrzymany

Media obiegła wczoraj wiadomość o zatrzymaniu Romana Giertycha. Odbyło się one w dramatycznych okolicznościach i relacjonowała je szczegółowo córka mecenasa. Ten w czasie czynności prowadzonych przez CBA zemdlał i musiał zostać przewieziony do szpitala. Według wczorajszych informacji były wicepremier oddychał, ale pozostawał nieprzytomny. Nie wiadomo, w jakim stanie znajduje się teraz.

WP: Syn Krauzego napadł na pracownika TVP w trakcie akcji CBA. Dramatyczne zdjęcia w sieciWP: Syn Krauzego napadł na pracownika TVP w trakcie akcji CBA. Dramatyczne zdjęcia w sieciCzytaj dalej

Prócz niego, w tej samej aferze związanej z wyjęciem z jednej ze spółek ogromnych pieniędzy i przywłaszczenia ich, działaniem na jej szkodę i praniem brudnych pieniędzy, do których miało dojść w latach 2010-2014, zatrzymany został Ryszard Krauze, trójmiejski biznesmen. jeden z najbogatszych Polaków. Zatrzymanie przeprowadzono na wniosek Prokuratury Regionalnej w Poznaniu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Początek końca Tadeusza Rydzyka? Wszczęto procedury, których finał może być bolesny
2. Wystarczy, że ktoś z rodziny ci przeleje pieniądze, wtedy możesz skończyć z podatkiem. Na szczęście da się go uniknąć
3. Stan polityka PiS zakażonego koronawirusem pogorszył się. Jest pod tlenem

źródło: [wiadomosci.wp.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacje
  2. Jeden powód sprawił, że porzuciła go matka. Ojciec zapewnił chłopcu kochającą rodzinę, łzy napływają do oczu
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Pojawia się przy udarze mózgu. Jeśli ją zauważymy, liczy się każda minuta, trzeba działać szybko

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News