TVN 7: Big Brother. Instagram/bigbrother.tvn7Źródło: Instagram/bigbrother.tvn7
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 20 Grudnia 2019

Uczestnik show TVN ujawnił przykrą prawdę o zarobkach. Program nie dał mu pieniędzy?

TVN był tą polską stacją komercyjną, która podjęła decyzję o adaptacji kultowego formatu "Big Brother". Władze telewizji rozbiły bank - finał pierwszej edycji programu zgromadził przed telewizorami rekordową liczbę Polek i Polaków a jego uczestnicy stali się celebrytami. Zachłyśnięci sukcesem wydawcy dalej odcinają kupony od "Wielkiego Brata" - 18 lat po premierze i z coraz marniejszym skutkiem.

Nie na próżno program przenoszony był do mających mniejszy udział w rynku stacji grupy TVN. Producenci, widząc spadki, ewidentnie nie chcieli marnować czasu i pieniędzy. Nie tylko fani "Big Brothera", których grono nota bene stopniowo się zawęża, narzekają na format. Sami jego uczestnicy przerywają milczenie.

Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granicJurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granicCzytaj dalej

TVN nie płaci należycie?

Ostatnio niemałą burzę wywołał Wiktor Stadniczenko, 28-letni model, który w domu "Wielkiego Brata" zasłynął m.in. uprawianiem seksu przed kamerami.

 - Na początku było delikatne spięcie i zawstydzenie, ale później na całego. Nie bałem się, że będę drugą 'Frytką'. Nie miałem nawet takich myśli. Jeśli Ester by jeszcze raz tam przyleciała, to powtórzyłbym to. Tak naprawdę to nie wyszalałem się tam za bardzo. Trzeba było pod kołdrą, więc nie miałem 100 proc. satysfakcji. Myślę, że Ester też nie. My jesteśmy jak dwa dziki. A tu tutaj trzeba było na sarenkę - opowiadał później bez skrępowania.

Jednak to nie ta, prywatna informacja, przykuła największa uwagę opinii publicznej. Media zaintrygowały jego słowa o pieniądzach.

 - Jem wafle torcikowe! Pyszne wafle torcikowe. Dziękuję tej fimie, że mnie sponsoruje, bo 'Big Brother' nie dał pieniędzy - powiedział bez skropułów na swoim InstaStory.

Stadniczenko nie jest pierwszym uczestnikiem show, podnoszącym temat wynagrodzenia. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że mieszkańcy domu otrzymują dziennie po 50 zł.

 - Mało zarobiłam. Nadal jestem biedna. Nie jest to wielka kasa, którą dostajemy po wyjściu - to z kolei słowa Kasi Olek, wypowiedziane w rozmowie z portalem pomponik.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób

3. Kaczyński chciał to ukryć. Kamery uchwyciły bolesny grymas na jego twarzy

4. Ile zarabiają kasjerzy? Kwoty oburzają wszystkie strony

5. Producenci was przed tym nie ostrzegą. Niebezpieczny składnik w świątecznych słodyczach największych marek

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak